Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najbitnija stvar na svijetu! (?)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2005. 9:22 
Naslov: Oh yes ! Najbitnija stvar na svijetu! (?)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na čelo kluba vratila se uprava iz '95. Novi predsjednik NK Osijeka je Branimir Glavaš koji se nakon deset godina vratio na nekadašnju poziciju, a zatekla ga je blokada računa od 76 milijuna kuna.

Tu je još i direktor Mile Dumančić i sportski direktor Alen Petrović. Trener (kao i '95.) je Ivo Šušak koji je već počeo pripremati igrače za prvi prvenstveni susret protiv Hajduka u Splitu 20.srpnja na Poljudu.Brazilski stoper David Junior Lopez, dobio je priliku zaigrati u finalu protiv Intera i ostavio je solidan dojam.

- Rano je govoriti o tome da je posve zadovoljio, ali radi se o vrlo zanimljivom igraču. Recimo da bi mogao biti upotrebljiv, ali sigurno ćemo ga još testirati, ocijenio je Brazilca Alen Petrović. Ivo šušak i dalje razmišlja o pojačanju momčadi.

Danas, 13.srpnja se igra pripremni susret protiv BiH premijerligaša Posušja, a trener Ivo Šušak planira još jedan pripremni susret za četvrtak. Mogući protivnici zasad su još nepoznati.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jozo
Post Postano: 13.07.2005. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno, nema pametnijeg posla u županiji od podizanja posrnulih fudbalera. Eto, to je program gospodina Glavaša. Zanima me samo hoće li, kao i onda, nametati gradskim i inim poduzećima da kupuju ulaznice za utakmice.
Evo primjera: direktor jednog velikog poduzeća kojeg naravno neću imenovati ispričao mi je ovu zgodu: upada Glavašev teklić s dvije tisuće ulaznica koje poduzeće mora kupiti. Utakmica na Gradskom vrtu. Naravno, poduzeće se ne bavi kupoprodajom ulaznica, ali to se nekako mora proknjižiti. Stoga se pretače iz šupljeg u prazno da bi se zakrpale rupe...
Tako gospodarstvo županije financira one koji trče za loptom a koji zauzvrat parkiraju bemvejce iz kojih trešte cajke na zelenim površinama.
Ponavljam - nema većeg prioriteta za županiju od fudbala. Zar ne, gosn Glavaš?!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2005. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Ovo je ključna prekretnica za NK Osijek. Plan je četverogodišnji. U ovoj sezoni želimo plasman u Ligu šest i povratak na europsku scenu, a u posljednje dvije ćemo se boriti za naslov prvaka", najavio je Branimir Glavaš.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2005. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@jozo, svi tirani, jos od vremena staroga Rima znaju da je ljudima dovoljno dati malo kruha i malo igara. Nogomet je bitan samo onima kojima sve ostalo u zivotu ne moze biti bitno, jer nemaju zivot, nego truplo za otplacivanje kredita i obavljanje manualnih poslova, poslova koje jos uvijek ne mogu obavljati strojevi.

Buduci da mi zivimo u gradu gdje je Djapic gradonacelnik, uopce ne treba cuditi zbog cega je nogomet tako popularan sport. Nogomet, krediti i kruh i voda.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2005. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nogomet je bitan samo onima kojima sve ostalo u zivotu ne moze biti bitno, jer nemaju zivot, nego truplo za otplacivanje kredita i obavljanje manualnih poslova, poslova koje jos uvijek ne mogu obavljati strojevi.




Nogomet je najvaznija sporedna stvar na cijelom svijetu i ne znam bas da ljudi po europi zive kako ti navodis..mozda im je nogomet zabava kao i kazaliste??
Meni je zadnjih 9g putovanje sa ekipom po gradovima jedna od glavnih stvari u zivotu a uz to imam i sasvim pristojan ne navijacki zivot, NE OPTERECEN kreditima Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2005. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek me nasmije ova floskula "najvažnija sporedna stvar"... a koja je to najvažnija glavna stvar??? Smile

Nego, @Leteci - jesi li ljut isključivo na nogomet ili na bilo koji sport kad kažeš "kruha i igara"? Bi li tako reagirao i da su se prihvatili, recimo, košarke, rukometa, veslanja ili gimnastike i rekli - stvorit ćemo još 5 Seligmana i biti ekipni prvaci Europe u višeboju ili npr. ući ćemo u prvu košarkašku ligu Embarassed ? A rukometaši će za 3 godine biti prvaci Hrvatske?

Meni bi to bilo draže, a vjerujem kako bi se moglo postići sve ovo uz iznos sličan onome koji će se vrtiti oko nogometa... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 14.07.2005. 7:59 
Naslov:  Re: Najbitnija stvar na svijetu! (?)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iza parole "kruha i igara" krije se veš mašina, a ta pere najbolje...i bez faksa.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2005. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@centurion, malo bih promijenio tvoju izjavu - nogomet je najvaznija sporedna stvar u cijelom TRECEM svijetu.

@42, nisam ja ljut ni na sto, samo primjecujem. Uostalom, sport kao sport ne mozes kvalificirati kao dobar/los, ali mozes pojave koje se pojavljuju oko tog sporta. Da se od igraca balota prave takvi pseudojunaci, pisao bih kako se ljudi koji nemaju sto jesti identificiraju s igracima balota, misleci da i oni karaju Posh Spajs. A zapravo drkaju na flekavom jogi-madracu, negdje u nekoj zabacenoj shupi dok ih obasjava svjetlost svijece i slike s TVa pogonjenog generatorom struje rucne izrade, kojeg pak pokrece benzin isisan iz rezervoara nekog nezasticenog parkiranog automobila.

Bitno da se kara Posh Spajs...nije bitno kako...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jozo
Post Postano: 14.07.2005. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma razumijem ja... nisam ni ja od jučer... nogomet je odlična baza za --- ma za sve. Svi će okretati stranicu sporta u novinama i problemi gospodarstva su riješeni...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2005. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Da se od igraca balota prave takvi pseudojunaci, pisao bih kako se ljudi koji nemaju sto jesti identificiraju s igracima balota, misleci da i oni karaju Posh Spajs.


Hehehe... potpisujem Laughing

Iako, moraš priznati da bi bilo zanimljivo kad bi se za promjenu razne lokalne spajsice lijepile na npr. kuglače ili veslače koji realno postižu puno veće rezultate od naših dragih "najvažnijih sporednih"...

Pa da na svakom treningu na Iktusu bude čopor maloljetnica s prigodnim transparentima tipa: "Nisam ja veslo sisala, ali nikad nije kasno" Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2005. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo s veslacima je dobro, vidis. Iako bi bilo jos zanimljivije kad bi se ribe lozile na jahace preponskog jahanja. Tu bi bilo svega!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2005. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › = "Nisam ja veslo sisala, ali nikad nije kasno" Cool


aplauz!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jozo
Post Postano: 14.07.2005. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Di može bit naguravanje napuhane kožurine nogom najbitnija stvar na svjetu
samo kod primitivnih naroda

vidi kak se ovi fini reketaju i skvoširaju

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: