Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



5.1 zvučnici [Genius ili Logitech]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lik444
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2011. 23:40 
Naslov:  5.1 zvučnici [Genius ili Logitech]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo već se dva tjedna dvoumim između kupnje geniusa sw-hf 5050v2 i logitecha z506 i nikako da odlučim. Ako neko ima iskustva s bilo kojim od navedenih ili sličnih starijih modela neka ga podijeli...pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2011. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Logitech je jači , ništa previše različito po zvučnosti i kvaliteti zvuka, ali sigurno se malo osjeti.
Genius subwoofer je 50 W - Logitech 75 W
Sateliti 20 W svaki - 16 W svaki
Centralni zvučnik 25 W - 30 W
( Nisam siguran da je tako ali trebalo bi bit )
Nekako više bi nagnio na Logitech, a ti kako hočeš ali nečeš se sigurno razočarat ni u jedne ni u druge, pogotovo ako prelaziš sa manjih zvučnika, svi ostali će ti biti booom za uho Very Happy

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2011. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da usporedjivanje bilo cega od geniusa i logitecha niti nema smisla.

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2011. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ako gađamo na marku samo ja bi onda odma puko na Logitech, nekako mi je zvučnije Very Happy

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2011. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam proslu seriju Geniusovih zvucnika SW-HF 5.1 5000 i mogu reci da je to najboljih 750kn ikad danih za neki komad audio opreme (ok, nisam neki freak, ali cujem razliku izmedju zvucnika za racunala i entry level audiofilskih ;-)). Kontam da ovi 5050 mogu biti samo bolji ;-)

Ne znam kakav je Logitech, ali ovi Genius zvucnici daju nevjerojatno cist zvuk, jasan i glasan. Imaju dovoljno konektora/ulaza, tako da se kojesta moze na njih nakaciti.

Procitaj malo reviewove na Netu za SW-HF5000.

Jedini minus je nedostatak izlaza za slusalice.



_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lik444
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2011. 15:24 
Naslov:  Re:
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam logitech je sigurno jača firma. Elektronika im je pouzdanija što vjerojatno i duže garancije potvrđuju...jedino što mi se ne sviđa kod njih su plastična kutije i prenaglašen bass bezobzira šta radio u ekvilajzeru(bar na nekim modelima koje sam čuo). Ovaj genius na kojeg sam bacio oko je 250 kn skuplji od logitecha z506 pa pretpostavljam da su tu negdje u kvaliteti. Vidim po forumima da ljudi dosta hvale sve 5.1 geniuse iz serije sw-hf. Također mi se sviđa što su drveni( od šperploče al ajd...) te što imaju bolju kontrolu svih zvučnika. Vjerojatno neću pogriješiti niti s jednim od njih al me sam zanima jel vrijedi za ovog geniusa dat 250 kn više

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2011. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerujem da ne vrjedi, slično je to jako i kažem možda čak bolji zvuk od Logitecha. A ovo što je drveno, imam i ja kućno kino od drveta, jedino to daje malo ljepšeg izgleda u sobi Very Happy
Ja imam ove i sasvim sam zadovoljan,a platio ih sitnicu, oko 200 kn, tako da novci ponekad nemaju baš neku presudnu ulogu..
http://www.kvark.hr/index.cgi?menu_id=58&product_id=9013

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lik444
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2011. 18:24 
Naslov:  Re: 5.1 zvučnici [Genius ili Logitech]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čujem da je donekle lutrija sa geniusima tj. da da se često zalome nespravni modeli a i garancija je sam 12 mjeseci tak da misil da ću uzet logitecha i uštedit nešto para...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2011. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro si cuo.. ja sam imao bas 5.1 genius (prije 5,6 godina su bili novi.. nemam pojma model niti sta drugo) uglavnom strasno su krcala ona 2 surround zvucnika kad se treba reproducirat bila kakav zvuk. (pa cak i kod klikanja zakrce) uvjeren sam da nije do zvucne..
de probaj malo guglat konkretne modele. jer opcenito pricat o ovome nema smisla. siguran sam da ima hrpa korisnih stvari

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: