Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dostavljači u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Prometnik
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2010. 10:05 
Naslov:  Dostavljači u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinočnji udes u ulici Cara Hadrijana gdje je zbog neprilagođene brzine dostavljač pizzerije Strosssmayer izazvao lančani sudar me ponukao da pokrenem ovu temu jer već godinama dostavljači po gradu voze kao da su na trkama. Osim toga što voze aute koji naravno nisu njihovi pa im mogu "vaditi mast", dozvoljavaju si parkiranje gdje god se sjete i ne mare za pravila u prometu. Isti slučaj je i sa trgovačlim putnicima raznih firmi. Zašto to policija ne kažnjava malo bolje!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.05.2010. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A nisu to baš ni toliko dostavljači krivi nego njihovi šefovi. Imao sam priliku nekoliko tjdana raditi kao dostavljač pa ti je to otprilike istem ima da si za 10 minuta na zelenom poljupa u slijedećih 5 u Višnjevcu i nkon 17 minuta da si natrag u pizzeriji. Naravno ako malo češće nisi u nihovim vremenskim okvirima natrag možeš slobodno pokupiti radnu knjižicu. Kao šo sam je ja "mogao" pokupiti Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.05.2010. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene je skoro pokupio jedan na zebri, meni se uredno upalilo zeleno svjetno prelazim kad ono lik iz cattering fraterila uljece u zavoj skoro me skupio i onda još stane i jebe mi mater ... no ja sam bio tolko u šoku od sveg toga da nisam uspio ni tablicu zapamtiti niti izvaditi mobitel da zovem policiju Rolling Eyes

a isti taj vozac je koji dan kasnije na tom semaforum isto skoro lupio biciklistu, tak da to nikako nemoze biti slucajno (rijec je o krizanju vinkovačka - koranska)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2010. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, neki dan sam isao preko pješačkog na valjda Zagrebačkoj, dolazi neki bus iz Beeograda i ni ne gleda nego me skoro pokupio, sreca da sam bio pribran pa sam na vrijeme reagirao i izmaknuo se...

Nije pizza-boy, ali eto da i ja nesto kazem Wink

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.05.2010. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene je u tvrđi skoro Vodopić zgazio

majke mi, imam svjedoke

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2010. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A i Vodopić je smijurija od čovjeka, stalno mi dolazio na benzu sa svojim forama Smile neumoran i pun svojih sranja

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: