Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Član uprave HC-a - bratić Zorana Škorića iz Osijek-Koteksa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
oblak
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2010. 8:16 
Naslov:  Član uprave HC-a - bratić Zorana Škorića iz Osijek-Koteksa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.11.2010. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da i? šta je to cudno? pa takvih ima u osijeku i hrvatskoj da bi mogli nazvati sve firme po obiteljskim prezimenima. ma gamad ...

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2010. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
da i? šta je to cudno? pa takvih ima u osijeku i hrvatskoj da bi mogli nazvati sve firme po obiteljskim prezimenima. ma gamad ...


upravo to...kad realno pogledaš nema niti jedne firme u Rvatskoj, a da nema rodbinskih veza....plus što pored svega kod nas je i kumstvo u nekim slucajevima veca rodbina nego brat ili sestra

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2010. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa čudno je to što nam tako nešto više nije čudno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.11.2010. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
pa čudno je to što nam tako nešto više nije čudno!


ja se nemam više snage čuditi....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2010. 2:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › kad realno pogledaš nema niti jedne firme u Rvatskoj, a da nema rodbinskih veza....

''Preko veze'' je toliko zastupljen oblik zapošljavanja/dobivanja natječaja/sklapanja ugovora za milijunske poslove, da je postao klasika i sasvim normalna stvar. Svaki drugi način smatra se dubokim undergroundom i marginalnom pojavom.

Dok se u civiliziranom svijetu traži iskustvo i kvalifikacije, u RH se traži rodoslovno stablo kao dokaz da ste sa dotičnim šefom zbilja u srodstvu ili nekakvom (bilo kakvom) odnosu. Što se tiče CV-a, nije bitno gdje ste/što ste/ikad išta ili ništa radili/obrazovali se, već je samo bitno da niste osuđivani za teža krivična djela (izuzetak je genocid koji vam automatski daje prednost pred ostalim kandidatima, ako ih ima) te da niste ležali u zatvoru duže od 20 godina. Na razgovor je potrebno donijeti pečeno prasence, nekad kovertu (ipak, ne može sve ni preko babe i stričeva, mora se nešto i platiti, u gotovini ili u naturi ''ljudi smo, dogovorit ćemo se'') i domaću ljutu da se ugovor zalije.

...to nije sve, ne, ne, preko veze se i operiraju kukovi, upisuje u škole, polažu ispiti, ne čeka se u redu na šalter, dobiva se braniteljska invalidnina zbog trauma doživljenih u Njemačkoj ...i još puuno toga.
Uma je napisao/la: ›
da i? šta je to cudno?

Pa naravno da se normalni ljudi više ne čude. Ignorancija dođe kao obrambeni mehanizam, da se ne doživi živčani slom sveopćim kaosom.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2010. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da sam negdje na nekom sretnijem mjestu u svemiru i da gledam ovu priču na nekakvom 3-D monitoru bilo bi mi čudno samo jedno: kako se nitko ne čudi.
No, budući da živimo u manje savršenom dijelu beskraja vremena&prostora - ovakve stvari izazivaju jedino ignoranciju. Iz gore navedenog razloga:
Sleepwalker je napisao/la: ›
Pa naravno da se normalni ljudi više ne čude. Ignorancija dođe kao obrambeni mehanizam, da se ne doživi živčani slom sveopćim kaosom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: