Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Portanova - Zabranjeno fotografiranje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2011. 21:47 
Naslov:  Re: Portanova - Zabranjeno fotografiranje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Fotografije su ti stvarno amaterske. Mora da su ti zato zabranili fotografiranje.
Mr. Green

Sve je moguće Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2011. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemosvjerovat je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Kad smo mi prošle/pretprošle godine slikali neki bicikl ili nešto slično u Intersparu, prišao nam zaštitar i rekao da ne smijemo slikati. U Hervisu također. Zašto? Nemam pojma, ali svakako malo glupavo... Rolling Eyes


Ako ne znaš zašto, kako znaš da je glupavo? Wink

Kako kontam, svakom "običnom" čovjeku to i nije baš najjasnije. Čovječe, slikaš neku glupost najobičnijim mobitelom s fotoaparatom i priđe ti zaštitar i kaže ti da ne smiješ slikat'...

Kao da slikam (za) ne znam što... osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stela to nije istina!
ako uslikaš neki predmet mobitelom neće ti nitko ništa.Ja često uslikam cipele,hlaće...da bih poslala mms kada se trebam s nekim posavjetovati i nitko do sada nije obraćao pažnju na to.
Druga stvar je kada se netko muva po TCu s kameretinom od 2kg oko vrata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2011. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po mojim saznanjima nije dozvoljeno fotografiranje uopće ni u kojem prodajnom prostoru, to je kršenje nekih zakona, ne znam točno, jer postoje neki koji fotkaju po trgovinama za konkurenciju. Razlika je jedino u tome pridržavaju li se trgovci/zaštitari tih pravila. Nigdje se ne bi smjelo fotografirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dumbaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma da, kršenje Zakona o Hervisu, ako ne i ženevske konvencije!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.04.2011. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boje se da ne bi po slikama napravio isti trgovački centar, zadnji krik arhitekture u auto cadu i onda da se isti takav izgradi recimo u parizima, minkenima, londonima,amerikama....... Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2011. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Stela to nije istina!
ako uslikaš neki predmet mobitelom neće ti nitko ništa.Ja često uslikam cipele,hlaće...da bih poslala mms kada se trebam s nekim posavjetovati i nitko do sada nije obraćao pažnju na to.
Druga stvar je kada se netko muva po TCu s kameretinom od 2kg oko vrata.

Da, nije istina...a zašto nam je zaštitar onda prišao u dva navrata kad smo slikali mobitelom i rekao da ne smijemo slikati?! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2011. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Po mojim saznanjima nije dozvoljeno fotografiranje uopće ni u kojem prodajnom prostoru, to je kršenje nekih zakona, ne znam točno, jer postoje neki koji fotkaju po trgovinama za konkurenciju. Razlika je jedino u tome pridržavaju li se trgovci/zaštitari tih pravila. Nigdje se ne bi smjelo fotografirati.

Ajde onda ako već imaš saznanja, citiraj taj zakon Rolling Eyes

Cilj zabrane slikanja po nekim trgovinama je zbog bojazni od konkurencije. I tu se ne radi samo o slikanju. Poznajem jednu osobu koja je svojevremeno radila za tako jednu konkurenciju i poslali su je u trgovinu s notezom i olovkom da prepiše cijene pa su joj i to zabranili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › nije samo to u pitanju. jako puno stvari im se ne dopada.evo,ljudi u radnm odijelima.radim tamo ovih dana i pravila oko buke su mi ok (nema buke kad se centar otvori) al da bi došao do dijela gdje se radi moraš koristiti požarno stepenište i biti što manje uočljiv.ne kretati se po hodniku - praviš čistačicama posao (inače ga ne bi imale?)...općenito siroti zaštitari moraju vas zbog svega opominjati.

???
za ovo prvi put čujem... a kad ti dolaziš na posao??? ovo s bukom nije baš istina jer cijelo vrijeme po shoping centru se čuje glazba... osim toga na čega bi ličilo kad bi svaki kafić, trgovina ili npr kuglana razvalili razglas.

jedino ponekad traže malo prije 9h da se pokaže iskaznica da radiš jer puno ljudi želi ući prije 9h, tj. prije nego je centar otvoren za posjetitelje

kakvo crno kretanje požarnim stepeništem da dođeš do svijeg "lokala" ???

što se tiče slikanja, svaki dan vidim hrpetinu posjetitelja koja se fotka ...

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › boje se da ne bi po slikama napravio isti trgovački centar, zadnji krik arhitekture u auto cadu i onda da se isti takav izgradi recimo u parizima, minkenima, londonima,amerikama....... Smile


Vesnice Shocked

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
za ovo prvi put čujem... a kad ti dolaziš na posao???

u 5 ujutro
MissTake je napisao/la: ›
ovo s bukom nije baš istina jer cijelo vrijeme po shoping centru se čuje glazba...

mislio sam na buku od bušilica i takvog alata.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd za 5 ujtro ne mogu nista reci, ali u 8h nikada nisam cula da ima problema...
A buka busilica ... to mi je normalno da ne zele buku..

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.04.2011. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › nije samo to u pitanju. jako puno stvari im se ne dopada.evo,ljudi u radnm odijelima.radim tamo ovih dana i pravila oko buke su mi ok (nema buke kad se centar otvori) al da bi došao do dijela gdje se radi moraš koristiti požarno stepenište i biti što manje uočljiv.ne kretati se po hodniku - praviš čistačicama posao (inače ga ne bi imale?)...općenito siroti zaštitari moraju vas zbog svega opominjati.

???
za ovo prvi put čujem... a kad ti dolaziš na posao??? ovo s bukom nije baš istina jer cijelo vrijeme po shoping centru se čuje glazba... osim toga na čega bi ličilo kad bi svaki kafić, trgovina ili npr kuglana razvalili razglas.

jedino ponekad traže malo prije 9h da se pokaže iskaznica da radiš jer puno ljudi želi ući prije 9h, tj. prije nego je centar otvoren za posjetitelje

kakvo crno kretanje požarnim stepeništem da dođeš do svijeg "lokala" ???

što se tiče slikanja, svaki dan vidim hrpetinu posjetitelja koja se fotka ...

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › boje se da ne bi po slikama napravio isti trgovački centar, zadnji krik arhitekture u auto cadu i onda da se isti takav izgradi recimo u parizima, minkenima, londonima,amerikama....... Smile


Vesnice Shocked


šta na ovom forumu svi sve počeli shvaćat ozbiljno a? Smile još pišem u množini gradove...no dobro... kome je suđeno da bude jeben, njemu gače i same padaju... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2011. 23:15 
Naslov:  Re: Portanova - Zabranjeno fotografiranje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la (Pogledaj post): › Jučer u Portanovi dobio zabranu fotografiranja.

U Avenue Mall-u je također zabranjeno fotografiranje. Provjereno prije nekoliko dana. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2011. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa fotografiranje je zabranjeno u skoro svakom trgovačkom centru u europi. pogotovo sa nekim većim objketivom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2011. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
pa fotografiranje je zabranjeno u skoro svakom trgovačkom centru u europi. pogotovo sa nekim većim objketivom

I mobitelom. osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: