Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Noćni život u Osijeku je

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Noćni život u Osijeku je

bogat i raznovrstan
3%
 3%  [ 3 ]
siromašan i jednoličan
56%
 56%  [ 55 ]
OK, ali mogao bi biti bolji
29%
 29%  [ 29 ]
ne izlazim noću
11%
 11%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 98


Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2006. 8:54 
Naslov:  Noćni život u Osijeku je
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što mislite o ponudi noćnog života i mjesta za provod u Osijeku?!? Jeste li zadovoljni? Postoji li mjesto na kojem se osjećate ugodno i gdje je sve po Vašem ukusu?!

Napišite pokoju rečenicu kojom argumentirate svoj odgovor na anketu, napišite što Vam smeta, što odgovara, što nedostaje...


P.S. remember, "don't be evil!" ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2006. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednom riječi: dosadan...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2006. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje, najljepše, najugodnije - u krevetu.

ima "mali" problem s Osijekom i okolnim krajevima da uglavnom izlaze jako mladi ljudi, da ne kažem djeca. odeš u pub, pedijatrija i svi bulje u ekran bez obzira što se trenutno prikazuje.
mjesta gdje puštaju narodnjake isključujem unaprijed jer nisam iz priče.
nedostaje mi kazalište, mali teatri, performansi, koncerti, art kino, kafići uređeni sa stilom u kojima možeš pričati a ne nadvikivati se.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2006. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2006. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već mi je neko vrijeme puno draže izaći predvečer na neku cugu ili prošetati, nego koji sat kasnije. Ne smeta mi gužva, ali mi smeta što se, gotovo bilo gdje da odem, moram dovikivati s osobom pored sebe.

S druge strane, ja mislim da se u Osijeku do određenih sati ima gdje za izaći. I to, više-manje, za svakoga.

A zašto nema više otvorenih kafića ili klubova jedne vrste, dok ih neke druge vrste ima možda i previše ovisi najviše o prosječnom posjetitelju tih mjesta. Odnosno, koliko prosječni posjetitelj tamo potroši. Vlasnici tih objekata moraju od nečega i živjeti i plaćati svoje račune. Od mene kao prosječnog gosta ni jedan ugostitelj baš ne bi došao na zelenu granu, ali onda ni ne kukam kako nema ovoga ili onoga! Počnite trošiti više na mjestima koja vam se sviđaju, pa će takvih mjesta s vremenom biti više!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2006. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u potpunosti se slažem, a to i činim.
što ne znači da ne stoji što bih željela da ovaj grad ima /prethodo navedeno/ a što bi ga više činilo GRADOM.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2006. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni fali stari LADY!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simbaleo
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2006. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MA pa ljudi moji,ne mogu da vjerujem,na faksu sam u zagrebu(hvala bogu zadnja godina,ako prodjem)
I nwe mogu da vjerujem da jedna osoba iz OSIJEKA,zabavlja zagrebcane,bio sam na par njegovih partija,partiju su totalno drugaciji od ostali,
ma nemam,sto da vise kazem
LINKOVI SVE GOVOR,UZ TO STO JEDINI TO UOPCE RADI U HRVATSKOJ.
ETO LINKOVI,PA POGLEDAJTE NAS ZIVOT U GRADU

http://deejayvideoclip.blog.hr/

I NARAVNO DRUGI LINK,OVI SU DALI MALO TRUDA PA GA cak i reklamiraju

http://www.purgeraj.hr/kajima.asp

http://www.purgeraj.hr/unclefunk/

Eto sad malo tu surfajte.
Opet ne kuzim trazite nesto novo a od SUME NE VIDITE DRVECE,dali se to tako kaze ili suprotno

Mogu kazati da je ovdje jeftinija cuga negi u nekim nasim lokalim u OSIJEKU,ne znam zasto ali TAKO JE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2006. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kao što sam i glasala...mislim da je noćni žvot u Osijeku (relativno) jednoličan. Ako se ne radi o nekom "spešl" događaju, koncertu ili slično vrlo rijetko izlazim. Istina, imam takav glazbeni ukus da u gradu ne postoji "idealno" mjesto za mene, ali naravno to niti ne očekujem.
Van bih otisla eventualno tamo gdje vrti Pips, i ova Tufna sad što se otvara bi mi bila zanimljiva ako će se redovito vrtiti 70s/80s/90s mjuz (hehe, ta me muzika neopisivo zabavlja Very Happy)

Ne kukam (često Razz) kak se nema gdje izaći jer sam ionako "kućni tip", osim toga moja ekipa i ja organiziramo ono što nam se sviđa pa se zabavimo par puta godišnje Laughing

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2006. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kontam da jedan izlazak zabavnim ponajprije čine ljudi s kojima si vani. to mi se nekako čini najvažnije.
moja oaza bez shit mjuze jest kesten jos od prvog srednje. jedino mi žao što ne radi dulje... šmrc... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2006. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je isto K još od prvog srednje, no ne volim preko zime ici tamo, ponajvise zato sto ne volim mjesta gdje ne mozes prolaziti, nemos disati i sl. Prije sam volio to, no sada ne. Tako ne volim ici niti u Tvrdju jer jednostavno volim imati mjesta za disanje i kretanje, a i preglasna glazba ( posebno ako je ona koju ne slusam kod kuce ) me ubija, jer se osjecam glupavo samo stajati i zujiti okolo, te mozda nekome nesto izderati se na uho da me mozda cuje.
Ok, K je baem rijesio taj problem sa mjuzom, koja se cuje i premalo, no eto meni nikad dobro cini se Smile

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2006. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glasala sam za prvu opciju... i pritom nisam mislila na kafiće. Meni je noćni život u Osijeku super... preko dana ne volim previše izlazit... ali noći obožavam i svaku bih cijelu provela vani. Svejedno mi je gdje sam ako sam u dobrom društvu. A opušta me i kad sama sjedim negdje uz Dravu... Ima puno parkova i lijepih mjesta, a da nisu zatvorena i to može biti dovoljno za dobar noćni život Smile

Što se birceva tiče, i ja bih bila sretna kad bi bio neki baš po mom ukusu. Ali, kad već nema... nema se smisla žalit kad time ne mijenjamo ništa.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2006. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Glasala sam za prvu opciju... i pritom nisam mislila na kafiće. Meni je noćni život u Osijeku super... preko dana ne volim previše izlazit... ali noći obožavam i svaku bih cijelu provela vani. Svejedno mi je gdje sam ako sam u dobrom društvu. A opušta me i kad sama sjedim negdje uz Dravu... Ima puno parkova i lijepih mjesta, a da nisu zatvorena i to može biti dovoljno za dobar noćni život Smile

Što se birceva tiče, i ja bih bila sretna kad bi bio neki baš po mom ukusu. Ali, kad već nema... nema se smisla žalit kad time ne mijenjamo ništa.

Jel aludiraš na PARK KULTURE Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2006. 23:33 
Naslov:  Re: Noćni život u Osijeku je
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Što mislite o ponudi noćnog života i mjesta za provod u Osijeku?!? Jeste li zadovoljni? Postoji li mjesto na kojem se osjećate ugodno i gdje je sve po Vašem ukusu?!

Napišite pokoju rečenicu kojom argumentirate svoj odgovor na anketu, napišite što Vam smeta, što odgovara, što nedostaje...


P.S. remember, "don't be evil!" ;-)


ma ja više ni ne znam što se nudi. kad sam u OS, pretvorim se u promenadsku usidjelicu.
sve što se prije nudilo i što mi je odgovaralo dobilo je neki truli prefiks 'narodnjačko'.
beži bre.

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: