Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Seks razlog za prekid ??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
LESIjeva_CURA
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2006. 22:32 
Naslov:  Seks razlog za prekid ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pohotnici moji,
da li vi smatrate da seks može biti razlog za prekid?
Da li bi ostavili voljenu osobu ako niste zadovoljni vašim seksom?
Možda ga on ili ona traži previše? Ili daje premalo?
Hoćete li odustati od osobe koja vas voli samo zato što vas ne može uvijek zadovoljiti?
Ili možda mislite da vi nju ne zadovoljavate dovoljno, pa smatrate da ju ne zaslužujete?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2006. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2006. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
da.

Very Happy

evo ti šaka kikirikija za ovo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LESIjeva_CURA
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2006. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar ti ne bi bilo bitno da te ta osoba voli?

_________________
Tup, tup SVE se događa s RAZLOGOM osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.10.2006. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da može ... sve fizičko u vezi je bitno ali nije presudno ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LESIjeva_CURA
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2006. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da se to sa seksom može riješiti kroz vrijeme

_________________
Tup, tup SVE se događa s RAZLOGOM osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2006. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa naravno da se može..što neku osobu bolje upoznaješ i ovako a i s intimne strane to seks može biti samo bolji! Smile

A što recimo ako se partneru dogodi nekakva nesreća pa nije sposoban voditi ljubav da li bi onda prekinuli s partnerom?

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2006. 14:52 
Naslov:  Re: Seks razlog za prekid ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
da može ... sve fizičko u vezi je bitno ali nije presudno ...


istina... osijek031.com smile kad nekog voliš svašta si spreman prihvatiti..ali bitno je da postoji neka strast...e sad ne mora to nužno biti baš seks Wink Embarassed osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LESIjeva_CURA
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2006. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako nemam pojma za šta oni služe,ali evo Sheila kikirikiji za tebe..Konačno da me netko podržao u tome...Seks je bitan,ali ne treba bit presudan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2006. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vjerujem u pojam toliko već isfuran i spominjan - seksualna kompatibilnost - u pravom smislu te riječi. Vjerujem u onome dijelu kada se radi o privlačnosti, o strasti između dvije osobe. Ali ono -Seksualne kompatibilnosti ili ima ili nema- u smislu toga odgovara li ti netko u krevetu ili ne... to je "definicija" koja baš ne drži vodu, barem po mom mišljenju.

Ako između dvoje ljudi postoji privlačnost i strast,a imaju drukčije seksualne afinitete, smatram da se razgovorom može riješiti veći dio toga problema. Nakon razgovora je, naravno, kompromis uvijet da se stvari poprave. Zbog toga je lakše kada osobu voliš i kada on(a) voli tebe. Na taj ćete se način oboje truditi da se ona druga osoba osjeća sretnom.

Smatram da nečije seksualno ponašanje nije nešto nepromjenjivo i nepopravljivo pa u skladu s tim, ako između dvoje ljudi ima dovoljno toga što ih veže, seks ne bi trebao biti razlog za prekid veze.

Ako netko ima baš totalno neobične prohtjeve bez kojih se ne može osjetiti zadovoljenim, a toje njegovom partneru neugodno/ponižavajuće/nezamislivo... tada su, smatram, ostali osjećaji nekako u drugom planu. Htjeli mi to priznati ili ne, seks je fiziološka potreba koja jednostavno sama dakle traži da bude zadovoljena. Ako je osoba veći dio života nezadovoljna seksom, nezadovoljna je općenito, a tu već nastaje problem.

U svakom slučaju, mislim da seks nije nešto što bi trebalo gledati isključivo kao zadovoljenje seksualne potrebe nego i emocionalnih, zadovoljavanje potreba za bliskošću. A to je, sigurna sam, puno, puno teže pronaći nego nekoga tko će nam zadovoljiti samo seksualne potrebe. Zato mislim da ne treba biti površan nego težiti nečem višemu- kad se već toliko hvalimo kako smo napredniji, pametniji, mudriji, superiorniji od životinja onda to i budimo

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2006. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LESIjeva_CURA je napisao/la: › da li vi smatrate da seks može biti razlog za prekid?


Negdje sam cuo jednu dobru uzrecicu: "Dobar seks nije bitan za vezu. Los seks je bitan za vezu."

Drugim rijecima - dobar seks ne moze spasiti (losu) vezu, ali los seks moze sjebati (dobru) vezu.

Buduci da svatko ima svoj stil prangijanja, jasno je i da postoji oveci mogucih kombinacija i gradacije podudarnosti. Dakle, seks s nekim ne moze biti samo "savrseno podudaran" i "savrseno nepodudaran", odnosno "savrseno dobar" i "savrseno los".

IMHO, postoje granice podnosljive nepodudarnosti. Postoji granica nakon koje mi seks s partnericom ne pricinja zadovoljstvo koje ocekujem od seksa. Govorim iskljucivo o vjestini, ne o nepodudarnosti, nezadovoljstvu i nemogucnosti uzivanja prouzrocenih emocijama (to je vec jedna druga prica).

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2006. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: › U svakom slučaju, mislim da seks nije nešto što bi trebalo gledati isključivo kao zadovoljenje seksualne potrebe ...


S ovim se ne mogu sloziti. Mislim da seks moze biti i iskljucivo iz zadovoljenja seksualnih potreba. Dapace, mislim da postoje situacije kada je to daleko bolja solucija, nego nekakvo mrcvarenje vezom i sl.

Doduse, takav oblik druzenja je valjan jedino ako obje strane briju na isti film. Gadno je ako jedno to dozivljava kao fuck-buddy-friendship, a drugo kao duboko emotivnu vezu. Havarija...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.10.2006. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LESIjeva_CURA je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mislim da se to sa seksom može riješiti kroz vrijeme


jednu stvar nisi precizirala...dali je u pitanju kvaliteta sexa ili količina sexa....da kroz vrijeme sex postaje kvalitetniji ali isto tako ga je i sve manje i manje i manje i onda dođeš do trenutka krepaš Laughing

što znači da dođemo do zaključka da je statistički gledano sex uvijek na isto mijestu, ako uzmemo omjer kvaliteta/kvantiteta...a možda ja samo previše serem....vi odlučite

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.10.2006. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
LESIjeva_CURA je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mislim da se to sa seksom može riješiti kroz vrijeme


jednu stvar nisi precizirala...dali je u pitanju kvaliteta sexa ili količina sexa....da kroz vrijeme sex postaje kvalitetniji ali isto tako ga je i sve manje i manje i manje i onda dođeš do trenutka krepaš Laughing

što znači da dođemo do zaključka da je statistički gledano sex uvijek na isto mijestu, ako uzmemo omjer kvaliteta/kvantiteta...a možda ja samo previše serem....vi odlučite


ja mislim da je u pitanju ipak kvanti-teta ... Very Happy

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2006. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
ja mislim da je u pitanju ipak kvanti-teta ... Very Happy


Ja ipak mislim da je bitna i kvantiteta i kvaliteta ali ako vec moram birati birao bi kvalitetu.
2-3 puta tjedno je neka normala. Kad sve postane napor, ispada da si otrcao maraton i poslije vise nisi za nista i odes spavati. Posao je najkriticnija tocka seksa... umoran si, i ne mozes ostati budan preko noci a znas da ujutro moras nazad na sljaku. To zna biti devastirajuce u vezi i to jos kad druga osoba ne radi pa jos misli da je u partneru problem. "Pa jer ti nisam zgodna?", "Neces valjda sad spavati?" , "Ja bi se jos mazila!", "Ceskaj me po glavi dok ne zaspim!"
A ono jebo te mozak spava sve u 16 nakon sto si se naskakao ko klokan po njoj. Skidam kapu svim tipovima koji jasu cijelu noc i rade cijeli dan. Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: