Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2010. 10:54 
Naslov:  Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje grad u plamneu nego muškarac u muškarcu



Brutalan tekst, šta kažete?

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2010. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se mene tiče ko voli nek izvoli...ali ne mora ih se mlatiti

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Humorističan i sarkastičan tekst. Mišljenja sam da svatko ima pravo raditi što god želi i s kime god želi u svoja četiri zida, da ih zbog toga ne treba diskriminirati, ali da te parade treba zabraniti zbog silnih ozlijeđenih policajaca (sad u Beogradu) koje nitko nije pitao žele li stati između bijesne rulje i "dečki u šarenom koji vole kuru" i "muškobanjastih frigidnih žena".

(edit: ne treba im dati djecu na posvajanje.) osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2010. 11:14 
Naslov:  Re: Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Ako izuzmemo utjecaj na populaciju na planetu, ljudi alternativne spolne orijentacije, sami po sebi ne nanose nikome zlo, i kao takve ih ne treba verbalno ili fizički progoniti i obilježavati. Međutim, definitivno iritira njihova mazohistička potreba za stalnim isticanjem toga kako su oni "drugačiji" na koje-kakvim javnim skupovima. Svi smo mi na neki način drugačiji od ljudi oko sebe, ali nemamo bolesnu potrebu da zbog toga organiziramo koje kakve skupove i to pokazujemo cijelom svijetu. Tko voli nek' izvoli.


Zadnja promjena: simo031; 12.10.2010. 11:52; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2010. 11:18 
Naslov:  Re: Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam za to da ne treba nikog ponižavati, ali poduhvat tome ravan je samoubojstvu. I nisam mogla vjerovati da je to poprimilo takve razmjere.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 11:23 
Naslov:  Re: Bolje grad u plamenu nego muškarac u muškarcu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  . Međutim, definitivno iritira njihova mazohistička potreba za stalnim isticanjem toga kako su oni "drugačiji" na kojekakvim javnim skupovima. Svi smo mi na neki način drugačiji od ljudi oko sebe, ali nemamo bolesnu potrebu da zbog toga organiziramo koje kakve skupove i to pokazujemo cijelom svijetu. Tko voli nek' izvoli.


Slažem se s ovim..
Sasvim je jasno da će gay osobe dobiti sva prava u bliskoj budućnosti, doista ne vidim potrebu za ovakvim paradiranjima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poznajem hrpu ljudi koji bi napravili lom da bude parada u Osijeku, i nisu ti ljudi ograničeni ni protiv pedera jednostavno ih nervira to njihovo kurčenje, zašto mi svi moramo znati da oni vole kurčit, pa nek kurče kad vole, all neka ne trljaju to drugima na nos.
Pogotovo ako znaju da neće poušit kuru, nego batine,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2010. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi ovo je balkan, ovdašnja populacija nikada neće biti liberlana, uvijek će se naći poneka " muškarčina " koja mrzi pedere i sve vezano uz njih.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2010. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, ljudi se opcenito previse bave tuđim zivotima. Ako zele paradirat, neka paradiraju. Ako ce se nalizavat po ulicama nek se nalizavaju. Ne nalizavaju mene i dok je tako, sve je ok. Nacelno sam liberalan i takva vrsta prosvjeda mi ne smeta, a ujedno mi nisu jasni veliki Hrvati, Srbi, Katolici i Pravoslavci koji se Bogom busaju o prsa, a u drugoj situaciji bacaju kamenje na sebi iste. osijek031.com smile

Bio sam u Beogradu za vikend i pojma nisam imao da se planira ikakva parada dok se nisam probudio u nedjelju i onakav krmeljav upalio TV i skuzio da ipak necu na kavu u centar. Dobio bih po njonji ni kriv ni duzan, a nemam sal duginih boja. Smile

Cak i beograđani nemaju nista protiv, a vecina ekipe koja je radila sranja su iz nekih vukojebina i jedino sveto im je srpska radikalna stranka, Partizan ili Zvezda. Svakom pametnom je to dovoljno da zakljuci da se radi o tezim pajserima i stranackim satelitima, pogotovo sto je zapaljena zgrada liberalne stranke, koja s prosvjedom nema, ali bas nikakve veze.

Dakle neka ljudi rade sto zele, jer to i mogu, a na kraju krajeva i smiju. Meni je i dalje draza minđa. Smile

Kako ja volim pomaziti, ljubiti, grliti i to sve natrag sa svojom boljom polovicom, tako vjerojatno to i oni zele, a da istog trenutka nebudu kamenovani. Zato prosvjedi!

3.5 milijuna ljudi! Mora biti budala, da ga jebes.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2010. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene nervira kurčenje i naslikavanje katoličke crkve, pa još nisam kamenovao neku crkvu ili pretukao nekog svećenika.
možda nisam dovoljno proaktivan. Smile


Zadnja promjena: DonQuijote; 12.10.2010. 12:16; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2010. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Poznajem hrpu ljudi koji bi napravili lom da bude parada u Osijeku, i nisu ti ljudi ograničeni ni protiv pedera jednostavno ih nervira to njihovo kurčenje, zašto mi svi moramo znati da oni vole kurčit, pa nek kurče kad vole, all neka ne trljaju to drugima na nos.
Pogotovo ako znaju da neće poušit kuru, nego batine,
muahahaha

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Poznajem hrpu ljudi koji bi napravili lom da bude parada u Osijeku, i nisu ti ljudi ograničeni ni protiv pedera jednostavno ih nervira to njihovo kurčenje, zašto mi svi moramo znati da oni vole kurčit, pa nek kurče kad vole, all neka ne trljaju to drugima na nos.
Pogotovo ako znaju da neće poušit kuru, nego batine,


evo ... zasto parade ... odgovor ste mogli pronaci da ste procitali uvodni tekst

Citat: › Istina, njihovo vas privlačenje pažnje može zasmetati i sasvim je legitimno zapitati se zašto bi netko izlazio na ulice i isticao nešto što je, u načelu, osobna stvar. No, u tom se pogledu ne razlikuju previše od navijača koji se nakon veće pobjede ili poraza razmile gradom, mlataraju šarenim šalovima i iskazuju ljubav klubu, svatovske povorke koja usporava promet i slavi brak, vatrenih domoljuba koji javno iskazuju ljubav prema drugim muškarcima, najčešće generalima i političarima ili procesije hodočasnika koji u kolonama bauljaju do raznoraznih svetišta i iskazuju ljubav bogu. Da, sve bi to trebalo biti osobno, ali ljudi vole paradirati kada u nešto zaista vjeruju.


svatko ima legitimno pravo da mu ta parada jednom godisnje zasmeta. ali nitko nema pravo nasiljem rjesavati svoje frustracije.

jednostavnije bi bilo tog dana, tih 3, 4 sata ne ici u centar grada.

i meni ponekada subotom kada legnem odspavati zasmetaju svatovske kolone koje su vrlo glasne ... pa ne uzmem palicu i ne razbijem glavu mladoj i mladozenji jer me nervira njihovo paradiranje i galama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › mene nervira kurčenje i naslikavanje katoličke crkve, pa još nisam kamenovao neku crkvu ili pretukao nekog svećenika.
možda nisam dovoljno proaktivan. Smile



Mene isto, nemaš pojma koliko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Poznajem hrpu ljudi koji bi napravili lom da bude parada u Osijeku, i nisu ti ljudi ograničeni ni protiv pedera jednostavno ih nervira to njihovo kurčenje, zašto mi svi moramo znati da oni vole kurčit, pa nek kurče kad vole, all neka ne trljaju to drugima na nos.
Pogotovo ako znaju da neće poušit kuru, nego batine,
muahahaha


baš muahahahahahahahha.
ja bi te tvoje prijatelje nazvao debilima,bez uvrede..kad pored toliko sranja u gradu odluče da im smeta baš gay parada Very Happy


@Naravno, ne bi to bilo to bez komentara crkvenih pastira...odobravanje nasilja,hm..da dodam u svoj word dokument pod nazivom "paradoksi crkve" ..eto me na rednom broju 678. 2010,naravno...
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/zupnik-tako-treba-postupati-s-nakazama-homoseksualcima.html

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2010. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitala sam ja tekst, meni nije jasno zašto moraju paradiati, kad im je bolje da se ne zna za njihovu seksualnu orijentaciju, pogotovo s obzirom na stupanj tolerancije na balkanu. Ne kažem da treba njih mlatit, daleko od toga, meni ne smetaju ali parade mi smetaju jednostavno iz razloga što bi svaka skupina ljudi s nekim zajedničkim interesom po tom načelu trebala paradirati po gradovima da pokažu svima da su oni to i to. KOGA BRIGA.

I nemojte molim vas uspoređivati gay parade sa svatovima... Uostalom, i taj običaj paradiranja svatova polako izumire.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: