Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavija: Doček nove godine 2011.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali R
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2011. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahahaha... Laseru prestani više spamat! U Slaviji ljudi nisu išli zbog drugih razloga a ne zato što nije bilo tvojih video spotova. Isto kao što prošle godine nisu došli zbog tvojih video spotova.
Najava za Slaviju od prošle i ove godine se uopće ne razlikuje. Sve isto. Nikakvi dj-i ni vj-i se ne spominju. Pa je prošle godine bilo puno a ove ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vesnica
Offline
Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.01.2011. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde molim vas da me vise ne prozivate kao vj laser jer s njim nemam veze j... mi se za njega pa ne mogu da shvatim ako nekoga hvalim ne valja ako kazem protiv njega opet ne valja .
Po meni forumi su velika sranja a samo zato sto svi nekoga mogu da kude ili ga dizu u nebeasa
A naravno s nekim laznim nickovima.
Mislim da je taj glupi facebook daleko bolji jer se zna s kim pricam(dobro bas ne 100 posto)a ovako je sve u banani
Ma odajvljujem se ponovo
Sto se tice lasera meni se isto svidja sto radi ti mixevi a ja bas volim te starije ne novije .
Sto se tice Osijeka i organiziranje video partija pa bas i ne znam da ima intersa za to osim za cajke jer malo smo zaostali za takve stvari ali bit ce to ga 2012 godine ako pozivimo.
Opet svima pozdrav i to lijepi i odjava s foruma koji jedan drugoga pljuju esseker dvoranu i obrnuto a usput i svi ostali
A DA i ne kuzim ako je nesto dobro a to nitko ne organizira
Ajde opet pozdrav za sva vremena i pozdrav ljudima koji brisu postove koji im se bas ne svidajaju
VESNICA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2011. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vesnica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajde opet pozdrav za sva vremena i pozdrav ljudima koji brisu postove koji im se bas ne svidajaju
VESNICA


Ajde hvala dragom Bogu, ne mogu više čitati o mjuzu, toliko naprednim video spotovima, kao ni tvoje pokušaje da složiš normalnu rečenicu s interpunkcijskim znakovima. Idi tamo gdje je moderno, gdje dok slušaš glazbu možeš i nešto gledati, a nas prekini gnjaviti jednim te istim stvarima. Adio osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2011. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kaki video zid jbt led... ak ti se gleda idi u kino... koji kurac??? pa idem na novu godinu SLUŠATI, PLESATI I PITI, a ne gledati neki video zid... izbor glazbe odličan, atmosfera odlična, ukratko sve odlično... naravno i bez video zida...

btw. mogla bi se organizirati neka repriza, ali s ograničenim brojem ulaznica, cca 300, maximalno 400... Smile Smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nera00
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2011. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nešto kao konobarska Nova godina mjesec dana poslije, heheheh... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: