Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Recenzija dočeka Nove godine - vrlo zanimljivo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2011. 18:42 
Naslov: Warning ! Recenzija dočeka Nove godine - vrlo zanimljivo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šarajući malo po webu naišla sam na jedan zanimljiv članak na Net.hr-u koji je baš prigodan za ove tu recenzije dočeka u Osijeku:

Što znače reklame za novogodišnje tulume???

Organizatori se trude privući, kao i svake godine, što veći broj ljudi na svoju proslavu. Njihove se definicije zabave sigurno razlikuju od vaše pa smo se potrudili protumačiti što oni zapravo podrazumijevaju pod onim što kažu u reklami
Najbolji klupski novogodišnji tulum
Cijelu ćete noć provesti nagurani sa stotinjak ljudi u prostoriju veličine vaše dnevne sobe. Paranoja će vas početi prati već prije ponoći kada se istrljate u dovoljno znojnih tijela u sintetičkim košuljama i vidite dovoljno povučenih lajni s kotlića u wc-u. Prerano je za otići kući, a i prekasno, jer ste već pljunuli 250 kn za ovo zadovoljstvo.

Vrući plesni podij!
DJ će puštati hitove 80-ih na kojem će se klatariti menadžeri u ranim tridesetima koji na ovo mjesto izlaze već najmanje petnaestak godina i uvjereni su kako će istim plesnim pokretima ponovo uspjeti zbariti nešto. Kako to ne uspijevaju prebacuju se na šank za kojim pred jutro u alkoholnoj izmaglici uspijevaju pokupiti nešto, ali vi ste, nadamo se, već dovoljno daleko kako ne biste morali gledati kako i što.

Ekskluzivna ponuda!
Neka se budala sjetila kako bi bilo zgodno za novogodišnji tulum imati striptizetu. I to mušku, nakon što završi ona ženska. Najluđa noć koje ćete se sjećati zauvijek zbog onog neponovljivog osjećaja kako je nešto duboko pogrešno u ovom svijetu i poretku stvari.

Ograničen broj karata!
Brzo kupite nešto! Znamo da nema šanse da prodamo sve što imamo! Nemate razloga doći kod nas! Ostanite bolje doma i uštedite novac! – Stvarno, ova bi reklama mogla zvučati i ovako. Hej, frajeri, što je to tako posebno kod vas da nema nitko drugi? Imate mušku striptizetu? Što?

Neograničena količina hrane i pića
Šampanjac koji u dućanu košta 9 kn/l, masline iz rinfuze, sir vaše omiljene robne marke i izbor salama u tri nijanse smeđe boje, ali istog okusa koji traju cijelu noć govore samo kako su dobre stvari već pojedene/popijene do pola deset, a dalje se snađite sami.

Najveći tulum u godini!
Lokalna mjesna zajednica u suradnji s lokalnim ogrankom Hrvatske demokratske zajednice koji efektivno upravlja njenim prostorom i naplaćuje korištenje prostora svima, od mjesne zajednice, podružnice SUBNOR-a, plesne škole, karate kluba i folklorne sekcije organizira proslavu i doček Nove godine.

After je od... do...
Naši ljudi su zaduženi za prodaju rekreativne droge na ovom partyju. Svakoga koga ulovimo s količinom većom od one za jednokratnu upotrebu ćemo prvo iscipelariti, a onda golog izbaciti vani na snijeg. Sretan vam bijeli Božić. I Sretna vam nova, jebemo vam staru!

Glazba za svakoga!
Tako je, na ovom dočeku Nove godine ćemo puštati i narodnjake koje ćemo prekidati sa domaćim danceom iz devedesetih i zabavnjacima od sedamdesetih naovamo. Mi znamo što ljudi vole...

Za sve željne plesa!
Naš je klub otvoren maloljetnicima i svima koji se žele družiti s njima. Disko kugla nad plesnim podijem se tužno vrti dok s razglasa nježno pjevuši Mariah Carey, ali nema nikoga tko bi zaplesao taj sentiš.

Gostuje DJ iz inozemstva!
Neki lik za kojeg nikada niste čuli dolazi svirati na mjesto na kojem inače redovno koncerte imaju popularni Jole i manje popularni Stavros. Nakon što ga proguglate saznate kako je ovog ljeta nastupao kao uvodna točka velikoj atrakciji u velikom klubu na Jadranu. Sigurno nije zaboravio našu gostoljubivost, pitate se koja je to djevojka koja mu ju je pružila. I koliko je to koštalo, ako je upad na novogodišnji tulum 450 kn.

Maštovite novogodišnje dekoracije
WTF?! Da parafraziramo ovo – Who cares?! Osim što ovi ljudi žele da se zabavite plešući još bi i da cijelu noć provedete buljeći u ukrase iz kineskog dućana. Čekajte, nemojte reći, imate i vatromet, jel' da?! Jupiiii!!! Bit će to ludo i nezaboravno.

Party bend uživo!
Kojemu biste najradije sve živo i mrtvo. Silno se trude zapaliti ekipu, ali pevaljka je zadnji put vatru osjetila još one večeri sredinom osamdesetih kada ju je gitarist i vođa benda za vrijeme gaže na moru povalio uz obećanja kako će postati slavna i bogata. Jedino što se dogodilo je da je te večeri i zatrudnjela.

Svečana večera uz bocu pjenušca
Sjedit ćete cijelu noć za stolom osjećajući se poput potpunog idiota dok će priučeni konobari donositi ispred vas jela trudeći se da cijela stvar izgleda doista svečano. Pitat ćete se zašto ste dopustili da vas vaša draga nagovori na ovo s obzirom da na njenom licu možete vidjeti da joj se povraća od svega. Ili je to od pjenušca?

Gosti iznenađenja!
U jedno doba će se na partyju pojaviti Saša, Tin i Kedžo. Tim redoslijedom, ali zbog starih razmirica neće doći u isto vrijeme kako ih ne bi vidjeli zajedno. Saša će se dati nagovoriti da otpjeva jednu stvar od Sandija na playback, Tin će se ispričati zbog grlobolje, a Kedžo se neće micati iz separea u koji se smjestio sa svojim prijateljem.


Ivan Palijan


Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

misliš da ce to pomoci nekima kad budu birali docek sljedece nove godine.....
tko može odoljeti blještavilu , lijepim i nadasve iskrenim rijecima svaklog organizatora...koji ce se kuniti grobom svoje majke kako ce upravo kod njega biti najbolja najluđa i nadasve najraskošnija luda noc....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2011. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko šiša i organizatore i njihova obećanja...
lijepo meni baka rekla obećanje ludom radovanje......
mo lijepo je @Mladjo rekao......partner, par bliskih ljudi,cuga i šišaj...
nema bolje od toga...
tako bar znaš da dočekao novu u ugodnom društvu...... Smile
i što više treba...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2011. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Net.hr je smeće.
No...ovaj članak je jedan od rijetkih koji je ,,istinit".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2011. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tekst je bolji od nekih proslava u ovom gradu.
Mislim, tekst je stvarno dobar!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prometnik
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2011. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema onome kako su mi djeca pričala da je njima bilo na dočeku Nove godine, čitajući ovaj tekst kao da slušam njihove dojmove.

Iako nije bilo velike razlike niti prije 20-25 godina kada sam i sam išao na takve proslave - reklama čini čuda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2011. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

reklama cini cuda kad smo zatuacan narod

svi koji su povjerovali u sve te reklamne nebuloze, ce i povjeraravat da je smak svijeta 2012., da ce nas HDZ izvuc iz krize i ko zna sta jos

mladje generacije su izrazito zakinute i uopce ne razmisljaju

steta

inace super textic

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.01.2011. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve to stoji u tekstu, manje više, ali svejedno tekst je tako loš da to boli, pogotovo taj jadni pokušaj humora kretenskim usporedbama, takve tekstove piše moja seka koja ide u osmi razred, tako da... Mir.

A da smo zatucan narod - jesmo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2011. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je takav stil pisanja, ste se odma bunis Smile

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.01.2011. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Ma sve to stoji u tekstu, manje više, ali svejedno tekst je tako loš da to boli, pogotovo taj jadni pokušaj humora kretenskim usporedbama, takve tekstove piše moja seka koja ide u osmi razred, tako da... Mir.

A da smo zatucan narod - jesmo.

katastrofa!!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2011. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se tekst svidio i mislim da je 90% teksta stvarnost.

Cijeli taj opis je najjednostavniji što može biti, a opet ima dovoljno cinizma i podsmijeha.

Čitam danas po novinama i portalima smiješna opravdanja od Mađara i Nikole, organizatora dočeka u essekeru i na stadionu- da su se oni malo više potrudili iliti platili svaki 15-ak ljudi više da pripaze na podjelu hrane, čistoću wc-a i otvorili još koji ulaz - u konačnici nebi dobili toliko negativnih komentara a na ukupnu svotu ti ljudi bi ih koštali možda dodatnih 5000 kn.

Mislim da tih par tisuća kuna nije vrijedno negativnog publiciteta i poruge koje su na ovome zaradili zbog toga zaradili.

Moje mišljenje je da je to čista greška i propust organizatora jer sigurno nebi nitko bacao smeće oko stolova, prolijevao piće po podu i sl. da je na vrijeme upozoren ili za primjer udaljen sa dočeka.

Ovi organizatori se prave neki ugostitelji, veliki znalci, event manageri ili tko zna što još, a padaju na najosnovnijim i najbitnijim stvarima organizacije- sramota!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala.ivanka
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2011. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma moja je nova najbolje prosla.....cuga, auto, mjuza po izboru, lega mi najbolje drustvo i kreveljana koliko ti srce zeli, a nitko te ne gleda cudno....

A ne placati da bi se negdje guzvao i jos ti se na kraju ne svidi........ :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anteee
Offline
Ukupno postova: 91
Lokacija: Krevet
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bio u Slaviji i nećete vijerovati bilo je super nema gužve čekanja i ostalih sranja, a to je bilo tako jel su sjebali prošle godine pa odaziv nije bio kakvim su se nadali

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: