Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gledam vas...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gost
Post Postano: 04.07.2005. 16:04 
Naslov: Cool Gledam vas...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Otvaram osijek031 i sve mi nešto toplo oko srca. Mislim si, herc-angina ne može bit, još sam mlad, kadli ono sine mi poput bljeska i oluje - to su najave svakojakih događanja.
Gledao sam ja (i dalje gledam) osijek-online, no taj site postaje osijek-offline. Možda su na godišnjem, možda je zbog vas, makar nije niti važno. Hoćem reći, drago mi je što ste tu i želim vas pohvaliti.
Nastavite udarnički s tim najavama, vijestima, i lokaldogađanjima; tako zaboravljam da smo na kraj svijeta i što bi Ćiro rekao utvaram si 'evo, vidi, svega ima, svašta se događa, nismo u ćorsokaku.'
Istina je sine, sad je ljeto i sve živne, ali i kad sve ovo prođe nek vam stranice ne budu ćelave poput glave Novkovića Đorđe.

1!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
domagoj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2005. 16:11 
Naslov:  Re: Gledam vas...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da sam se zaboravio ulogirati, pa da ne ostanem nepotpisan i - štono bi nadrealisti rekli - amoniman.
Eto, ovo gore ja napisah.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2005. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala, hvala i u ime onih koji trenutno nisu online, ali vjerujem da će se i Veliki Diktator zahvaliti čim se ulogira.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2005. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepo je čuti pohvalu, ali možemo mi još bolje....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2005. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Domagoj, tnx na lijepim rijecima, takvi komentari nam daju vjetar u ledja da budemo jos bolji, kao sto kaze Gaap... Smile

Zamisao portala jest da pokaze kako Osijek nije mrtav grad i da okupi gradjane i pruzi im infrastrukturu za jedno virtualno igraliste, vijecnicu, kafic. Mjesto gdje ce svatko naci nesto za sebe, bilo da se zeli zabaviti i opustiti, podijeliti svoje misli s drugima i saslusati sto drugi misle kako bi vlastito misljenje stavio pod kriticki nakovanj. ;-)

U necemu smo uspjeli u potpunosti, u necemu tek uspijevamo, ali sigurno je samo jedno - s razvojem necemo stati. Ima jos dosta prostora za unaprijedjivanje portala i otvoreni smo za sve oblike suradnje, bilo da se radi o inicijativama pojedinaca, udruga, poduzetnika, sponzora.

Svaka kritika, komentar i sugestija su izuzetno vrijedni, ponekad i vrijedniji od rijeci hvale. ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d omagoj
Post Postano: 06.07.2005. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro, namisao mi je bila pohvaliti, a ako govorimo o sugestijama sad mi trenutno kao kritika u oci upada dizajn stranica i ovaj vas logo. Pomalo je zalostan, a stranice su, kakodakazem, preobicne, banalne, presvakodnevne, staticne - neprepoznatljive. Dakle, govorim o dizajnu menija, uporabi boja, i sl.
Cini me se kako po svemu sudeci zelite postici brzo ucitavanje, ali jpg, gif i bmp bi malo podigli atmosferu, pa makar ucitavanje duze trajalo.
Cujemo se jos, na putu sam pa ne zelim trosit tudje impulse.
1!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: