Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žao mi je što nema kina?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Žao mi je što nema kina?

Da
75%
 75%  [ 53 ]
Ne
5%
 5%  [ 4 ]
Svejedno mi je
18%
 18%  [ 13 ]
Ukupno glasova : 70


Autor Poruka
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2006. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Koliko sam negdje procitao kažu da se niti jedna dvorana, pa bila ona sportska, kino ili za svatove ne financira iz ulaznica. Nego od prodavanja prostora za druge manifestacije , te prodaju ili iznamljivanje pratecih sadrzaja. Ajmo prodavat postere, kokice, sokice , napraviti kafic u kinu ( ko se sjeća Lumierre[jel se tako pise?]) I iznamljivat politicarima prostor. A ne svaliti na gradjane da ne idu u kino za 30 kn, alo pa 2 karte i kokice i kola to je 100 kn, pa ti vidi.

To je djelomično točno, ali vidi, kad bi kino ulaznica bila 10 kn, ne znam koliko točno sjedala ima Europa, al nek ih ima evo 350. Puta 10 kn je 3500. Imamo dvije predstave , to znači 7 milja dnevno; puta 30 dana je 210.000 kuna samo od prodaje kino ulaznica. Ne znam s kojim iznosom grad financira kina...itd. No sigurno ja nisam prva došla do ove računice, stoga opet tvrdim da netko ima debelu korist od zatvorenih kinematografa. Što se tiče usporedbe kina i divixa ili dvd-a, svoj glas dajem za kino.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2006. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni isto zbilja nije jasno kako su mogli propasti.. malo bolji marketing, neki popratni sadržaj, malo niža cijena ulaznica i radili bi i dalje.. Jerbo, mogu ja kući sto puta pogledati npr. Ratove zvijezda ili Matrix ali se svaki put sjetim kako je to u kinu bilo zanimljivije sa još 150 ljudi..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2006. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: › Evo, ja neću gledati Borata dok god ne proradi kino. Pa taman ga onda morao ići uzet u videoteku.
Ovako nesto i ja planiram... skinuo sam s Neta dva divx-a (cinema-rip), ali iz principa ih nisam ni pokrenuo. Nadam se da necu ni morati.

debeli je napisao/la: › Nego od prodavanja prostora za druge manifestacije , te prodaju ili iznamljivanje pratecih sadrzaja. Ajmo prodavat postere, kokice, sokice , napraviti kafic u kinu ( ko se sjeća Lumierre[jel se tako pise?]) I iznamljivat politicarima prostor. A ne svaliti na gradjane da ne idu u kino za 30 kn, alo pa 2 karte i kokice i kola to je 100 kn, pa ti vidi.


Istina...

Ali, kao sto znamo, ekipa iz kina je odbila 20K kuna mjesecno, koliko je nudio pravni faks za redovito iznajmljivanje dvorane... a to je, sudeci prema do sada napisanom, taman ona rata kredita...

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=4731

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2006. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to sam odavno potpisala........
a u međuvremenu je kino zatvoreno. Crying or Very sad

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2006. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kino je samo dobra vježbica, super bezazlen manevar za ono što bi se moglo dogoditi kad se ustanova, tvrtka ili skupina ljudi nađe u raljama kapitalizma...

Ne znam kako se nisu oglasili svi zvani i nezvani borci za sve sveto i hrvatsko, ta kino je nacionalni interes!

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2006. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ne znam kako se nisu oglasili svi zvani i nezvani borci za sve sveto i hrvatsko, ta kino je nacionalni interes!


Prvo moraju skužiti kako će to njima koristiti pa će se onda oglasiti...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2006. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
8 je napisao/la: ›
Ne znam kako se nisu oglasili svi zvani i nezvani borci za sve sveto i hrvatsko, ta kino je nacionalni interes!


Prvo moraju skužiti kako će to njima koristiti pa će se onda oglasiti...

Klap klap!
Ja se još nadam da ću moći pogledati Borata. U kinu, naravno.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2006. 7:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja se nadam Boratu i dalje, al sve mi se čini da ćemo morati u Vinkovce ili Đakovo u kino..
Kao i za Vrag nosi Pradu i onaj novi s Brad Pittom..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2006. 7:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ne znam kako se nisu oglasili svi zvani i nezvani borci za sve sveto i hrvatsko, ta kino je nacionalni interes!

Oglasit će se kada se zbog (recimo) buke bude zatvorila prva birtiještina u Tvrđi koja dere ćirilicu Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2006. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to je odlična ideja. Trebalo bi organizirati cjelodnevne izlete autobusom do Đakova. Skupimo se mi ljubitelji filma i kina i druzimo cijeli dan. Kad do nečeg tesko dođeš još ti je slađe... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2006. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
I ja se nadam Boratu i dalje, al sve mi se čini da ćemo morati u Vinkovce ili Đakovo u kino..
Kao i za Vrag nosi Pradu i onaj novi s Brad Pittom..

A da se skupimo nas desetak, rentamo kombi i zaputimo se u Cinestar na tri filma zaredom...

Da bar u Mađi ne sinkroniziraju filmove... što bi nam bilo otići do Pečuha u Plaza multipleks na jedan filmski maraton.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2006. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam u tom Cinestaru 2x. Jednom sam bila na predstavi u ponoć.. bilo nas je u dvorani petero.. a drugi put sam išla ubiti nekih 2 sata viška od 15-17h.. to je odlična fora, pogotovo kad dođeš tamo i imaš razmak između sastanaka nekih.. lijepo odeš u kino, možeš i odspavati a uređeno je maksimalno..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2006. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Bila sam u tom Cinestaru 2x. Jednom sam bila na predstavi u ponoć.. bilo nas je u dvorani petero.. a drugi put sam išla ubiti nekih 2 sata viška od 15-17h.. to je odlična fora, pogotovo kad dođeš tamo i imaš razmak između sastanaka nekih.. lijepo odeš u kino, možeš i odspavati a uređeno je maksimalno..

Nisi rekla najbitnije za one koji nisu imali prilike ići - platno je veliko, slika je čista i jasna, zvuk izvrstan, fotelje normalne veličine kao i razmak između redova. Ima čak i tzv. ljubavna sjedala.. dvije fotelje spojene u dvosjed, ako netko nema prazan stan pa... a hotel skup Wink

Bitno je da su kod nas u kinu nagurali što više minijaturnih fotelja i smanjili razmak između redova... a kino zjapi sablasno prazno.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2006. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zjapi prazno, a peticiju nitko ne potpisuje iz Osijeka (čast izuzecima) na www.dajmikino.org

SVI POTPISATI!!!

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2006. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravili ste kako mi jedini posjedujemo Surround bioskop sa balkonom, tako da kad sjedish ispod balkona imas osječaj da se nalazis u bačvi po kojoj neko lupa baseve. I da ne govorim da mi još uvijek imamo idiota koji jedu špice u kinu a znam jednog koji ih je nosio i u kazalište.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: