Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Željko Kerum

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2011. 18:42 
Naslov:  Željko Kerum
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pratim tog Keruma, onako, nekako mi uvijek bio simpatičan, ali kao onaj Predator iz istoimenog filma. Ne radi se tu o ljepoti, već o sposobnosti. Kad to Kerum radi, izgleda kao igra.
Ne bi trebali zaboraviti njegovu prvu pljusku cijeloj naciji kad je izjavio da su političari roba koja je na prodaju. Kako je čovjek bio u pravu. Pozna lovinu, nema što.
Mjesto gradonačelnika koristi u privatne svrhe. Iskorištava poziciju da se na očigled svih domogne onoga što želi. Javno priznaje da stoji iza projekata koje grad obilno pomaže, a da direktno idu u prilog njemu. Ma samo mu fali onaj laser na ramenu, pa da bude oriđiđi.
Sad, kako ćemo se ponašati prema tom "fenomenu"? Rodio ga je sustav. Takvog kakav je. Dok su drugi čekali, on je radio. Propast sustava dočekao je u svojoj logici i spreman zaraditi. Ionako ništa ne radi, ako pri tom ne zaradi. Poigrava se svima, iako neškolovan, zna da malo para kupi svakoga, a pogotovo sitne duše, kakvih je na žalost većina. Svi čekaju da ih Todorići i Kerumi pogledaju svojim velikim očima, jer tada su "spašeni". Eh da nam se provozat u Kerumovom ferariju.
Mene to sve tako sablažnjava. A od Keruma me zapravo više brinu njegovi "protivnici". Takav kakav je, opet će dobiti izbore, možda će ući i u Sabor. Ozbiljno ga uzimaju kao koalicijskog partnera...
Ukratko, zašto bi plaćao posrednicima, državnoj upravi, odvjetnicima, podmićivao gradske službe, kad sa svojom lovom možeš postati Grad. Poruka je to svim bogatima. Kupite si položaj, a položaj će se pobrinuti za sve ostalo. Povrat love u par mjeseci, zarada višestruka. Rizika nema, nitko vam ništa ne može. Nuspojava: smješi vam se drugi mandat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2011. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako cemo mi na osjeckom forumu doznati sto misle Splicani i hoce li opet ici na glasanje kao u kockarnicu? Uostalom, vlast je upravo takva kakvu gradjani zasluzuju. Tako im i treba!
Kad su birali klauna, nek zive u cirkusu!

hm, Sabor je cirkus i bez Keruma

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2011. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › Kako cemo mi na osjeckom forumu doznati sto misle Splicani i hoce li opet ici na glasanje kao u kockarnicu? Uostalom, vlast je upravo takva kakvu gradjani zasluzuju. Tako im i treba!
Kad su birali klauna, nek zive u cirkusu!

hm, Sabor je cirkus i bez Keruma

Baš to sam čekao. Pogotovo prvu rečenicu, kako mi nemamo pojma o Splitu, možda nas se i ne tiče. Ali me čudi što onda nema posta o osječkom HDZ-u, raspadu, padu Kovačevića, Šeksovom prepiranju s novinarima...To jesu lokalne teme, ima jako puno kompetentnih ljudi za tu problematiku, a nigdje ni riječi. Pa nije valjda da nas je strah kojekakvih političarčića, koji za razliku od Keruma svoju lovu, stanove i vozila nisu stekli na trgovini, već na korupciji i kriminalu. Pa nitko me ne može uvjeriti da i sa saborskom plaćom toliko toga možeš imati. Kerum je još mila majka, ali opet nije to njegova sramota, već naša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2011. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kerum je plod sustavne desenzibilizacije i nezainteresiranosti glasaca za politiku. Godinama od biraca pravi ovce, demotiviraj ih za izbore... i naposlijetku ce na izborima pobijediti Kerum. Kerum, Bandic, Berlusconi, Schwarzika.

Hrvatska je i u vremenu Tudjmaninove diktature imala ozbiljinija imena i politicku scenu s jasnijim i intenzivnijim idejama nego sto ih ima danas. Scena se ofucala, imena su potrosena, ideje su pregazene. Politicke stranke su postale toliko neprepoznatljive, da ljudi cak glasaju i za opcije pravomocno oudjenih ratnih zlocinaca i grobara gospodarstva.

Jedan HNS, na cijem celu se nalazi Pusicka (svojevremeno olicenje osobe koja je inzistirala na procesiranju i individualizaiciji krivnje za zlocine), koalira sa strankom ciji clanovi javno ne priznaju presude sudova u Republici Hrvatskoj, strankom u kojoj se clan postoje javnim negiranjem ustavno-pravnog poretka RH.

Ni Kerum, ni Bandic, ni njihovi wanna-be poput Djapica, lutka Bubala i zlocinca Glavasa, ne bi imali prodju da u Hrvatskoj postoji zdrava politicka i demokratska klima.

Kerum je plod birackog ocaja. Ljudi su, zbog situacije u kojoj se nalaze, spremni dati glas i takvom hohstapleru i seljacicu, odnosno bilo kome tko obecava nadu u bolji zivot. Kerum u Ferrariju je onaj glumac iz reklama kojima se peru glave konzumenata. Masuci iz Ferrarija, Kerum biracima obecava blagostanje. Povijest nas uci da ima dovolno onih koji ce na takve podvale nasjesti.

Takvi konzumenti iz ocaja izlaze na izbore, jer jedino jos oni imaju dovoljno motivacije.

Ljudi skloni idejama, dalekovidnosti i svakojakoj kvaliteti zivota, nazalost, nemaju jasnih kandidata i uglavnom apsitinirju na izborima.

Koaliranje bilo koga s Kerumom je moguce iz istih onih ocajnih razloga zbog kojih bi netko htio koalirati sa strankom ciji je idejni vodja pravomocno osudjeni ratni zlocinac.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: