Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nogometno suđenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2010. 12:52 
Naslov:  Nogometno suđenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeli netko možda upućen gdje se u našem gradu može prijaviti za navedeni tečaj ili bilo kakva informacija o tome.. poslala sam upit na kontakt mail na koji mi nitko ne odgovara već dva tjedan i zovem ih na telefon koji je naveden na njihvoj stranici nitko mi se ne javlja.. pa stoga bi mi bilo kakva informacija bi dobro došla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.07.2010. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam 100 % siguran....al mislim da to moraš ići u ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ (Kralja Zvonimira 5) ...ili nazoveš tel: 208-366...to je valjd njihov broj...probaj se raspitat malo tamo....ako se ne varam...prijaviš se tamo u savezu...prođeš tečaj neki itd itd...normalno platiš tečaj i kupiš sudačku opremu...i mislim da ti je to sad najbolje kad je gotova sezona...tak bi bilo logično da počne tečaj...prije sezone....

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2010. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taj br. sam zvala pa mi se ne javlja nitko, ne znam jel ih zovem u pogrešno doba dana ili što je točno u pitanju... A vidiš nije mi ni palo napamet otići tamo Smile
Hvala ti.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: