Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Poznajem hrpu ljudi koji bi napravili lom da bude parada u Osijeku, i nisu ti ljudi ograničeni ni protiv pedera jednostavno ih nervira to njihovo kurčenje, zašto mi svi moramo znati da oni vole kurčit, pa nek kurče kad vole, all neka ne trljaju to drugima na nos.
Pogotovo ako znaju da neće poušit kuru, nego batine,
muahahaha


baš muahahahahahahahha.
ja bi te tvoje prijatelje nazvao debilima,bez uvrede..kad pored toliko sranja u gradu odluče da im smeta baš gay parada Very Happy


Rekla sam da poznajem hrpu ljudi koji bi tako postupili, nisam rekla da su mi prijatelji.
Ali ovdje se ne radi o drugim sranjim nego o gay paradi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2010. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Poznajem hrpu ljudi koji bi napravili lom da bude parada u Osijeku, i nisu ti ljudi ograničeni ni protiv pedera jednostavno ih nervira to njihovo kurčenje, zašto mi svi moramo znati da oni vole kurčit, pa nek kurče kad vole, all neka ne trljaju to drugima na nos.
Pogotovo ako znaju da neće poušit kuru, nego batine,
muahahaha


baš muahahahahahahahha.
ja bi te tvoje prijatelje nazvao debilima,bez uvrede..kad pored toliko sranja u gradu odluče da im smeta baš gay parada Very Happy


Rekla sam da poznajem hrpu ljudi koji bi tako postupili, nisam rekla da su mi prijatelji.
Ali ovdje se ne radi o drugim sranjim nego o gay paradi.
meni je smiješna konstrukcija i smisao tvoje rečenice. daj mi molim te reci koliko je tih ljudi koji bi "napravili lom" a zapravo "nisu ograničeni ni protiv pedera".

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Poznajem hrpu ljudi koji bi napravili lom da bude parada u Osijeku, i nisu ti ljudi ograničeni ni protiv pedera jednostavno ih nervira to njihovo kurčenje, zašto mi svi moramo znati da oni vole kurčit, pa nek kurče kad vole, all neka ne trljaju to drugima na nos.
Pogotovo ako znaju da neće poušit kuru, nego batine,
muahahaha


baš muahahahahahahahha.
ja bi te tvoje prijatelje nazvao debilima,bez uvrede..kad pored toliko sranja u gradu odluče da im smeta baš gay parada Very Happy


Rekla sam da poznajem hrpu ljudi koji bi tako postupili, nisam rekla da su mi prijatelji.
Ali ovdje se ne radi o drugim sranjim nego o gay paradi.
meni je smiješna konstrukcija i smisao tvoje rečenice. daj mi molim te reci koliko je tih ljudi koji bi "napravili lom" a zapravo "nisu ograničeni ni protiv pedera".


Barem desetak. Žao mi je što su moje rečenice tebi smiješne i nemaju smisla, ali to je jednostavno tako. Nisu ograničeni i to je to. Ne smeta im homoseksualnost, samo im smetaju parade. Gay parade, jer nemaju smisla. I pederi bi to već jednom trebali shvatiti, i poštedit i sami sebe daljnje diskriminacije i nasilja. Jer to je tako kod nas, bez obzira koliko vi ovdje pljuvali po meni i onima koji su protiv toga, činjenica je da heteroseksualaca velika većina i da gayevi nikad neće bit potpuno prihvaćeni, bolje bi im bilo da svoju seksualnu orijentaciju zadrže za sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2010. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: › Ne smeta im homoseksualnost, samo im smetaju parade.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2010. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno...zaboli me penis za razne gejeve...pedercine..i tome slicno....
ako se žele guziti...što se mene tice nek si razvaljuju šupak minobacackom granatom od 120 mm

nego u cijeloj to prici oko ti gejeva...odnosno pedercina...
nije mi jasno cemu to toliko isticanje...i organiziranje pederskih skupova...
kao pod izlikom traženja nekakvih svojih prava...
jebala vas prava...kao pojedinac ionako imaš sva prava kao i onaj druge spolne orjentacije...
no ocito im to nije dovoljno...pa žele sebe pokazati kao ugroženu vrstu...


ako si peder..pudi peder..i kraj price...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2010. 17:44 
Naslov:  Re: Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa baš, oni se pokazuju i dokazuju, a mi žene koje više volimo kitu i muškarci koji vole samo minđu, mi smo totalno out i luzeri. Nas treba kamenovati, ha ha ha ha !!!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daa... Ali pljuju po mojim komentarima, a samo kažem kako je. Ograničeno ili ne - tako je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2010. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne treba nas kamenovati i nismo luzeri, ali ta famozna prava koja nam su nam Ustavom osigurana ne uzivamo svi jednako.

Primjerice da se ti prasnes s deckom na klupici na osjeckoj promenadi vjerojatno bi neki diklic snimao, netko bi skandirao, no vecina bi prosla spustene glave i vjerojatno nitko nista ne bi pitao. Dok da to rade dva geja, svi bi se sjatili kao da kolju malu djecu ili nedaj Boze kerice, pa im polupali picic i razvalili glavu od rizol.

Btw vi zene koje volite kitu i mi muski koji volimo minđu vrlo jasno i svakodnevno to nabijamo na nos svima oko sebe. Svjesno ili nesvjesno. Necemo biti licemjeri. Smile

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › Ne treba nas kamenovati i nismo luzeri, ali ta famozna prava koja nam su nam Ustavom osigurana ne uzivamo svi jednako.

Primjerice da se ti prasnes s deckom na klupici na osjeckoj promenadi vjerojatno bi neki diklic snimao, netko bi skandirao, no vecina bi prosla spustene glave i vjerojatno nitko nista ne bi pitao. Dok da to rade dva geja, svi bi se sjatili kao da kolju malu djecu ili nedaj Boze kerice, pa im polupali picic i razvalili glavu od rizol.

Btw vi zene koje volite kitu i mi muski koji volimo minđu vrlo jasno i svakodnevno to nabijamo na nos svima oko sebe. Svjesno ili nesvjesno. Necemo biti licemjeri. Smile


Živa istina je to što si napisao za javno iskazivanje "nježnosti", jel, i baš zato ne bi trebali to nabijat svima na nos kad je poznato kakvu će to izazvat reakciju. Npr ja da sam homoseksualka, ne bih to javno iznosila iz čistog razloga da si ne naškodim, kako privatno, poslovno, tako i zdravstveno u ovom slučaju (iako žene lezbe ne tuku, već samo pedere, al to je nebitno za poantu).

I ne bih rekla da mi hetero nabijamo to na nos drugima, osim u situacijama kada je seksualnost tema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma budi ti meni peder, al nemoj bit peder koji u gomili skače nasred trga i viče iz sveg razvaljenog grla da je peder. Jel ja idem po gradu i derem se kako volim žene, ne. Boli nas kurac jesi ti peder ili nisi.
S tim paradama si rade više štete nego koristi, neznam šta točno misle postići s tim. Iz nijedne valjda još nije ništa dobro izašlo, samo tučnjave i raznorazne gluposti.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Organizirajte i vi hetero paradu, nitko vam to ne brani.


Stvar je u tome da, kada bi se izjednačila prava homoseksualnih parova sa pravima heteroseksualnih parova, izbili im sve adute iz ruku i parade bi postale suvišne.

Prebit nekog zato što je gay je isto što i prebit nekog zato što je crnac. Ili Azijat. Ili žena.


Stoga... Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: › I ne bih rekla da mi hetero nabijamo to na nos drugima, osim u situacijama kada je seksualnost tema.

Ako ti kao cura ideš ulicom držeći se za ruke s dečkom, homoseksualno orijentiranim osobama itekako to nabijaš na nos, zato što oni znaju da oni to ne bi smjeli napraviti u ovom našem "društvu" koje je inače tako avangardno i napredno da je to za popizdit'.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2010. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Organizirajte i vi hetero paradu, nitko vam to ne brani.


Vi? Wink

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2010. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Poznajem hrpu ljudi koji bi napravili lom da bude parada u Osijeku, i nisu ti ljudi ograničeni ni protiv pedera jednostavno ih nervira to njihovo kurčenje, zašto mi svi moramo znati da oni vole kurčit, pa nek kurče kad vole, all neka ne trljaju to drugima na nos.
Pogotovo ako znaju da neće poušit kuru, nego batine,
muahahaha


baš muahahahahahahahha.
ja bi te tvoje prijatelje nazvao debilima,bez uvrede..kad pored toliko sranja u gradu odluče da im smeta baš gay parada Very Happy


Rekla sam da poznajem hrpu ljudi koji bi tako postupili, nisam rekla da su mi prijatelji.
Ali ovdje se ne radi o drugim sranjim nego o gay paradi.
meni je smiješna konstrukcija i smisao tvoje rečenice. daj mi molim te reci koliko je tih ljudi koji bi "napravili lom" a zapravo "nisu ograničeni ni protiv pedera".


Barem desetak. Žao mi je što su moje rečenice tebi smiješne i nemaju smisla, ali to je jednostavno tako. Nisu ograničeni i to je to. Ne smeta im homoseksualnost, samo im smetaju parade. Gay parade, jer nemaju smisla. I pederi bi to već jednom trebali shvatiti, i poštedit i sami sebe daljnje diskriminacije i nasilja. Jer to je tako kod nas, bez obzira koliko vi ovdje pljuvali po meni i onima koji su protiv toga, činjenica je da heteroseksualaca velika većina i da gayevi nikad neće bit potpuno prihvaćeni, bolje bi im bilo da svoju seksualnu orijentaciju zadrže za sebe.
ponovo te pitam: tko bi to napravio lom zbog parade, a ne zbog ograničenosti ili mržnje prema pederima? znači parada je trn u oku i ti znaš bar desetak ljudi koji ne vole parade? osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dakota
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2010. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da imamo prava zašto bi ih tražili?
Stvarno ne znam što tu nije jasno?

To da netko od vas ima prijatelja gay-a ili je sam gay pa da govorite s nekom kompetencijom o pravima homoseksualaca te vaše priče bi imale neki background, ovako samo lupate praznu slamu da bi dokazali da niste pederi ili iz nekog vama ludog razloga.
Pih!

Kao ajmo ić primit batine za ništa, pa kako za ništa, ja sam peder, volim nabrijane muškarce koji me žele mlatiti. Ha???

Get real people, otputujte negdje malo u svijet, pogledajte različitosti koje svijet pruža i osvijestite više te svoje skučene prostore u mozgu.

_________________
otvoren je vegetarijanski (i veganski) catering u sklopu udruge "Biosfera". Svakodnevni meni (osim četvrtka - rezerviran za eko štand na glavnoj tržnici i nedjelje - day off) možete vidjeti na fejsu http://www.facebook.com/pages/Silenzio-vege-catering/218159104913225 ili na newsletteru: [email protected] .
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: