Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prvi Hrvatski wrestlerski klub dolazi u Osijek i treba vašu pomoć

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
baale_car
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 17:11 
Naslov: Cool Prvi Hrvatski wrestlerski klub dolazi u Osijek i treba vašu pomoć
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobar dan,10.4 je održana prva audicija hrvatskih wrestlera . Odazvao se poveći broj ljudi , ali nažalost samo je 4 uspjelo pokazati nekakav talent . Audicija je bila na Osječkoj televiziji . održana u popularnom essecer centru. nažalost smještaj tamo je veoma skup a klub nema novaca niti ljudi koji bi ga mogli održati na životu ... Za nekoliko dana bismo trebali iseliti klub iz essecer centra , pa bi nas zanimalo imali negdje u Osijeku jeftin smještaj dimenzije 6x6 bez ikakvih stupova . Nekakav lokal s visokim stropom ili nekakav poveći podrum . Molimo vas za pomoć....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2010. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta je to uopće???

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baale_car
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2010. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvanje , sport u kojem glumiš da ubijaš protivnika ko konja a zapravo ste jako dobri prijatelji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.05.2010. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, a da probate raspitati se po gradskim četvrtima? Gradske četvrti imaju svoje prostorije koje koriste razne udruge, pa što ne bi pitali tamo. Mislim da ima prostora koji bi vam veličinom odgovarao, i mislim da je besplatno korištenje ali tu me nemoj držati za riječ. Na Jugu II ima prostor gradske četvrti koji bi Vam odgovarao dimenzijama.

P.S. - jel se smije kod vas mlatiti protivnika stolicama? ne onim tanko limenim ko u Amera nego ono - pravim staro slavonskim hrastovim stolicama? Ako se to smije eto mene Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baale_car
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2010. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe ... hvala na odgovoru ....naravno da smijes al , nesmijes ubit neprijatelja .. XD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: