Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2010. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sto vrijedi putovanje nekome tko odmah po izlasku iz busa, aviona, cega god, trazi najbolju pivnicu, disko klub nekog naseg gastarbajtera ili propalog nogometasa,a na povratku se naslikava kraj neke od gradskih znamenistosti da bi "frendovima" na fejsu pokazao tko je gazda.

Vecina je "svjesna" razlicitosti, ali nebi ju prepoznali da im se posere na glavu. :/

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2010. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
nego u cijeloj to prici oko ti gejeva...odnosno pedercina...
nije mi jasno cemu to toliko isticanje...i organiziranje pederskih skupova...
kao pod izlikom traženja nekakvih svojih prava...
jebala vas prava...kao pojedinac ionako imaš sva prava kao i onaj druge spolne orjentacije...
no ocito im to nije dovoljno...pa žele sebe pokazati kao ugroženu vrstu...


Siguran sam da nije problem shvatiti zašto uopće bilo koje društvene skupine i organizacije organiziraju bilo što na javnim mjestima.

Tako nije problem shvatiti ni zašto to čine udruge osoba drugačije spolne orijentacije. One to čine da bi poslali poruke. Poruke su također, nadam se, jasne - poruke da postoje, da su dio društva, da imaju pravo raditi na javnom mjestu sve što imaju pravo raditi i drugi, da pokažu tko su osobno, da se izbore za prestanak šikaniranja, da se izbore da mogu ulicom hodati bez da ih napadnu majmunčine sa grane, i tako dalje...

Samo potpuni ignorant misli da osobe različite po bilo kojoj osnovi (rasnoj, spolnoj, vjerskoj) imaju jednaka prava i životne uvjete u ovim primitivnim krajevima (mislim pogotovo na okolicu Hrvatske). Oni ih imaju načelno, ali ne u praksi. Zato protestiraju, paradiraju, sa punim pravom.

Ljudi kojima tobože ne smetaju pederi, ali ih smeta pedere vidjeti, pravi su razlog zbog kojeg valja paradirati još dugo godina. No vremena se mijenjaju, društva polako ali ipak napreduju, zatucanost se ublažava. Za nekoliko desetaka godina peder, Srbin ili musliman neće biti značajne odrednice u Hrvatskoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2010. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smatram da su ovakvi skupovi organizirani najmanje zbog toga da bi oni ukazali na probleme s kojima se susrecu pedercine...
vec su organizirani upravo zbog toga što je opcepoznato da ce na takvim skupovima doci do kojekakvih pizdarija...
i onda na osnovu toga...izvlaciti sažaljenje od svekolikog pucansta...u stilu...eto vidite kako nas pedere svi mrze.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dakota
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2010. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
i onda na osnovu toga...izvlaciti sažaljenje od svekolikog pucansta...u stilu...eto vidite kako nas pedere svi mrze.....

I pri tome biti stalno u strahu za vlastiti život. Hm. Da, valjda smo mi homoseksualci toliki mazohisti. Khm.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2010. 21:10 
Naslov:  Re: Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ima da napravim najveću paradu na svijetu i u rvata kada se obučem u crno odelo i crnu šulju, stavim sat i naočari na glavu i krenem da paradiram, da vičem iz sveg glasa nisam peder, nisam majke mi, ja sam hetero volim da mećem svoj polni organ u žene jer me one sexualno privlače, te im volim mazit naga tijela, guzice i sise. dolje oni koji su protiv heteroseksualizma, dolje vlada, dolje tuđman. ima da budem najglasniji i da nosim najveći plakat ja sam heteroseXualac i nek svi to znaju, neka ceo svet zna da nisam prešo na tamnu stranu i da me nije obuzela zla sila. nabaviću si zviždaljku ko onaj sudac kolina i da fićkam iz sveg glasa jer sam hetero i nek svi znaju da sam hetero, cijeli svijet mora znat moju sexualnu orJentaciju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2010. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakota je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
i onda na osnovu toga...izvlaciti sažaljenje od svekolikog pucansta...u stilu...eto vidite kako nas pedere svi mrze.....

I pri tome biti stalno u strahu za vlastiti život. Hm. Da, valjda smo mi homoseksualci toliki mazohisti. Khm.


nije to do straha...vec do pameti u glavi...al to je vec neka druga tema....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2010. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakota je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
i onda na osnovu toga...izvlaciti sažaljenje od svekolikog pucansta...u stilu...eto vidite kako nas pedere svi mrze.....

I pri tome biti stalno u strahu za vlastiti život. Hm. Da, valjda smo mi homoseksualci toliki mazohisti. Khm.


Ne znam.....ako znaš gdje živiš i kako se gleda na neke stvari...a ovo je ipak Balkan....i neće se skoro neke stvari promijeniti....nekako za svoj osobni mir možeš i bez toga...mislim zašto nam uopće treba ičije odobrenje za ikakav osobni izbor...tako da nije u redu to što ih se tuče, što se mene tiče njihov odabir mene osobno ne smeta, ali ako će ga već tako javno izražavati onda treba biti spreman na to da neće naići na odobravanje....odnosno uvijek će biti oni kojima će smetati i neće svoje negodovanje izraziti na prijateljski način....


Zadnja promjena: fear of the dark; 14.10.2010. 0:33; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.10.2010. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › smatram da su ovakvi skupovi organizirani najmanje zbog toga da bi oni ukazali na probleme s kojima se susrecu pedercine...


jel ti mislis da si manja pedercina ako za gayeve upotrijebis rijec 'pedercine' ? ... pedercina je karakterna osobina, a gay je sexualna orjentacija.

fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne znam.....ako znaš gdje živiš i kako se gleda na neke stvari...a ovo je ipak Balkan....i neće se skoro neke stvari promijeniti...


to ti mislis ... ali ako imas vise od 14 godina, onda ces shvatiti kako se jako puno toga promjenilo. ne samo u pravima homosexualaca, nego i u pravima drugih manjina, nacionalnosti, religijskih skupina. zakonodavstvo se unaprijedilo i daleko vise se postuju ljudska prava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.10.2010. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nemam imam 5 godina....jeeeeee svaki dan gledam kako se stvari mijenjaju....not...nama je taj nesretni Balkanski mentalitet toliko ukopan u genetskom kodu da izlazi van htjeli mi to ili ne...a primjera je mali milijun svaki dan...
No kao što rekoh meni ne smeta i želim im sve najbolje
Amen

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2010. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › smatram da su ovakvi skupovi organizirani najmanje zbog toga da bi oni ukazali na probleme s kojima se susrecu pedercine...


jel ti mislis da si manja pedercina ako za gayeve upotrijebis rijec 'pedercine' ? ... pedercina je karakterna osobina, a gay je sexualna orjentacija.





izražavam se tako jer se tako želim izražavati i iznositi svoje mišljenje....
ako kome smeta zaboli me penis....koji pedercine nece nikad vidjeti

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2010. 23:15 
Naslov:  Re: Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad ne reci nikad! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.10.2010. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Organizirajte i vi hetero paradu, nitko vam to ne brani.


Vi? Wink

Da.


Što ti tu nije jasno? Ili insinuiraš da sam gay?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.10.2010. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto svi vi kreteni misliti da je prosječna gay osoba sex manijak koja će popušit svakom i jedva čeka da ga u dupe dobije.
jebem vas tulave

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: