Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odjevni seksizam!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2006. 10:39 
Naslov:  Odjevni seksizam!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potaknut ovim postom CatCloe...odlucih zapoceti novu temu...

CatCloe je napisao/la: › ovako smo svi valjda izgledali u vrtiću! čak smo imali i jednaku odjeću, jer je u socijalizmu bilo za kupiti troje različitih dječjih hlačica u cijelom gradu, 5 različitih majica i dvoje cipela Very Happy Very Happy ...govorim o nama rođenima prije rata Embarassed


Hm, govori u svoje ime...

Ne sjecam se bas da sam nosio takvu kapicu, hlacice i sl... mozda ste vi curice sve izgledale jednako... ali, zato je danas dijametralno suprotno (bar sto se ponude stvari tice)... 95% trgovina drzi samo robu za zene/ribe... i onda kokoshi jos kvocaju kako se nemaju gdje oblaciti, a pravi finjak picoberi se oblace iskljucivo u Zagrebu/Austriji (kao, tamo je roba koja se ne shije u Turskoj... yeah, right!).

A ja si ne mogu naci majicu/kosulju kakvu bih zelio... ni hlace... ni jaknu... tu i tamo se moze naci roba s greskom u Turbo limacu... naravno, cijena nije "s greskom"...da ne govorim da se vecina odjece pravi za disproporcionalne mutante i da kroj najcesce ovisi o zemlji shivanja... tako se mogu naci kosulje za zdepaste svinje, krakate kranove... a, gdje naci odjecu krojenu za proporcionalne muzjake?

jebeni odjevni seksizam!

Anonymous, imas li preporuku za trgovinu gdje bi se mogle naci npr. strukirane kosulje po povoljnim cijenama, obicne majice krojene za proporcionalne ljude?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2006. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HAHAHAHAHAHAHAHAHA nisi mogao pitati goru osobu za savjet pri kupnji odjeće Very Happy Very Happy ja MRZIM ići u shopping, kupujem jeftine stvari i isto tako psujem u jebenoj terranovi, jer ni u jedne hlače ne mogu staviti ni jednu nogu, jer su sve napravljene za anoreksične katatoničarke!!!
Very Happy Very Happy kakve crne strukirane košulje, zar to postoji i za mužjake?!
hvala na komplimentu, ali ja sam modno retardirana Rolling Eyes Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2006. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
HAHAHAHAHAHAHAHAHA nisi mogao pitati goru osobu za savjet pri kupnji odjeće Very Happy Very Happy ja MRZIM ići u shopping, kupujem jeftine stvari i isto tako psujem u jebenoj terranovi, jer ni u jedne hlače ne mogu staviti ni jednu nogu, jer su sve napravljene za anoreksične katatoničarke!!!
Very Happy Very Happy kakve crne strukirane košulje, zar to postoji i za mužjake?!
hvala na komplimentu, ali ja sam modno retardirana Rolling Eyes Embarassed


Hmm...kreni na fitnes ili se riješi viška kg ne neki drugi način. Ja sam daleko od anoreksične katatoničarke, a dosta toga za sebe nađem u terranovi, moje legice također.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2006. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Potaknut ovim postom CatCloe...odlucih zapoceti novu temu...

CatCloe je napisao/la: › ovako smo svi valjda izgledali u vrtiću! čak smo imali i jednaku odjeću, jer je u socijalizmu bilo za kupiti troje različitih dječjih hlačica u cijelom gradu, 5 različitih majica i dvoje cipela Very Happy Very Happy ...govorim o nama rođenima prije rata Embarassed


Hm, govori u svoje ime...

Ne sjecam se bas da sam nosio takvu kapicu, hlacice i sl... mozda ste vi curice sve izgledale jednako... ali, zato je danas dijametralno suprotno (bar sto se ponude stvari tice)... 95% trgovina drzi samo robu za zene/ribe... i onda kokoshi jos kvocaju kako se nemaju gdje oblaciti, a pravi finjak picoberi se oblace iskljucivo u Zagrebu/Austriji (kao, tamo je roba koja se ne shije u Turskoj... yeah, right!).

A ja si ne mogu naci majicu/kosulju kakvu bih zelio... ni hlace... ni jaknu... tu i tamo se moze naci roba s greskom u Turbo limacu... naravno, cijena nije "s greskom"...da ne govorim da se vecina odjece pravi za disproporcionalne mutante i da kroj najcesce ovisi o zemlji shivanja... tako se mogu naci kosulje za zdepaste svinje, krakate kranove... a, gdje naci odjecu krojenu za proporcionalne muzjake?

jebeni odjevni seksizam!

Anonymous, imas li preporuku za trgovinu gdje bi se mogle naci npr. strukirane kosulje po povoljnim cijenama, obicne majice krojene za proporcionalne ljude?

Meni je Mustang O.K.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2006. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AnonymousNavukli su se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2006. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: › Very Happy Very Happy kakve crne strukirane košulje, zar to postoji i za mužjake?!


Ne znam kako se to zove... ono kad je kosulja normalne sirine, ali i duljine rukava. Postoje kosulje za mrsave i visoke 1.90... ali imaju rukave za babune...

Citat: › hvala na komplimentu, ali ja sam modno retardirana Rolling Eyes Embarassed
Ajde, bar jedna zena koja se ne truditi citati casopise i praviti se klonom...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2006. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe, eh vidish, lijepo krojenu odjechu mozesh nachi jedino kod shnajderice. Shto je najbolje, prođesh jeftinije i josh ti bolje stoji nego da si je kupio u bilo kakvom Dieselu ili ne znam gdje, znash da se neche raspast pri prvom pranju i najbolje od svega-znash da sutra dan neche hrpa dechki hodati u istim hlachama i majicama, koshuljama kao i ti. Smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2006. 20:47 
Naslov:  Re: Odjevni seksizam!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne'am para pa nemam ni takih problema, hodam gologuz Embarassed

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2006. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Jel se smije znati kojem? Smile

kod kompe Wink
Catharine je napisao/la: ›
Hehe, eh vidish, lijepo krojenu odjechu mozesh nachi jedino kod shnajderice. Shto je najbolje, prođesh jeftinije i josh ti bolje stoji nego da si je kupio u bilo kakvom Dieselu ili ne znam gdje, znash da se neche raspast pri prvom pranju i najbolje od svega-znash da sutra dan neche hrpa dechki hodati u istim hlachama i majicama, koshuljama kao i ti. Smile

jooooj šnajderica mi je tek najveća gnjavaža na svijetu! ne jedna određena, nego bilo koja! eventualno za nešto prepraviti, ajde, ali za šivanje... traženje materijala, pa mjere, pa kroj, pa zilion puta na probu... to je još gore od traženja odjeće po gradu!!! iiiiiiiiiiiiiiii.... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2006. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
A ja si ne mogu naci majicu/kosulju kakvu bih zelio... ni hlace... ni jaknu... tu i tamo se moze naci roba s greskom u Turbo limacu... naravno, cijena nije "s greskom"...da ne govorim da se vecina odjece pravi za disproporcionalne mutante i da kroj najcesce ovisi o zemlji shivanja... tako se mogu naci kosulje za zdepaste svinje, krakate kranove... a, gdje naci odjecu krojenu za proporcionalne muzjake?

jebeni odjevni seksizam!

Anonymous, imas li preporuku za trgovinu gdje bi se mogle naci npr. strukirane kosulje po povoljnim cijenama, obicne majice krojene za proporcionalne ljude?


...probaj na dječjem odjelu bilo kojeg trgovačkog centra...Smile...vjerovao ili ne, prije ćeš naći tamo neke normalne veličine, nego na muškom odjelu...isprobano...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2006. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: › traženje materijala, pa mjere, pa kroj, pa zilion puta na probu... to je još gore od traženja odjeće po gradu!!! iiiiiiiiiiiiiiii.... osijek031.com smile


Snajderice su ok fora (dao sam napraviti jaknu i kaput i stvarno sam zadovoljan - napokon nesto po mjeri), ali previse je to drkanja oko materijala. Em ga ja moram naci, em ja nemam pojma o tome. ;-) Probe i mjeranja su ok, posebno ako te mjeri njezna ruka mladje i pohotne snajderice... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2006. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa nema gnjavaze ako ti je majka shnajderica, il' se varam ?? I'm serious, people... kad jednom naletite na pravu, nechete je imati potrebu mijenjati i kod prave shnajderice samo jednom dolazite na probu, a shto se materijala tiche... nema bada. To je najmanji problem. Osobno mogu preporuchiti i nekoliko shnajderica i dobrih trgovina metraznom robom.. I ne, nisam ni designer ni krojach, ni nisht tak... sam znam shto mi odgovara Smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.10.2006. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
AnonymousNavukli su se!


štaa??

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne znam kako se to zove... ono kad je kosulja normalne sirine, ali i duljine rukava. Postoje kosulje za mrsave i visoke 1.90... ali imaju rukave za babune...

Eh da... ja na svojih 194 nikako da nađem takve košulje u ovoj našoj mahali. Ako mi je dobra u prsima, onda mi je uska na vratu, a ako mi je dužina i širina OK, onda su mi rukavi kratki.
Zato kod odijela nemam problema jer mi stoje kao salivena... još se sjećam tete iz Varteksa kako mi je tepala uzdišući - ma joj, blago vama, to vama tako dobro stoji, kao da su po vama krojili bla bla...
Istinabog, to je bilo prije nego sam platio račun Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2006. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
A ja si ne mogu naci majicu/kosulju kakvu bih zelio... ni hlace... ni jaknu... tu i tamo se moze naci roba s greskom u Turbo limacu... naravno, cijena nije "s greskom"...da ne govorim da se vecina odjece pravi za disproporcionalne mutante i da kroj najcesce ovisi o zemlji shivanja... tako se mogu naci kosulje za zdepaste svinje, krakate kranove... a, gdje naci odjecu krojenu za proporcionalne muzjake?

jebeni odjevni seksizam!


Hm...ne bih rekao da je i drugdje bitnije drukcije. Sve je to "ista" roba. Ja sam si cijelu ljetnu garderobu ove godine kupio u Becu. Iste majice sam nalazio i ovdje i tamo. Svagdje imam problem naci majicu a da mi nije uska u ramenima. Ako je u ramenima dobra onda mi je oko struka ko vreca za krumpir. O uzim kosuljama da ne pricam. Ko da su sve pravili za atrofirane djevojchice, a ne muskarce. Jedina je razlika sto tamo imas puno veci izbore, svakodnevna snizenja i redovita sezonska snizenja. Od kupovine u Osijeku sam odustao jer jednostavno ne vidim nista sto se meni svidja, a da je po prihvatljivoj cijeni. Ne dam za djemper 800kn!!! U 12mj palim za Parndorf u great shoping :Đ

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: