Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BM registarske oznake u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2006. 20:51 
Naslov:  BM registarske oznake u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako se ponašati dok vozite po gradu i skužite da je ispred ili iza vas auto sa BM registarkim oznakama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2006. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sklopit ruke i pomolit se da to nisam ja.

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2006. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe... Prije mjesec-dva sam se tamo kod Emezette vozio s bratom i uključivao na obilaznicu. Ispred mene BatMan.

Pošto se uključujemo na obilaznicu, imamo trokut, no malo je blesavo što na tom dijelu nema onog ubrzajnog traka, već se upada direktno.

50m prije imao sam osjećaj da Belomanastirac neće skužiti trokut te sam usporio. Kažem bratu: "Gledaj ga sad".

Lik se nije ni okrenio, već je ko tele ušao na obilaznicu. Neki Seat Leon je vozio nekih 100, na trubu i morao je preći u suprotni trak. Na svu sreću nije bilo nikog iz suprotnog smjera, pa je izbjegnuta tragedija.

BatMan nije ni primjetio što se dogodilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2006. 22:07 
Naslov:  Re: BM registarske oznake u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2006. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

obilazi što prije ili bježi glavom bez obzira!! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2006. 0:39 
Naslov:  Re: BM registarske oznake u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › Kako se ponašati dok vozite po gradu i skužite da je ispred ili iza vas auto sa BM registarkim oznakama


što prije tražiti posljednju pomast i zapitati se da li si okajao sve grijehe jer ćeš uskoro bogu na istinu... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2006. 1:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu svi baranjci takvi ima i onih koji su prijavili prebivalište u Os

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2006. 1:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez Mozga.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2006. 6:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Nisu svi baranjci takvi ima i onih koji su prijavili prebivalište u Os

Infiltrirao se, još malo pa će osnovati osiječku čeliju super vozača!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2006. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, nisu svi loši, ali ovo me podsjetilo na priču mog instruktora vožnje koja kaže da su za vrijeme rata mnogi prognani BMovci koji nikad nisu išli ni u autoškolu a kamoli polagali vozački jednostavno došli u MUP tvrdeći da su im vozačke ostale kući. Nemajući načina to provjeriti MUP im je izdavao nove vozačke...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2006. 10:33 
Naslov:  Re: BM registarske oznake u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo ću reći KATASTROFA Exclamation Exclamation Exclamation

bježi od njih što dalje kad ih vidiš jer je opće poznato da ne znaju voziti ( mozda zato sto su polagali u mjestu di ima 3 semafora i isto tolko razkrižja )
prekjucer mi se dogodilo da je meni u gundulicevoj na krizanju s radicevom zeleno ( i to ne treptece, niti pocetak zelenog ) i neki lik ladno ispred mene prode njemu pod DEBELIM CRVENIM ( sva sreca sto jos nisam usao u raskrizje)... bio je to stari yugo, pogledam registraciju, a ono.... sta drugo nego BM!!! je*o im ..... naucite voziti i gledajte hebene znakove na cesti prije nego sto dodete ovdje voziti ( to je ono sto stoji na stangi pored ceste ). jebali vas auti i traktori i kocije tamo.......
.......ali ima puno ljudi i u osijeku koji voze katastrofa.....vec mi se tako sto dogodilo i to na istom mjestu samo s osijeckim registracijama (samo meni je tek pocelo zeleno pa je pametni/a mislio da moze jos stici proci prijem mene i jos 2 auta ispred)

Put nije za BUDALE Glavom o zid osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2006. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija je napisao/la: ›
Hm, nisu svi loši, ali ovo me podsjetilo na priču mog instruktora vožnje koja kaže da su za vrijeme rata mnogi prognani BMovci koji nikad nisu išli ni u autoškolu a kamoli polagali vozački jednostavno došli u MUP tvrdeći da su im vozačke ostale kući. Nemajući načina to provjeriti MUP im je izdavao nove vozačke...


da, priča je kružila, samo mi nije nikada bilo bistro kako na nivou RH nije postojao registar vozača (dozvola), a ne da dobiješ vozačku na majke mi i ratne uvjete.
činjenica, kad vidimo BM registraciju, pažljivije se vozi. za svaki slučaj.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2006. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › Kako se ponašati dok vozite po gradu i skužite da je ispred ili iza vas auto sa BM registarkim oznakama


što prije tražiti posljednju pomast i zapitati se da li si okajao sve grijehe jer ćeš uskoro bogu na istinu... Very Happy

I pod hitno naručiti posljednju šalicu kave... Wink

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2006. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

terrorWrist, tri semafora kažeš?? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Nemamo mi NI JEDAN semafor Smile

Eto, ja živim u tom "gradu" i mogu reći da je uglavnom točno da ljudi nemaju pojma vozit. I ja sam, nažalost, u Belom položila i zbilja je istina da bi u Osijeku izazvala lančani u najblažem slučaju Smile Kod mene je to isključivo nedostatak iskustva u autu, stalno sam na motoru. No, eto, kad sam već kod motora... kod nas ljudi nemaju pojma ni o pravilima na raskrižju. Približavam se ja raskrižju ulicom s prednošću prolaska. Majmunu koji dolazi iz ulice koja na tu okomito gleda jasno pred nosom stoji stop. Ali, kao da je to bitno?! Zamalo sam poginula. Pa, kad ne staju na stop, zašto očekivati da znaju što poručuje crveno svjetlo semafora? Very Happy

Ali, opet s druge strane, ne možemo tako generalizirati. Ima ovdje brdo super vozača, kao što u Osijeku ima isto toliko loših. U svakom slučaju treba pazit, tko god je ispred tebe.

Imala sam loših iskustava i tu i tamo. A najdraže mi je kad me skoro pokupe i onda mi krešu iz auta neverbalno poručujući "glupa ženska".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2006. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bah ako mislite da je ovo katastrofa, zamislite ponosnog nositelja BM registracije na rotoru u savskom gaju u ZG. Ja još uvijek imam posttraumatski šok na nemili doživljaj. Frajer mi se skoro uparkiro pod haubu, i nakon izmjene uvreda po liniji genetike i evolucije frajer kaže pa mi smo naši...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: