Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veze na daljinu? So near, and yet so far...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.02.2010. 15:27 
Naslov:  Re: Veze na daljinu? So near, and yet so far...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa 10 mjeseci je relativno malo..ljudi su do nedavno išli u vojsku na 6, prije i 8,12 Wink
Vi ste prije živjeli skupa i ti znaš da ti on dolazi za tih 10 pa mi to ni nije prava veza na daljinu..Više bih rekao, privremeno stanje.

što se veza na daljinu tiče, to nema veze sa kvalitetom veze, nečijim godinama, niti emocionalnom zrelošću.Netko tako ne može fukncionirat...al to sigurno ne znači da voli svog partnera manje nego ti svog dečka Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ally Mcbeal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2010. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da to nije za svakoga. Ali ja imam puno kvalitetniju vezu na daljinu, nego što mi je bila veza " NA BLIZU "... Puno je parametara o kojima ovisi uspjeh veze... Ali facebook je definitivno ubojstvo i veze " NA BLIZU " i veze na daljinu, iako sam u početku mislila da će pomoći... osijek031.com smile

_________________
"...šišmiša se ja ne bojim, ne plašim se vištica ni noći..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2010. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Savjetujem svima da se klone fejsa . . .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2010. 17:23 
Naslov:  Re: Veze na daljinu? So near, and yet so far...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam tri godine bila uvjerena u uspješnost svoje veze Hrvatska-Njemačka i veza je naizgled savršeno fukcionirala i to do samog trenutka prekida. Ničim izazvan prekid, ali meni je dopizdilo čekati. Jer bi to potrajalo možda cijeli život.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2010. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uuuu mislim da nebi mogla...nema teorije ustvari
Kontam da je za to potreban odredjeni stupanj zrelosti, mozda jednog dana dakle

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
child_in_time
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65
Lokacija: jazbina
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2010. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Veza na daljinu? ...I Don't Think So.

Naravno, trebalo bi se preciznije definirati što znači ''daljina'', viđanje jednom tjedno/jednom mjesečno/jednom u pola godine i slično... u principu mislim da je sve moguće, no bi li se ja upuštala u tako nešto i kako bi to izgledalo...khm..ne znam...ali, ono, nikad ne reci nikad Very Happy

_________________
May the Source Be With You.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aceww
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: di se nadjen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2010. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve ovisi o situaciji i o stupnju veze, neka baza mora postojati, neki temelj, cvrstina za dalje. osobno ne bih mogla tako sto, no znam ljude koji uspjesno odrzavaju takvu vezu, no dakako da se vidjaju barem jednom na mjesec, ovisi o okolnostima, iako nekada i to izostane, no uglavnom, moze se, tko je zreo dovoljno i spreman je na to.

_________________
Za sve postoji rjesenje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KittyCatIvy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2011. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, moja traje već 1 godinu i 4 mj. Krenula je kao veza na daljinu i takva za sad i ostaje. I još je dečko mlađi od mene. On je na početku svog faxa a ja na kraju svog. Mnogi bi rekli da sam mazohist, no iskreno, imala sam prethodno normalnu vezu od 5 godina i nisam bila ni upola toliko sretna kao s ovom osobom. Teško je i dovodi do ruba ponekad ali ako imaš taj neki zacrtani cilj, a to je ta nekakva jebena točka spajanja gdje to jednog dana neće biti na daljinu onda ima smisla. Ako tako nešto ne postoji onda niti veza nema smisla. Onda će ti to biti samo mučenje u nedogled.. Ali sve je moguće.. kao što je neka osoba gore spomenula, nekad su ljudi išli u vojsku po godinu dana, nije bilo ni fejsa ni neta ni svakodnevnog telefoniranja.. Naravno da je lakse, ako je situacija jednostavna ali ne treba suditi knjigu po koricama, samo zato sto je drukcije ne znaci da je losije.. Smile

_________________
I am nobody special, and neither are you, we all just are and only for a brief instant.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2011. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daleko od očiju, daleko od srca...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2011. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KittyCatIvy je napisao/la: › kao što je neka osoba gore spomenula, nekad su ljudi išli u vojsku po godinu dana, nije bilo ni fejsa ni neta ni svakodnevnog telefoniranja..

misliš da se nisu prašili okolo, samo se manje znalo o tome (nije bilo fejsa), nažalost ovo što simo031 kaže je prečesto i istinito Wink

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2011. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ak ja nju ne mogu zagrlit, pomirisat kosu, pljasnit po dupetu,onak muški ko seljak, ako ju ne mogu pogledat čupavu kad se probudi, sklupčanu kad spava, ili ak se ona ne može vješat po meni ko mlado majmunče, ak me ne može pogledat onim sretnim pogledom, ak mi ne može objesit ruke oko vrata, jebo ti to sve..nije to za mene..i ne vjerujem u te daljinske veze..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2011. 2:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ehhh, ta ljubav.Prije mjesec dana prekinio sam koliko god je tu bilo muke , prepirki, svađa i svih ostalih stvari i sitnica jedan najljepši dio u životu, nešto što ću pamtiti zauvijek i držati u srcu pa makar me sad doživotno peklo što je to sve završilo kako je.. Jedno prekrasno iskustvo, živiš za dan kad će te se opet vidjeti, dani prolaze ko ludi kad znaš da češ vidit nekog dalekog koga obožavaš, za koga bi sve napravio.. Mladost, ludost rekli bi ali šta ću, za sve avanture sam i još kad se uklopi sa velikom porcijom ljubavi, nema kraja ludostima. Ta spavanja po kolodvoru(-ima), skupljanje svake kunice koja se nađe u novčaniku, cijelodnevno žicanje staraca za koju kunu, ne spavanje po 2-3 noći radi puta i tako toga, hodanje cijeli dan tim gradom jer nemaš gdje bit na zatvorenom osim u kafićima (čitaj: mlada jako mlada cura i sve je jasno), zagrljaj i poljubac nakon dužeg (nekad kraćeg) vremena, sve te nenormalne 24-satne priče mobitelom i ostale stvari koje se ne zaboravljaju.Svu žrtvu veze snosio sam ja, ali ne žalim toliko za tim koliko za izgubljenom osobom.
Ako imaš, ko što rekoše neka osoba iznad, emocionalnu zrelost sve ide, večina ljubavi prođe pa makar bila i u istom kvartu, tako je prošla i ova ali ako imalo imaš u glavi i u srcu, to će ti ostati kao ime urezano u kamen u srcu i pameti za cijeli život.
Nije za svakog, ali eto..
Vidjeh,probah, a za dalje i jel bi to ikad više ponovio, što vrijeme i život kažu tako će i biti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: