Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Party031 (offtopic #2)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2006. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto mene opet cim cujem da se nesto angazira u svezi nekih 70,80,90 godina i to malo starije.
Ali kao sto kaze ovaj prije mene,sve je isto,zna se napamet sto se pusta i te slicne stvari,nisu nista uveli novo,e sad ne znam tko je kriv za to,gazde ili ekipa s foruma 031.
Pa posto ima tamo neko platno onda najvjerovatnije ima i projektor,pa je tu neki lik ostavio adresu za nekoga dj u vj koji radi obadva posla pa bi bilo dobro da ga se mozda baci u pogon,da odradi video party(opet ja napao za to ali kad je to jace od mene a i jedno vrijeme sam odlazio na video partije u svabiji).
Mislim da ce to biti pogodak u sridu(ali ne mojte samo narodnjake,gade mi se,jer sad kao sto kaze mesic iskacu iz svake konzerve)

Eto bio sam i na njegovom blogu a tip mi je poslao i katalog video clipova,ima od rocka do techna od 60-2006 godine,nema to sve na blogu nego u popisu kataloga koji mi je poslao(zadnji broj spota u katalogu mu je 20 089)
I neka zive 70,80 ,90 i ne novije pjesme,dajte malo zivosti da se izritamo.
Budite mi svi pozdravljeni i sretna godisnjica vama i svee najbolje ekipi s foruma.
A da zaboravih adresu bloga

http://deejayvideoclip.blog.hr/

PS

Zo voga mladog dj koji kuka kako ga nitko nece platiti da radi,e moj lega samo zbog toga sto ides ispod cijene,jer nekeko gazde kad ima kazes da ces odraditi noc za 300 kuna ne vjeruju,jeftin si i ako si jeftin onda nisi ni kvalitetan,ne cijenis svoj rad,udari cifru da boli glava odmah ce te primiti.
Eto vidjeo sam na nekome nasem forumu da traze 2 dj u novo otvorenom clubuTUFNA,radi jedan stari dj i sad traze jos 2 nova,pokusaj tamo(traze da imas svoje plejere,gramafon ili laptop)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2006. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam svoj laptop ali posudjujem...i odradio bih noc za 200 + cuga...

Za Tufnu, ja mislim da oni traze pravoga mix DJa, a ja to nisam, ja mogu raditi neke miksove preko programa na laptopu, no nisam to sto traze...

Ja sam jednostavno, kao audiofil za velikom kolekcijom glazbe, i veliki zaljubljenik u glazbu odlucio probati ponuditi svoje usluge pustanje glazbe, uzm kvalitetne prijalaze sa pjesme na pjesmu, stila na stil...
Znam koje pjesme otvaraju kakve emocije, koje su povoljne u kojem trenutku i to je dovoljno da bih mogao osigurati vrlo dobru glazbu kroz cijelu noc...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2006. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kazem ti kvaka je u jeftinoci,jer ako malo traziz malo i dajes,takav je stil razmisljanja a usput rusis nekome dj koji se kuzi u to cijenu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BiglBagl
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2006. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitanje za LEMBU
Na kojem to forumu traže dj-a za Tufnu, te kome bi se trebali javiti zainteresirani?
Ak išta znaš. ajd dojavi!
Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2006. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam stvarno na kojem ali radi se o osijeku,to sam vidjeo u subotu kad sam bio na vikendu u osijeku,najbolje da trazis na nekoj trazilici,upisi neki pojam kao tufna i dj i mislim da ce se nesto naci.
znam da se pricalo da imaju jednoga dj i da traze jos 2 jer kao tamo ima 3 podijuma(nisam nikad bio u poshu,klinaca puno i glazba mi je instant)
SAD SAM CUO DA CE SE PUSTATI NA JEDNOME OD TIH PODIJUMA RETRO GLAZBA ALI SAMO U AUDIO FORMATU NISTA VIDEO.
AK SAZNAM JAVIM TI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BiglBagl
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2006. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lemb...vidim da ti je dobra zajebancija s ovim "upiši u tražilicu"..ajd upiš ti pa ćeš vidjet što ćeš dobiti... mislim, pa nismo djeca,jebemu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2006. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega ne znam stvarno gdje,ali znam da sam vidjeo preko vikenda da traze dj i jos me je zacudilo da je u osijeku manjak dj jer da nije ne bi trazili ovako na nekome forumu-
Kako se meni cini oni traze dj koji zna sve od 60-2006 godine i da naravno ima te stvari,ne trebaju mi dj koji znaju samo house unazad 2 godine i ostalo su truba(takav je pun osijek)trbaju im izgleda djukebox dj koji sve znaju,ali mislim da od mladje generacije to nece da nadju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: