Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OFMIR Bizovac

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Đurđica
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.07.2010. 12:35 
Naslov:  OFMIR Bizovac
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam bebu od 4 mjeseca, pedijatrica nas je uputila u OFMIR U Bizovac radi vjezbi. Molim Vas ako imate neko iskustvo napisite mi, jako me strah. Inace nije nista opasno, samo smo malo leni i moramo raditi vjezbice za vrat. Pozdrav, nadam se da ce mi netko reci i nesto utjesno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stamba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2010. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi smo svojevremeno išli isto sa bebom od 4 mjeseca i ne treba te ništa biti strah. Teta bebu stavi na stol, mama (li tata ili tko god je doveo bebu) je također unutra i vježba i pokazuje kako bi se moglo vježbati i kod kuće (jako važno!). Naš se nije ni bunio, jedino se kasnije nije dao, pa ga je supruga vježbala kad zaspi ...

Evo sad, nakon cca 7 godina sve ok - bio je u pitanju tortikolis.

Pozdrav,
Stamba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đurđica
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.07.2010. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala puno na odgovoru! Pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2010. 21:04 
Naslov:  Re: OFMIR Bizovac
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko ja znam pedijatrija ima fizioterapeutkinju specijaliziranu za rad sa djecom u sklopu pedijatrije. Ne kužim zašto su te slali u OFMIR?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đurđica
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.07.2010. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kuzim ni ja ali dobili smo uputnicu za OFMIR Bizovac. Kada sam pitala u KBC rekli su mi da su oni u sklopu bolnice. Pedijatrica nam je rekla da nije nista strasno ali zeli njihovo misljenje. On lijepo drzi glavicu i okrece je kada ga drzim ali nece da je podigne od podloge kada ga uhvatim za rucice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.07.2010. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm mene su ucili da ni jedno dijete nije ljeno, stoga ipak idite sto prije tamo bez odgadanja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2010. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OFMIR
sretno Wink
pripremite se na čekanja ....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2010. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đurđica je napisao/la: ›
Ne kuzim ni ja ali dobili smo uputnicu za OFMIR Bizovac. Kada sam pitala u KBC rekli su mi da su oni u sklopu bolnice. Pedijatrica nam je rekla da nije nista strasno ali zeli njihovo misljenje. On lijepo drzi glavicu i okrece je kada ga drzim ali nece da je podigne od podloge kada ga uhvatim za rucice.


dobro su ti i rekli, ofmir je u sklopu bolnice. Dečko je išao tamo 2tj. kad je nogu sredio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tasha212
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2010. 7:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Koliko ja znam pedijatrija ima fizioterapeutkinju specijaliziranu za rad sa djecom u sklopu pedijatrije. Ne kužim zašto su te slali u OFMIR?

Fizioterapeutkinja nije liječnik i ne može postaviti dijagnozu nego samo provodi propisane vježbe. Dijete je poslano na pregled liječniku specijalistu fizijatru. To ti je kao što dijete vodiš na pregled pedijatru a ne med.sestri koja radi na pedijatriji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.07.2010. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pedijatri inače kod nas vole slati sve u ofmir, i kad treba, a bome i kad ne treba

meni je mala prije pregleda spavala, pa kad joj je provjeravala tonus mišića, naravno da nije znala još gdje je i završismo u ofmiru, dakle, tamo spec.fiz. diktira nalaz: "dijete ne koristi podlaktice..." između ostalog, a moja mala na podlakticama u tom trenutku razgledava sobu ?!?! vole pičit dijagnoze, vrlo ofrlje i vrlo neprofesionalno

naravno, odbila sam sve živo i neživo i na slijedećem pregledu (kada mala nije spavala) sve je bilo ok

evo je sad, 2 godine, živa k'o vrag i sve ok

no, u svakom slučaju je bolje otići na pregled, ipak, uzmi ne uzimaj ni njihove dijagnoze kao 100% točne

p.s. znam da će me ispljuvati, ali to je moje iskustvo, a isto tako znam i puno mama i djece koja su prošla kao i ja

ofmir je bio zatvaran već više puta, stoga mislim da piče olako dijagnoze da bi opravdali svoje postojanje tamo...

no, u slučaju stvarnog problema, zatraži još jedno mišljenje i strpljivo, vježbama se sve može riješiti Smile

_________________
:->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: