Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nova osječka taxi priča

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
novi Taxi
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2011. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovom temom nam nije bio cilj pljuvati i komentirati rad drugih taxi tvrtki, tako da ćemo ostati pri tome, naime, naš moto je "svatko je krojač svoje sudbine", tako da će se s vremenom pokazati tko ju je najbolje iskrojio.

Što se tiče vremena za otvaranje tvrtke, pogotovo tvrtke za taxi prijevoz, možda i nije najbolje, ali vjerujemo kako ćemo jeftinom i kvalitetnom uslugom udovoljiti korisnicima i da ćemo imati posla. Nikada ne postoji "najbolje vrijeme" za otvaranje tvrki, no ako se ništa ne bude pokretalo, ništa se i neće događati.

Prvi nam je cilj prije samog otvaranja tvrtke vidjeti Vaše želje i mišljenja, te to pokušati uvažiti, koliko nam do bude dozvoljavala ekonomija. U svakom slučaju, svaki Vaš prijedlog ćemo pomno promotriti i vidjeti što se može učinti da bude učinjeno po Vašoj želji.

Pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.02.2011. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i koje će na kraju biti ime ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2011. 7:16 
Naslov:  za novi taxi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pokušajte napraviti povoljniju cijenu za prigradska naselja tipa Sarvaš,Tenje ,Antunovac .Masa ljudi bi radije koristila taxi nego se vozila autobusima koji dolaze prerijetko .Mislim da tu imate prostora ukoliko smanjite cijenu i animirate taj dio stanovništva koji je svakodnevno vezan za grad. Školarci,radnici.ljudi koji idu doktorima ,penzići itd.Ima jako puno ljudi koji gravitiraju svakodnevno više puta prema Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frx
Offline
Ukupno postova: 53
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.02.2011. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taxi 031 za ime i da ako bude posla gdje ce se moc javiti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.02.2011. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedino što očekujem od taxija (i zbog kojeg ne zovem više Cammeo neg sam se skompala sa "starim taksistima") je ako naručim taksi u 20 do 1 jer u 1 imam faks, da u 1 budem da faksu.

al ne, on meni dođe s kombijem onim. stajali smo u bolnici 10 minuta čekajući naravno neke bake i djede što su bili na nekim pretregama. pa smo imali još jedno stajanje.

to je privatna usluga. ne javna. da sam se željela voziti sa bakama i djedama koji idu s pretraga, sjela bi lijepo na tramvaj.

tako da molim vas, te kombinacije da dođete po mene pa kupite još ljudi kroz grad ostavite gospodi iz Cammea, jer mislim da taj sustav funkcionira tako samo njemu u glavi i nigdje u svijetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: