Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krediti preko oglasa - Jan Pearl Stobber - iskustva?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
osjecanka45
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: OSIJEK
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2010. 15:36 
Naslov:  Krediti preko oglasa - Jan Pearl Stobber - iskustva?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molila bih znati da li je netko imao iskustva s kreditima preko oglasa koje daje Jan Pearl Stobber? Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.10.2010. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da krediti preko oglasa općenito nisu dobra ideja, iako za spomenuti nisam čula.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osjecanka45
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: OSIJEK
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2010. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jako puno ima njegovih oglasa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2010. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krediti preko oglasa su zlo. Ako ti zelenasi nanjuse da im se nece moci vratiti pare - onda naivce uglavnom preveslaju na konto neke izmisljene papirologije i ddignu par tisuca kuna po idiotu.

No, ako osjete da ce iz osobe moci iscijediti koju kunu - onda ih tako preveslaju i naprave takvim idiotima da ovi ni ne zasluzuju nista bolje.

Ponekad su povezani i s mutnim likovima iz banaka (bio je neki lik u Nasicama, na kraju je dolijao).

Uglavnom, samo idiot ce pokusati podici (i izgubiti nekoliko tisuca kuna) ili podici (i izgubiti nekoliko desetaka tisuca kuna) "kredit" (odnosno "zelenasku pozajmicu") kod takvih likova.

Koliko god se banke cinile zle, one su mila majka naspram ovih likova.

Sto se tice ovog Jana Pearla Stobbera, na netu se mogu naci upozorenja da se radi o scamu. Doista, kao sto sam rekao - osoba koja ovom liku uplati neku lovu unaprijed moze se smatrati notornim idiotom koji ni ne zasluzuje nego da ga se opljacka.

Jasno, treba znati da se i ovi scammeri i gulikoze nalaze i na hrvatskim portalima i forumima lazno se predstavljajuci i tvrdeci da su dobili kredit. Naravno, opet - tko im povjeruje - idiot.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osjecanka45
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: OSIJEK
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2010. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li je netko nešto čuo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cajkana
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2010. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upozorenje za one koji se još nisu opekli kao ja. Tražit će vas da platite naknadu i obećati da ćete odmah po uplati dobiti kredit, ALI onda će vas tražiti još jednu uplatu za neku šifru i ako i to uplatite poslat će vam iz banke mail da su vam novci uplaćeni i vi ćete sretni otići na bankomat i shvatiti da nema uplate i kad im se javite reći će da ima jedan mali problem i da trebate samo još jednu naknadu platiti i da ćete onda sigurno dobiti kredit. Ako ne platite treću naknadu više vam se neće javiti. Eto ja sam bila budala i nasjela sam na povoljan kredit. Sad se pripremam sve prijaviti njihovoj komisiji za financijski kriminal. Znam da neću dobiti ni svoje novce nazad ni kredit, ali nadam se da će vam moje iskustvo pomoći da se ne opečete kao ja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: