Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki studenti - što je sa vama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
duba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2010. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš mi je žao što sam tek sad vidjela ovu raspravu.jednostavno mi je nevjerovatno da i jedan student može biti protiv besplatnog školovanja. katastrofa...ima nas koji i nismo tako bajni studenti koji ne mogu navući prosjek zato što žive sa samohranim roditeljem i moraju raditi da bi pomogli pri osnovnim egzistencijalnim potrebama,pa da bi upisali godinu moraju dići studentski kredit i tako se sa 20 godina naći u dugovima..ali jbg tko nam kriv kasd nismo dovoljno marljivi kao neki ovdje.najbolje bi bilo da odmah i odustanemo od svega što si ne možemo priuštiti a ne da se borimo za sebe na koji god način. katastrofa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.10.2010. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e...nekada sam vjerovao z ta sranja radim pa ne mogu učiti...to su doslovno SRANJA... iskusio sam na svojoj koži šta znači biti 9 mjeseci konstantno pod stresom koji ti ne možeš ni zamisliti( od srca ti želim da ne možeš- bolest u pitanju) i opet sam dao sve ispite na faxu... ne moraju svi imati prosjek 5.0 , al s nekim jadnim prosjekom 2.5 bi trebao netko bespla studirati??? na kojem to faxu ljudi imaju u indexu 2,3,2,2,2,3 pa im ispadne bijedan prosjek?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2010. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › e...nekada sam vjerovao z ta sranja radim pa ne mogu učiti...to su doslovno SRANJA... iskusio sam na svojoj koži šta znači biti 9 mjeseci konstantno pod stresom koji ti ne možeš ni zamisliti( od srca ti želim da ne možeš- bolest u pitanju) i opet sam dao sve ispite na faxu... ne moraju svi imati prosjek 5.0 , al s nekim jadnim prosjekom 2.5 bi trebao netko bespla studirati??? na kojem to faxu ljudi imaju u indexu 2,3,2,2,2,3 pa im ispadne bijedan prosjek?

Slažem se i to u potpunosti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.10.2010. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto vidišVery Happy

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2010. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:/ ja sam na ekonomiji i ovako nas je previse, sta bi tek bilo da se ne placa osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2010. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ima vas baš zato toliko jer beru pare Very Happy

znaju da ono što rade nema smisla i da studentima neće moći pružiti kvalitetno studiranje, ali boli ih džon. prosvjeta je biznis, trgovanje vrijednosnim papirima.
its all about the money.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: