Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vinarija Josić - iskustva

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2010. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sumnjam da ću ikada više otići u vinariju Josić! Tamo smo imali diplomsku večeru i evo nekih dojmova:

1. Bili smo grupirani po vrsti jela, znači jedna vrsta menija je za jednim stolom...tako da nije mogao sjediti bilo tko s bilo kim... Sve bi bilo ok da smo to znali prije pa se "organizirali" po jelima! Rečeno nam je da je tako njima jednostavnije organizirati i servirati - osobno mi je to bedastoća! Platili smo svatko po 100 kn cca i tako nas 70-ak, i da im je onda nešto teško....

2. Svirači su otišli negdje oko ponoći - mislim da je bilo 5 ili 10 minuta do ponoći. Bilo im je plaćeno unaprijed i dobili su još jedno 1000-2000 kn od naručivanja pjesama. Mislim da je dogovor bio najmanje do 1 da sviraju. Otišli su kao jer je netko počeo razbijati čaše - razbijene su valjda 4 čaše. Od toga je jednu razbio svirač. Vjerovatno su ih konobari potjerali...eh da, pjesmu su prekinuli u pola i počeli pakovat. Nisu ni pjesmu završili!

3. Konobari su prestali otprilike tada služiti piće i ljubazno nam dati do znanja da smo nepoželjni i da idemo kući. Bili su bahati, arogantni, neljubazni, nezainteresirani... Samo moja grupa prijatelja smo kupili 3-4 butelje vina od 100 kn plus ovo obično vino (recimo manje kvalitete)!

4. Hrana je bila ok iako je netko dobio od ribe samo glavu...pa da se od toga najede...recimo da je bio loše sreće!

Zaključak: Nikada ne treba platiti unaprijed! Da smo po odlasku trebali platiti drugačije bi se ponašali prema nama, kako svirači tako i konobari!

U Osijeku sam se hranio 6 godina studija u Bendeku, Indexu, Gaudeamusu, Stucu i nikada nisam doživio takvu neugodnost! Nikada ni jedan konobar nije bio bezobrazan niti arogantan niti me je itko tjerao dok kupujem skupa vina! U Bendeku bi me vlasnik pitao jel sve u redu, jeli bilo ukusno jelo, ako stojim i čekam zašto ne sjednem i odvede me do stola! Na odlasku kaže doviđenja! U vinariji Josić prema nama su se odnosili kao prema smeću koje treba što prije iznijeti jer smrdi! Svađali su se s nama i natezali...stvarno smiješno!

Pokušali smo kulturno riješiti problem, tražili vlasnika, da platimo čaše ili što već...Rečeno nam je da je to kulturan a la carte restoran u kojem se ne razbija. Koliko ja znam nespretan čovjek uvijek lako može razbiti nešto...Osim toga, tamo nije bilo 70 divljaka nego 70 akademskih građana koji sutra trebaju dobiti diplomu u ruke. Glavni konobar ili voditelj sale je bio iznimno osoran, bezobrazan i drzak...rekao bih neodgojen! Jedini cilj je bio otjerati nas jer smo platili!

Iako je večer izgledala obećavajuće oko 21 h na početku ali oko 23 h ili najkasnije 00 h smo postali nepoželjni gosti!

Mislio sam otići s roditeljima i obitelji tamo proslaviti diplomu, jer stvarno je lijepo uređeno mjesto i sve je ok - ali brate mili bolje bi nam bilo da smo otišli na kebap onako s nogu pa ga u park negdje pojest!

Stvarno neznam čemu je to trebalo vinariji Josić! Zar im nije bilo u cilju da odemo zadovoljni i da se opet vratimo!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2010. 3:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jesi možda čuo za "knjigu žalbe"?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2010. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem Icu! Često jedem po raznim restoranima (4-5 puta tjedno) i mogu sam za sebe reći da sam dovoljno kompetentan da ih sudim (zapravo da ih uspoređujem). Kod josića je sve super zamišljeno i uređeno, ali organizacija i cijene strašno kvare ukupan dojam. Imao sam prije par mjeseci neke goste iz zagreba i ajd vodim ih da malo vide nešto drugačije i zanimljivo - ostali smo gladni a večeru za nas 13 sam platio 5500 kn - konobar koji nas je posluživao je bio glup ko .urac i onda ti džabe i interijer i organizacija. Sviračima smo također uboli prilično novaca da bi nakon par pjesama otišli za drugi stol - došlo mi je da odem u auto po pajser i polomim im i ruke i noge pa nek onda ..rcem ciganskim sviraju. Sve u svemu loše, a što se tiče upisivanja u knjigu žalbe što imaš ti od toga kada ti je zabava već upropaštena!?

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2010. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bili jednom - nikad više! Skupo, nekulturno osoblje, loša hrana...Hvala na prekrasnom ambijentu ali za izlazak ipak treba nešto više...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2010. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislio sam otići više puta no čitao sam ovakve komentare i po drugim forumima. sve u svemu mogu reći da me tamo neće vidjeti. neka se malo zapitaju tko i kako im radi i kakav način poslovanja i usluge nude.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2010. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

reći će da ste prezahtjevni gosti nakon upisivanja u knjigu žalbi Smile
i ja sam tkđ. mislio otići vidjeti nešto tako excluzivno kako se reklamiraju al očito bez pokrića.
nadam se da se vlasnik služi internetom i da će naletjeti na ovo.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.07.2010. 14:19 
Naslov:  Re: Vinarija Josić - iskustva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je samo primjer kako reklama čini čuda.
stalno je u medijima a restoran je ništ posebno, osim interijera koji je po meni odličan.

Hrana je ništ posebno, tako možeš jesti bilo gdje u gradu a po baranji ima barem 5 restorana sa puno boljom hranom.

s konobarima nisam imao loših iskustava.
ti sad tu možeš izigravati povrijeđenu mladu, ali da sam ja gazda također bih tražio od konobara da vas potjeraju ili bih vas sam potjerao.
kakvo pobogu razbijanje čaša u restoranu?obični šabanluk...
Čak vas nisu tražili da odete nego su vas se riješili na finjaka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2010. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: › nadam se da se vlasnik služi internetom i da će naletjeti na ovo.
Da, samo postoji debela sansa da ce tada ce biti kriv Internet i site koji dozvoljava da pise "tko sta 'oce"...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2010. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@maniche - prestrog si.nisu oni razbijali, oni su akademski obrazovani pa su nespretni Smile
znaš kako se objašnjava pojam za intelektualca?
to je čovjek koji će vam savršeno objasniti kako zakucati ekser u zid ali sam to nije u stanju napraviti..Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2010. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: › nadam se da se vlasnik služi internetom i da će naletjeti na ovo.
Da, samo postoji debela sansa da ce tada ce biti kriv Internet i site koji dozvoljava da pise "tko sta 'oce"...

baš! sve sam neprijatelj do neprijatelja Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.07.2010. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › @maniche - prestrog si.nisu oni razbijali, oni su akademski obrazovani pa su nespretni Smile
znaš kako se objašnjava pojam za intelektualca?
to je čovjek koji će vam savršeno objasniti kako zakucati ekser u zid ali sam to nije u stanju napraviti..Smile


da, potrudio se objasniti da je riječ o akademski obrazovanim grasđanima i da je svaki platio 100 kn za večeru pa stoga očekuje kraljevski tretman Very Happy

više su ovi jučer ostavili pivovari što su u parku pili osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2010. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Knjigu žalbe smo tražili ali nam ju nisu htjeli dati!? Ili nisu imali...neznam!

Za 100 kn nismo očekivali kraljevski tretman nego ono što smo dogovorili: Večera po izboru, ostanak do najmanje 1 h s time da ćemo moći i produžiti ako budemo željeli.

Pa molio bih da mi netko objasni što to znači akademski građanin. Koliko ja znam svaki student je akademski građanin. A vjerujem da netko s diplomom i titulom se može nazvati akademski građanin...a ovako inače ja sam sa sela iz slavonije, i kod kuće imamo svinje, kokoši, zeceve, koze ponekad, šljivik, njivu...i kao akademski građanin znam i uzeti lopatu i vile a i voziti đubre...

Ono što sam htio reći je to da u bendeku gdje sam plaćao ručak 8 kn nikada nisam doživio nikakvu neugodnost! U Bendeku su se uvijek prema meni odnosili kraljevski - iako sam platio 8 kn. Zato roditelje vodim u Bendek!

1 čašu je razbio svirač a nek je 1 se razbila slučajno a recimo da su 2 razbijene namjerno. Razbio ih jedan kolega koji je diplomiro, napio se i tako je bio veseo da je razbio čašu...i znači zato jer se on ponio tako neprimjereno sada nas 70 trebamo dobiti takav tretman? Meni nije bilo ni na kraj pameti razbijat ili neznam što...

Da su nas lijepo kulturno zamolili da odemo iz razloga tog i tog mi bi lijepo sjeli u bus i otišli dalje! Ovako zapravo su bili bezobrazni prema nama i neznam što smo im skrivili... Možda im nije odgovaralo da prodaju više vina skupljeg...da su nam ga ponudili i promovirali bolje vino i sl. Mislim da je vino ovo obično za 30 kn bilo i razvodnjeno, ali neznam 100 % tako da nemogu to tvrditi - znam da sam odlučio radije dati 100 kn za poštenu butelju vina koju će predamnom otvoriti! I mogu reći da nikada nisam pio bolje vino! Hrana je također ukusna i izvrsna, ali usluga je užasna! Ja nznam gdje su ti konobari išli u školu?

Ja sam dao 100 kn za večeru i još 150 kn za piće - znači 250 kn od jedne osobe! Sumnjam da su ostali dali manje. Svatko je dao minimalno 200 kn ukupno...Vjerovatno bi nam i bilo bolje u parku uz osječko i kebap!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2010. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u Josiću sam bila jednom na nekom poslovnom ručku i bila zaista zadovoljna. interijer me oduševio, pravi vinski podrum, miris ognjišta... kupila butelju Šilera da ponesem kući (42 kn), baš mi se svidjelo. i baš sam planirala sljedeću priliku iskoristiti i povesti dasu tamo na papicu. prije nekoliko tjedana odlučih da ipak neću. naime, nešto skroz jadno ijeftino mi se tamo dogodilo u subotu na večer za vrijeme trajanja Surduk festivala. Uđem tamo da kupim istu onakvu butelju Šilera i likmi reče da je to 60 kn i neizda mi račun. lijepo platim i odem van, kontam da je od kraja ožujka, kad sam ja tamo bila, malo poskupilo. sretnem legu koji u ruci nosi butelju Šilera koju je u josiću kupio prije 20 minuta za 42 kn i neobično se obradujem. hvala na pljačkanju. kupite si nešto skupo, lijepo imarkirano za mojih 18 kuna, valjda vam je prijeko potrebno

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: