Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svjetsko prvenstvo - JAR 2010

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Svjetsko prvenstvo bi trebala osvojiti repka

Hrvatske
55%
 55%  [ 5 ]
Hrvatske
44%
 44%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 9


Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.05.2010. 22:56 
Naslov:  Svjetsko prvenstvo - JAR 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još samo 11 dana pa će mi se dan rasjeć na 3 djela. 1. dio spavanje te unos hrane u organizam i vraćanje u prirodu te ona 2 koja su bitna za priču, nogomet i kladionica Smile
Na ovom svjetskom bez Hrvatske pa za koga ćemo sad navijati i kome ćemo sad spominjati rodbinu bližnju kad u 90+ promaše zicer, a to je zadnji na listiću. Svjetsko puno nogometnih zvijezda, ali svejedno ih ima puno koji će ga gledati s tva, baš kao mi, ˝mali ljudi˝. Neće igrati Ibrahimović, Ronaldinho, Zanneti, Cambiaso, Pato, to su zapravo samo neke od zvjezdica. Koliko smatrate da će oni nedostajat i kolke su pogreške izbornika što ih nisu pozvali?

Group A
South Africa
Mexico
Uruguay
France

Uz grupu D i E, ova mi je grupa koju ću definitivno morat ispratit cjelu i uz koju ću prboat što manje treptat da mogu što više vidjeti. Nekako se nadam da će Francuska pokleknit i da će veliku brobu za prolazak voditi Južna Afrika i Urugvaj, što se normalnim ljudima čini kao najmanje moguća opcija, ali svaka budala ima svoju zabavu Smile

Group B
Argentina
Nigeria
Korea Republic
Greece

Koreja ne vjerujem da može ovdje nešto napraviti tako da vjerujem da će Nigerija i Grčka voditi borbu za drugo mjesto. Ne znam šta bi se moralo dogoditi (osim Maradone) da Argentina ne bude ovdje prva.

Group C
England
USA
Algeria
Slovenia

Ameri se ajme napalili na engleze i žele im svašta nešto napraviti, ali jok. Englezi će ovdje ladno prošetat skupinom, i mislim da Ameri svoju priliku mogu tražiti samo protiv preostalog dvojca koji im neće pružiti dovoljan otpor.

Group D
Germany
Australia
Serbia
Ghana

Kao što sam spomenio gore, grupa na koju se treba obratiti pozornost. Kolko god kvalitetna Njemačka bila mislim da ne bi bilo toliko iznenađenje kad bi im Srbi ili Ganci oduzeli koji bod. Australija može iznenaditi ali nije toliko vjerojatno. Vjerujem da će Srbija i Gana imat isto bodova pa će se ić na gol razliku.

Group E
Netherlands
Denmark
Japan
Cameroon

Zanimljiva grupa koja definitivno nije za bacit. Nizozemci su napaljeni i pričaju svakake priče, čak i to toga da idu do kraja. Oni mi se sviđaju i neki su mi potajni favoriti, ali nemaju još tu kvalitetu. Japan nebi trebao iznenadit tako da mislim da će im pokraj imena stajat brojka 4., a prolazak uz Nizozemsku po meni će izboriti Kamerun.

Group F
Italy
Paraguay
New Zealand
Slovakia

Slovačka kolko god bi volio da malo zapapre skupinu, čini mi se da nemaju dovoljno kvalitete, za Zeland ne trebam ni pričat. Italija i Paragvaj prolaze bez beda.

Group G
Brazil
Korea DPR
Côte d'Ivoire
Portugal

Skupina smrti. Skupina gdje će Koreja proći bez problema (jes jes proći ali proći s 10ak golova u mreži Smile). U ovoj skupini bi mogli bit puno golova. Vjerujem u prolazak Brazila, čisto zato što je to Brazil. A iskreno se nadam da će Portugal ispast i da će ih Obala Bjelokosti ispratit s par komada, ma može i 1 zapravo, samo da ih nema dalje.

Group H
Spain
Switzerland
Honduras
Chile

Švicarska, Čile, Švicarska, Čile, Švicarska, Čile. Ma daj Čile, bit će bi draže navijat za njih. Jel moram uopće spominjat da Španjolska prolazi? Honduras, bit će mi drago gledat vas u samo 3 tekme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2010. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da bi zbog rodne ravnopravnosti mogli propratiti i sa odredjenim brojem sati programa i neke zabave za zene...
ovako je program pretezito namjenjen muskoj publici, a i zene koliko znamo placaju pretplatu..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 9:44 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo - JAR 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još uvijek mi je žao one Petrićeve stative u 90 i nekoj minuti protiv Ukrajine na Maksimiru,kao i svih prilika koje nismo iskoristili a mogle su nas odvest u JAR.
Definitivno navijam za Španjolsku na ovom prvenstvu,tako da moji navijački osjećaji idu njima.Oduvijek sam volio nogomet koji su igrali,a i liga njihova mi je defintivno najdrža.VIVA ESPANA osijek031.com smile
U drugom redu,ukoliko ne uspiju španjolci volio bi da to bude Argentina ili Nigerija Very Happy
Bez obzira na žalosnu činjenicu da nema nas na sp-u,ja ću vrijeme provest pred tv-om prateći što više utakmica stignem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni je argentina upropastila lijepu priliku da nakon jako puno vremena postane svjetski prvak. razlog? stavili su ovog majmuna za izbornika. majstor je čak uspio izgubit od bolivije 6 : 1. to ne bi čak ni meni uspjelo da su mene stavili za izbornika argentine. nepozivanje cambiasa i "el capitana" zanettia, inače osvajača lige prvaka, je samo još jedan dokaz o kakvom se majmunu radi. al bitno da je on zvao verona. zbog slabe skupine im predviđam prolazak, ali neće oni daleko...
a pogledajte taj napadački potencijal, vjerojatno najjači svih vremena - messi, tevez, aguero, higuain, milito, palermo. bo-le-sno

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2010. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moji favoriti su Španjolci, iako navijam i za Nizuzemce ... Nadam se da ce i Srbi i Slovenci barem proći skupinu ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.06.2010. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
po meni je argentina upropastila lijepu priliku da nakon jako puno vremena postane svjetski prvak. razlog? stavili su ovog majmuna za izbornika. majstor je čak uspio izgubit od bolivije 6 : 1. to ne bi čak ni meni uspjelo da su mene stavili za izbornika argentine.

Tux sjećaš se ove tekme, a? a? Smile

Mladjo je napisao/la: ›
nepozivanje cambiasa i "el capitana" zanettia, inače osvajača lige prvaka, je samo još jedan dokaz o kakvom se majmunu radi. al bitno da je on zvao verona. zbog slabe skupine im predviđam prolazak, ali neće oni daleko...
a pogledajte taj napadački potencijal, vjerojatno najjači svih vremena - messi, tevez, aguero, higuain, milito, palermo. bo-le-sno

Ne razumijem ni ja ovaj potez pozivanja Verona, odjebaus miki maus Cambiasu i Zanetiju. Vjerujem na njhovim utakmica puno golova da će bit, što zbog maestralnog napada, ali više zbog jebade što će s obranom imat. Ić će uvijek da zabiju gol više.

DjSNOW je napisao/la: ›
Moji favoriti su Španjolci, iako navijam i za Nizuzemce ... Nadam se da ce i Srbi i Slovenci barem proći skupinu ...

Mislim da Slovenci nemaju šanse ove godine protiv jujeseja.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.06.2010. 12:48 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo - JAR 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maradona je tenkre ali mi argentina smrdi na iznenađenje..
ne znam, nitko ih ne doživljava ozbiljno a to su igrači koji znaju igrati.ovaj je podredio igru messiju i uz malo sreće, mogu oni daleko.

mislim da će biti dosta izjednačeno prvenstvo, nitko ne odskače previše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2010. 13:02 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo - JAR 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni najveci favorit za osvajanje SP je furija Cool mislim da igracki imaju najbolju momcad i da bi mogli ponoviti rezultat s eura i uc u krug onih kojima je uspjelo istodobno biti i europski i svjetski prvak.

u ekipe koje imaju lijepu sansu da naprave nesto bi svrstao urugvaj, meksiko, obalu bjelokosti


a najvise se bojim da ce biti sranja Rolling Eyes posto je to sve dosta ispolitizirano i nebi me iznanadilo da se neka utakmica i nezavrsi Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i meni je žao za argentinu al tko zna, možda nas maradona iznenadi Very Happy a španjolska bi mogla dosta napravit, za ostale ne znam... nema hrvatske pa ce bit teško za odlučit za koga navijati Smile možda za obalu bjelokosti da naprave nešto u onoj skupuni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2010. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo da oni tutani ne pušu u one trube. pa to će pola svjetskog čovječanstva na terapijama završit nakon mjesec dana kljucanja u mozak.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.06.2010. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
samo da oni tutani ne pušu u one trube. pa to će pola svjetskog čovječanstva na terapijama završit nakon mjesec dana kljucanja u mozak.

haha, zaboravio sam na to.
Zanima mene na kraju prvenstva kolko će ljudi nestat/poginut/bit pokradeno. Nisam pesimist ali moglo bi bit zanimljivo Smile


Zadnja promjena: nake_rado; 01.06.2010. 17:48; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.06.2010. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Španjolci novi svjecki prvaci osijek031.com smile Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2010. 11:40 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo - JAR 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nizozemska je oduvijek moj favorit. A Italiju volem.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.06.2010. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo su jedni Gauchosi...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2010. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Nizozemska je oduvijek moj favorit. A Italiju volem.
Nizozemci imaju odličnu ekipu ali kao da im uvijek nedostaje "ono nešto".
Italiji od srca želim da ispadne u skupini Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: