Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Transparenti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 8:54 
Naslov:  Transparenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaki put se oduševim tim našim genom, kromosomom, ili čime već, što je kriv da i u najtežem trenutku zadržimo nivo humora i sprdačine, najčešće i na svoj račun. Ne ulazim u mentalitet, "region" ili genetiku, ali sam jednostavno umro od smijeha vidjevši neke od transparenata. Zapravo, velik broj ljudi koji su bili među prosvjednicima je tako pozitivan, da me i to fascinira, a došli su iz krajnje ozbiljnih razloga, sigurno ne jer im se šeta. Čak i sami prosvjednici su se smijali čitajući novo podignute uzrečice u svojim redovima, prava mala kulturna tribina.
Od svih, a ima ih, odabrao sam ovaj: "Mijenjam Jacu za Gadafijevu devu, može i jednogrba"
Naravno, nije cilj vrijeđati, ali na prosvjedima je puno toga dopušteno, što ovdje može značiti i žuticu. Samo naprijed...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 17:00 
Naslov:  Re: Transparenti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GOSPODO
VI KRADETE
A NAMA NIŠTA NE DAJETE
HOĆEMO ŽIVJETI!

Samo jdan mali primjer kako naši ljudi razmišljaju. Nije bitko tko i koliko krade, već što ćemo dobiti JA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: