Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tečaj šivanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Eleonora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2009. 23:34 
Naslov:  Tečaj šivanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima da li u Osijeku ima tečaj šivanja,ako da, gdje sve ima? Pošto dođe? Kakva su iskustva?
Thanks Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2009. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Josip Šokac, direktor “Bagatin trade” d.o.o, prodavaonice i servisa u Županijskoj ulici, napominje kako ta tvrtka već osam godina svaka tri mjeseca organizira tečajeve krojenja i šivanja koje pohađaju žene stare od 16 do 72 godine. Do sada su tečajeve pohađala i tri muškarca. Prema riječima voditeljice Martine Kremsner, na tečaju u trajanju 120 sati, koji stoji 1.305 kuna, polaznici se osposobljavaju za šivanje suknji, bluza i hlača, a nakon završetka tečaja dobivaju uvjerenje koje se može upisati u radnu knjižicu.

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Eleonora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2009. 23:45 
Naslov:  Re: Šivanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mutna
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2009. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jel neko zna kakav je način plaćanja? tenkju!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 15:30 
Naslov:  Re: Šivanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cula sam da je tecaj strasno los, bez plana i programa, zena koja predaje nije briga jesi naucio osnove, ne zeli pokazivati, siba dalje.....dal je to istina? i kako se nikako ne isplati platiti 1.500 kn za nista....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrtina
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2010. 8:44 
Naslov: Warning ! Re: Šivanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[font=Comic Sans MS][b]
monika je napisao/la (Pogledaj post): › cula sam da je tecaj strasno los, bez plana i programa, zena koja predaje nije briga jesi naucio osnove, ne zeli pokazivati, siba dalje.....dal je to istina? i kako se nikako ne isplati platiti 1.500 kn za nista....

Ja sam čula da je tečaj stvarno dobar jer sam i sama išla na njega. Voditeljica je stvarno ljubazna i ima vremena za svakog pojedinca, tko ima volju može naučiti što god želi. Čula sam da će ove godine (na jesen) biti prošireni i napredni tečaj, jer na jednom tečaju nestigne se sve obraditi. Savakako ću ići ponovno bez obzira na cijenu je sa može plaćati u ratama. Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2010. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrtina je napisao/la: ›
[font=Comic Sans MS][b]
monika je napisao/la (Pogledaj post): › cula sam da je tecaj strasno los, bez plana i programa, zena koja predaje nije briga jesi naucio osnove, ne zeli pokazivati, siba dalje.....dal je to istina? i kako se nikako ne isplati platiti 1.500 kn za nista....

Ja sam čula da je tečaj stvarno dobar jer sam i sama išla na njega. Voditeljica je stvarno ljubazna i ima vremena za svakog pojedinca, tko ima volju može naučiti što god želi. Čula sam da će ove godine (na jesen) biti prošireni i napredni tečaj, jer na jednom tečaju nestigne se sve obraditi. Savakako ću ići ponovno bez obzira na cijenu je sa može plaćati u ratama. Very Happy Very Happy Very Happy



hahaha, da nisi ti ta martina sto tamo radi mozda?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrtina
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2010. 22:03 
Naslov:  Re: Tečaj šivanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da ti nisi ona monika,monika nije to........, molim te da ne pričaš o nečem u čemu nisi sudjelovala,možda je najbolje da dođeš i uvjeriš se sama.Osim što se svašta nauči baš se dobro izabavljamo Smile Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2010. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrtina je napisao/la: ›
a da ti nisi ona monika,monika nije to........, molim te da ne pričaš o nečem u čemu nisi sudjelovala,možda je najbolje da dođeš i uvjeriš se sama.Osim što se svašta nauči baš se dobro izabavljamo Smile Smile Smile


cuj, iz prve ruke znam da je tecaj los....los!
i ne znam kako bi me ti mogla uvjeriti u suprotno.
i stoga i nisam dala tih 1500 kuna za nista.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrtina
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2010. 23:11 
Naslov:  Re: Tečaj šivanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čudna osoba zaista,vjerujem da se na žalost i ne bi uklopila , šteta za za tebe Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2010. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrtina je napisao/la: ›
Čudna osoba zaista,vjerujem da se na žalost i ne bi uklopila , šteta za za tebe Very Happy Very Happy Very Happy


tko je cudna osoba?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: