Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Catering menu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cateringOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2010. 13:35 
Naslov:  Catering menu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima, mene ste već otprilike upoznali na mojoj prošloj temi. Sad bi mogli biti kreativni, svi zajedno, pa mi pomoći sa puno postova u sastavljanju jednog dobrog menija za catering s kojim će većina biti zadovoljna. Molio bih vas da napišete što mislite da obavezno treba biti, što bi ste voljeli vijeti u ponudi i koju ste cijenu spremni platiti za to. I možemo kasnije povesti malu raspravu o svemu tome.

p.s. Eto da me svi osječki ugostitelji ne zamrze slobodno je i njima da se jave na ovu temu i uključe se u raspravu. Isto tako slobodno im je iskoristiti ideje koje se tu pronađu u svrhu poboljšavanja svoje usluge, ukoliko žele, naravno.


p.p.s. link za prošlu temu : http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=28531

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
66SAN
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jako dobra papica i ono što bi trebalo biti na meniju jest Chimichanga -cijena u ZG 45 kn, cijena u Corolli 32 kn i moram priznat da im je jako ,jako jako ,jako fina. To meni mora imat a i cijena s obzirom da se najedeš ko stoka je i više nego pristojna

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2011. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako se mene pita treba, mora imati lignje prženje, pečene na žaru, punjene, svakakve, jer prosto obožavam lignje. I naravno pizza kvalitetna, neškrta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam što očekuješ da će ti reći za meni Very Happy

svi će reći što vole, a to će ti u konačnici biti sve što svaki restoran i catering ima u svojim menijima kombinirano

ja ću samo reći da bih volio da, ukoliko će to dakle biti catering specijaliziran samo za dostavljanje hrane, hrana dođe topla i brzo, i BAR "dobra", onda mi nikakva cijena neće predstavljati problem (ukoliko nije baš pretjerana)

veliki bonus, bar kod mene, bi bile one green kutije za pizzu i male plastike u sredini kutije da se sir ne zaljepi za poklopac ^^

http://www.youtube.com/watch?v=gQBjJjpkjl0

p.s. možda bi bilo zgodno i imati u ponudi mesne i riblje plate za 2-4 osobe ako je moguće uopće Very Happy

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 16:39 
Naslov:  Re: Catering menu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh oh! Još sam se nečeg sjetio!

Chicago style pizza! Toga više nema NIGDJE, a bili bi naklonjeni mnogi. U to sam siguran.

Nešto slično sam jeo u Norveškoj, velika sočna duboka tacos pizza sa tacos čipsom na vrhu i umakom od bijelog luka. Nikad bolju pizzu u životu jeo nisam.

U biti, više manje bi me osvojili "noviteti". Kada bih od 7 restorana u jednom vidio nešto posebno i novo što niti jedan drugi nema u ponudi, odabrao bih njega. Ako ne iz preforsiranosti jednim te istim jelima, onda iz znatiželje ^^

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slušaj, ako nemaš dobrog pečenog mesa, ja ti nemogu naručivati jer moj muž ostane gladan pored svih izmišljotina i preseravanja s menijima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jab da ima nekih azijskih jela. Kineskih pogotovo. Ovaj Hong Kong je dobar al brate preskup za češće naručivanje.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ssamo daj dobroga roštilja i to je to Smile ja sretan Very Happy

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2011. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la: ›
svi će reći što vole, a to će ti u konačnici biti sve što svaki restoran i catering ima u svojim menijima kombinirano

ja ću samo reći da bih volio da, ukoliko će to dakle biti catering specijaliziran samo za dostavljanje hrane, hrana dođe topla i brzo, i BAR "dobra", onda mi nikakva cijena neće predstavljati problem (ukoliko nije baš pretjerana)

slažem se s ovim. vjerujem da bi, bez obzira na ponudu, catering dobro raditi ako bude kvalitetna, relativno brza i s razumnim cijenama (što ne mora biti najjeftinije).

poneko kinesko ili drugo egzotično jelo bi bilo zanimljivo, ali priprema egzotičnih jela uglavnom podrazumijeva i egzotične sastojke, što često nije praktično.

pizze, mesna jela, topla jela od povrća, salate... to je neka osnova. uz to se može imati u ponudi neko specifično jelo da privuče znatiželjne, no prije svega je bitno da su kvalitetne namirnice, dobra priprema jela (kako bi bilo ukusno), relativno brza dostava (ponekad vrijedi i pričekati, ali nikako više od 30-40 min.) i ok cijena (vrijedi platiti i koju kunu više ako je klopa bolja nego drugdje, no ne treba pretjerivati).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2011. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad sam se sjetila ja još nečega: Voljela bih da postoji veći izbor priloga, tipa kuhanog povrća (miješanog povrća, blitve i sl), povrća na žaru, a ne samo fuckin' pommes. Ima nas koji nismo ludi za pommesom, i koji ne volimo uz lignje jest' pommes. A u dosta restorana/cateringa to nema. Ili ako ima, naplaćuju dodatni prilog, iako jebeni pommes ne želiš, nema zamjene npr. Eto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema ih svugdje,al meni su dobri ražnjići od piletine omotani sa slaninom.........milina
i da ovo sa prilozima je dobra ideja.....kako je navedeno u postu iznad...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2011. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prilog po izboru, ali ne uz veću cijenu tj. da se dodatno naplati. Kao što je već navedeno, ako se meni uz neku mesinu ne jede pomfri, daj mi mogućnost da odaberem npr. krumpir s blitvom ili sl., ali za istu cijenu kao da je pomfri. Općenito da se može više kombinirati po želji, tako se ima više izbora i kontam da bi više ljudi naručivalo.
Možda neke riže s mesom kao glavno jelo, neki meksički i kineski đir u onoj aluminijskoj posudici, al da se moš najest od porcije, a ne sam zaprljat zube.
I svaka veća od standardne pizze da ima onu foru da se ne zakelji za poklopac - dobar prijedlog. Bravo
I s marketinške strane bi bilo dobro imati neke akcije s vremena na vrijeme Smile
Kreiraj Fejs stranicu (ne kao Prijatelja jer je to debilno) već biznis koji ljudi lajkaju i šibaš lijepe fotke i cijene i akcije.
Nekako sam mišljenja da je početak biznisa jako bitan jer ako se zabrlja odmah na početku onda je sr....
Znaš ono - dobar glas se daleko čuje, a loš još dalje.
I daj pošteno plati sve koji rade za tebe.

Nemoj nas sad razočarat jerbo ovaj forum ti je mafija koja ne ostavlja samo konjske glave u krevetu već te i u Paragvaj može poslati osijek031.com smile

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2011. 6:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Sad sam se sjetila ja još nečega: Voljela bih da postoji veći izbor priloga, tipa kuhanog povrća (miješanog povrća, blitve i sl), povrća na žaru, a ne samo fuckin' pommes. Ima nas koji nismo ludi za pommesom, i koji ne volimo uz lignje jest' pommes. A u dosta restorana/cateringa to nema. Ili ako ima, naplaćuju dodatni prilog, iako jebeni pommes ne želiš, nema zamjene npr. Eto.

Prilikom naručivanja nekog jela jesi li uopće pitala da dobiješ neki drugi prilog umjesto navedenog na letku!?
Osobno sam to učinila x puta na više različitih mjesta i još mi nitko nije rekao da ne može ili da se plaća posebno, eventualno ako je cijena drugog priloga koju kunu skuplja onda bude po toj cijeni ali mi je to OK.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2011. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ninaa je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la: ›
Sad sam se sjetila ja još nečega: Voljela bih da postoji veći izbor priloga, tipa kuhanog povrća (miješanog povrća, blitve i sl), povrća na žaru, a ne samo fuckin' pommes. Ima nas koji nismo ludi za pommesom, i koji ne volimo uz lignje jest' pommes. A u dosta restorana/cateringa to nema. Ili ako ima, naplaćuju dodatni prilog, iako jebeni pommes ne želiš, nema zamjene npr. Eto.

Prilikom naručivanja nekog jela jesi li uopće pitala da dobiješ neki drugi prilog umjesto navedenog na letku!?
Osobno sam to učinila x puta na više različitih mjesta i još mi nitko nije rekao da ne može ili da se plaća posebno, eventualno ako je cijena drugog priloga koju kunu skuplja onda bude po toj cijeni ali mi je to OK.


Da, probala sam !?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razmisli o ovome kao desertu
http://en.wikipedia.org/wiki/Lokma

u tome sam se gušio u turskoj Very HappyVery Happy
a u biti vrlo je jednostavno za pravit.. i vjerojatno bi ti bilo i profitabilno... promjer jednog tog ti je recimo 4-5cm.. a plaćalo ih se na primjer dobiješ standardno 4 komada za jednuipo liru što ti je oko 5ipo-6 kuna... a prodaju recimo vrećicu sa 40-50 tih suhih komada koje onda moraš obradit u marketu za tipa 3-4 lire Very Happy tako da na tome pljačakju pošteno. cijene su ti tamo otprilike kao kod nas.. (ako ne uzimamo u obzir turistička mjesta).. pa si onda računaj koliko ti je profitabilno ili ne. ja znam da je fino! Very Happy

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: