Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2006. 13:25 
Naslov:  Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer sam ušao nakon dugo vremena u Q klub i ostao šokiran činjenicom da je bila hrpa ljudi i ispred kluba i čekali su ulazak unutra. to me isprava razveselilo, no nakon što sam čuo glazbu koja dopire od tamo postalo mi je jasno da se tamo puštaju narodnjaci! nisam želio vjerovati svojim ušima, pa sam se osvrenio na ženske i tipove oko sebe koji su također čekali ulazak unutra i po njima sam vidio da to zbilja jest istina - tamo se pušta ta primitivna glazba. konačno, nakon što smo upali unutra imali smo što vidjeti --hrpu neukusno odjevenih (wanabee - "šminkerski") ljudi kako pevaju i plešu na ono što se ni ne može nazvati glazbom.

mislim da je strašno da najbolje uređeni i JEDINI klub u gradu se prevori u ovakvo šta! i još k tome što se nalazi u SRED tvrđe! kako itko tko što može dopustiti?

mislim da bi smo trebali napraviti nekakvu peticiju, pisati vlasniku ili nešto - jer ovakvo što je naprosto NEDOPUSTIVO!

Prije je u Q zalazila inteligentna, urbana ekipa, od hrpe gay ljudi i ostale imućnije i inteligentnije mladeži.. zar se takav klub morao pretvoriti u patiku ili coctel gdje se okupljaju neukusno odjevene, ružne i debele kurvaste žene, bavalurdija, starci i ostale seljačine?

UŽAS!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2006. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svjestan si da si u svom tekstu dao odgovor kako i zasto su cajke u Q-u. Dakle, ispred Q-a je sada red i ne moze se uci unutra.

Probaj se sjetiti kako je Q izgledao i koliko je bio popunjen vikendima u zadnjih mjesec dana, kolika je bila popunjenost pa party-u Borata (nisam partijaner i nisam bio, ali sam cuo da je bilo manje ljudi nego npr. ove subote (nisam ni u subotu bio, zakljucujem po ovome sto ti pises ;-) ))...

Hebiga, prvo su birtije prestale s rock mjuzom, jer im se nije isplatilo, buduci da su "ulovareni sminkeri" bili bolja i izdasnija klijentela. Paralelno su se pojavili partijaneri i par takvih mjesta je nakon gasenja party-hype-a zatvorilo vrata. Ekipa sto je gutala bonkose je ili na rehabilitaciji ili su odrasli i skontali da igranje s dopaminom i nije neka fora i da nakon svakog partya dolaze zesce depresije.

Gorespomenuta ekipa "ulovarenih sminkera" se s vremenom preorijentirala na cajke, pozenila/poudavala ili postala dijelom hoch-wannabe-jetset scene. A ugostitelji moraju od necega zivjeti, pogotovo sada kad se moze reci da postoji odredjena konkurencija.

S druge strane imas novu generaciju picana na promenadi, puno vise hip-hip i goth ekipe nego u vrijeme kad sam ja bio njihovih godina. Ali, to je tako... smjena generacija, drugaciji kultoroloski vibe, Internet...

I meni je zao sto cajke imaju uzlazni trend... trazeci informacije o "trubacima iz Dragaceva" (za jednu drugu temu) sam naletio na blog jedne Beogradjanke gdje riba pise kako je i kod njih to postao dominantan nacin zabave, a u komentarima bloga se javljaju ovakve matore prdonje ;-) koje onda zazivaju neka prosla vremena (kada, suprotno misljenjima mnogih, cajki u Beogradu gotovo uopce nije bilo)...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2006. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la: ›
Prije je u Q zalazila inteligentna, urbana ekipa, od hrpe gay ljudi i ostale imućnije i inteligentnije mladeži.. zar se takav klub morao pretvoriti u patiku ili coctel gdje se okupljaju neukusno odjevene, ružne i debele kurvaste žene, bavalurdija, starci i ostale seljačine?


inteligentni, urbani, imućni = tatini sinovi i njlon p.... isti oni koji se povlače po koktelu... fuj!

Q - neka hvala, ušao sam tamo dvaput (kad su mi dopustili u patikama!), čisto sprda radi, i hvala, ali ne mislim više nikada tamo nogom kročiti...

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2006. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto došlo vrijeme da i u Q zasviraju cajke i zaplešu čobani......

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2006. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaboli me, nisam išao niti prije niti cu sada...

I nemojte mi takva mjesta zvati urbanima jer Q urban nije nikad bio...Nema u Osijeku puno urbanih mjesta, a najmanje Q koji je bio i ostao mjesto šminke, neukusa, frajerisanja i skupljanja seljačina...

Kada se zadesio vikend da se nitko nije zakačio i potukao unutra ili ispred? Ne znam...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2006. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uostalom sva mjesta gdje ti na ulazu mogu reći : NE MOŽETE UNUTRA JER NISTE PRIKLADNO ODJEVENI, su odvratna a odmah i smiješna...

Kako bih ja to kulturno nazvao : Moderni klupski fašizam...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2006. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: › Uostalom sva mjesta gdje ti na ulazu mogu reći : NE MOŽETE UNUTRA JER NISTE PRIKLADNO ODJEVENI, su odvratna a odmah i smiješna...
Kako bih ja to kulturno nazvao : Moderni klupski fašizam...


Ha, cuj, vlasnik ima svoj cilj. U velikoj vecini slucajeva cilj je iskljucivo materijalne prirode i izrazava se u moenti ciji naziv cini i prvih nekoliko slova zajednice drzava na jednom kontitentu.

Vjerujem da ni jednom vlasniku birtije nisu mili oni koji piju po parkovima/gajbama i onda dolaze u njihove "lokale" u potrazi za zabavom i snosajem.

Sva sreca pa je atmosfera i mjuza na takvim mjestima potpuno drugacija od one koju ja preferiram, pa mi nije zao kad zaobidjem takva mjesta nakon sto sam negdje, protivno politici i zelji vlasnika takvih "lokala", strusio litru crnog. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2006. 23:35 
Naslov:  Re: Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj bila sam u tvrdi u subotu Very Happy ...u biti krenula na burek Wink ...oko 3 pa sam se zacudila koliko je ljudi bilo pred Q-clubom...naravno trešte narodnjaci osijek031.com smile ...pogledam desno skoro nijedan kafic ne radi...a vecina ljudi se krece u smjeru Q-club - koktel... Arrow e kad bi barem bilo malo više rock mjesta u osijeku... osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MA te narodnjake nitko ne sluša...Mislim tko to još sluša Mr. Green

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dodji ispred Q, Coctaila, Patike, OKSa pa vidi tko to sluša Neutral

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema ih baš puno što sluša, znam ja od mojih sa faksa koji tamo dolaze zato što su : "pi**e do jaja", i zato što ima pun qrac glupih i lakih...

Meni tako nešto ne treba...Da hocu nesto priglupo a kolko-tolko zgodno zbario bih malu iz pekare Smile

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Meni tako nešto ne treba...Da hocu nesto priglupo a kolko-tolko zgodno zbario bih malu iz pekare Smile


Zato si ti nama jako inteligentan za popizdit. Misliš da forum ne čita nitko ženskog roda tko radi u pekari? Ako je tvoj odgovor "Boli me kita", pročitaj ponovo moju 1. rečenicu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Meni tako nešto ne treba...Da hocu nesto priglupo a kolko-tolko zgodno zbario bih malu iz pekare Smile


Zato si ti nama jako inteligentan za popizdit. Misliš da forum ne čita nitko ženskog roda tko radi u pekari? Ako je tvoj odgovor "Boli me kita", pročitaj ponovo moju 1. rečenicu...


Znao sam da ce me netko napasti odmah, covjek se ne smije niti saliti ovdje, a to sto sam bubnio "mala iz pekare" je jedna interna fora, i znam da ju nisam trebao ovdje iznijeti radi krivoga shvacanja
Necu reci boli me kita zato sto to nije istina. O mojoj inteligenciji necu govoriti jer nije sve u njoj, mozes ti biti inteligentan koliko god ako tu inteligenciju ne korsitis, ako nemas interes za nekim informacijama.
Ja sam samo htio reci da je moj kriterij izbora djevojke prije svega na intelektualnoj bazi.

I evo ovim putem se ispricavam svim djevojkama i zenama koje rade u pekarama ( neke i osobno poznam iz pekara i u dobrim am odnosima s njima ) ako sam slucajno koju uvrijedio jer nije bilo ni najmanje namjere za tako nesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.09.2006. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čula sam da će biti narodnog i Poshu.
Cela Tvrđa kao narodno sijelo.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la: ›
Prije je u Q zalazila inteligentna, urbana ekipa


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: