Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stanje u gradu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kuler
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Lokacija: Bilje jebote!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2005. 1:40 
Naslov: Important Stanje u gradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hello people, htio bih s Vama malo prodiskutirati stanje nocnog zivota u nasem gradu. kontam si, svi pricaju kako se nema di izaci, kako nema nicega....
mislim da to nije istina, osvrnite se malo oko sebe, promenada puna kafova, tvrdja puna kafova, radiceva puna kafova, a da ne nabrajam "stand alone" kafice... ima ih pun kurac, od kadilaka, valentina, Šangaja (ovo sam moro napisat:)), ima i klubova... eto ti posha, q-a, oksa, oxygena, sounda, west... ima jebenih sadrzaja, ali zasto pobogu zasto nitko nece izaci prije pol noci? i onda dodjes negdje, u 3-4 nedajboze 5 je fajront i gotovo... ajmo kuci. di si bio - nigdje. kak je bilo - tak tak. To je u kurcu, kontam si da bi trebalo uciniti nesto po tom pitanju, ali sta mi smrtnici kojima ovo padne na pamet mozemo? nista, ponasati se kao i svi ostali, doci u ponoc otic u 3. eh da, na povratku kuci dobit kaznu zbog prebrze voznje ili cuge, i subota ko metak. Jednom rjecju - jadno Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2005. 12:43 
Naslov: Important Re: stanje u gradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kuler je napisao/la (Pogledaj post): › hello people, htio bih s Vama malo prodiskutirati stanje nocnog zivota u nasem gradu. kontam si, svi pricaju kako se nema di izaci, kako nema nicega....
mislim da to nije istina, osvrnite se malo oko sebe, promenada puna kafova, tvrdja puna kafova, radiceva puna kafova, a da ne nabrajam "stand alone" kafice... ima ih pun kurac, od kadilaka, valentina, Šangaja (ovo sam moro napisat:)), ima i klubova... eto ti posha, q-a, oksa, oxygena, sounda, west... ima jebenih sadrzaja, ali zasto ... Sad


Zaboravio si Papa Joe... ;-)

Zapravo, sve ovisi koliko imas godina, i koliko si toga do sada prozivio. ;-) Neki ni ne znaju da postoji drugacija zabava... sjeca li se tko jos da se nekada intenzivno izlazilo cetvrtkom, jer je to znacilo bespla upad za ribe (da, da, nekad su se stalno placali upadi u klubove ;-)) i garantiralo da nece biti djece, jer djeca sutra imaju skolu... Smile

Eh, to su bila vremena... Kesten, West, Bunker, Nessi... Rolling Eyes Crying or Very sad

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kuler
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Lokacija: Bilje jebote!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2005. 20:59 
Naslov:  Re: stanje u gradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e lega moj... sjecam se ja toga... kad si ti placao upade u klubove, ja sam pod redovito bio "ono djete" koje je svaki put upalo u klub, i to bez beda... znas ono.. tjedan dana se ne brijes da bi za sub izgledao starije.... jebemti... a i cener za upad nije bilo puno za izdvojit... s druge strane, cura je uvijek bilo, od 7 do 77 godina, bas zato sto nisu placale, a nitko ih nije pitao za godine, tako da bi se i o tome dalo raspravljati... uglavnom.... to je bilo onda, a sad je ovako kako je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2005. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ni sada nije toliko lose, samo sto su ljudi ustogljeni i nikakvi, i kad se ne zabave jer su takvi sjebani, onda su im svi krivi, a ponajprije mjesta za izaci. A cinjenica je da u Osijeku stvarno ima svakakvih mjesta za izaci... Hoce ovakvu, hoces onakvu vrstu mjuze, sto god zelis, stvarno svega ima.

Zato treba imati dobru ekipu i otvoreno srce.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
svabo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: IMOTSKA krajina
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

totalno se slazem s mungosom ekipa u os a pgotovo zene totalno su sjebani pogotovo kad ih cujem kako je u os u krcu ekipa jebem mu napite se i opustite se nemojte samo cupkat na mjestu i sve ok a zene ako se ocete kresnut recite to otvoreno a ne nabacivat neki finjak kad svi znamo da nije tako i stanje u gradu ce se popravit!!!!!!! OSIJEK METROPOLA nocnog zivota!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ljudi, sve to ovisi...moram priznati da sam prestao izlaziti otkad se voodoo zatvorio. ja u ovim godinama, nemam gdje izaći. ok, vjerojatno je moj problem što ne volim najlon-pickice u Tvrdji, sto mi se glazba u Q-u ne svidja, sto mi idu na k...c klinci po rock klubovima i slicnim mjestima...istina je je(a)dna...razocaran sam mojim gradom i ljudima. razocaran sam zenama koje izlaze s pet kuna za malu bevandu i dvije cigarete koje su maznule starcima...razocaran sam i samim sobom jer dopustam da me takve stvari izbiju... a tko mi je kriv kad sam ja dijete koje je odrastalo u Lady...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2005. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gaap, tvoje razmisljanje mi je onako, malo (uobicajeno) sjebano.

Istina je da je Tvrdja puna plastificiranih fuksi, da ima podosta picana po rock dogadjanjima (jebiga, isto su o tebi mislili kad su te vidjali oko Ladya, Valosha...), ali t ne znaci da nema sadrzaja i nema razlicitosti.

Bar znas gdje NECES ici ako ti se negdje ne ide. Meni je Q dno dna. Kao da me netko ubacio u time-capsule i roknuo u Tufnu, Vegu ondasnjeg vremena. I tada sam zazirao od celavih neandertalaca i plasticnih riba, zazirem i danas. Ali zato u Tvrdji imas 5-6 mjesta i skoro svako mjesto je drugacije.

Posh - picani, rap, djidjimidji... da imam 18 godina, tamo bih se isao grebati za snosaj

Beckers, Pub, Matrix - hrpa wanna-be poslovnjaka, udavaca koje hvataju te poslovnjake, fakera, usminkanih prodavaca magle...tu i tamo pokoji pseudointelektualac...

Big Ben - picani i stariji, all together... ekipa tipa parkijaneri, kestenjarski djir... relativno dobar mjuz...

Q - smece

Luna - matori frajeri i klinke sponzorinke ili matore ribe u lovu na mlade zdrepce

Papa Joe - subotom znaju imati dobar mjuz, retro disco, vamo tamo... nije prevelika guzva, ekipa nije previse sjebana i zna biti relativno dobra atmosfera... kad si covjek popije, barem ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

leteci, u pravu asi, ali zaboravio si jedan bitan detalj za papap joe...izvrsno mjesto za zabrijati s nekim istoga spola, ukoliko je netko tih sklonosti, pa izbjegavam...uglavnom, činjenica je da je svugdje drugačije, ali ne znači da je i dobro...maloprije se vratih na posao s kave iz san francisca...dobra kava, smooth jazz i brdo krasnih djevojčica...vjerojatno ćče biti zanimljivo dok je novo...kao i sve u ovome gradu.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2005. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daaaaj... te price o okupljalistu onih s drugacijim (od mojih) sklonostima, yeah right!

A i da se radi o tome (sto definitivno nije slucaj), kao da bi mi bio bad biti medju gay likovima. Super, jos bolje, manja konkurencija... ;-)

Taj San Francisco je meni ono... sudim po slikama samo, ali izgleda mi ono... sminka, wannabe, perle, sljoke...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Lokacija: Rio de Janeiro
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma cijeli je grad u totalnom k***u, najbolje mjesto za izac je negdje u prirodu,il na benzinsku crpku na pivo pa kuc,onda se zna koliko je sati,ljudi su svuda u kurcu,cak je i Voodoo totalno otisao u klinac,ja u zadnje vrijeme uopce ne izlazim,nego si skupim malo love pa odem na pravi izlazak u Bec il negdje,tamo se bar dobro provedem,a klubovi se ne mogu usporedjivat nikako s nasim,pogotovo sto se mjuze i atmosfere tice,
eto nedavno sam skupio love za 2 mjeseca,otisao u Flex i skoro pao u trans koliko mi je dobro bilo,a mjuzu pici Kruger i Dorfmeister,nije mi ni alkohol bio potreban da me baci u dobar feeling,a jedna noc tamo se ne moze mjerit sa 3 godine ne znam cega u Osijeku,radje ne izadjem 2 mjeseca,ustedim 200-300 eura pa odem u Bec il Berlin,pa se zabavim ko covjek.....a ne ovdje odem van potrosim 100 kuna na cugu i hamburger i vratim se kuc totalno razocaran kao i u uvijek,jedino mi je jos dobro po ljeti otic u Voodoo negdje popodne,kad nema puno ljudi,i lako pijuckat hladno karlovacko,al boli me i za to vise,uskoro se selim u brazil,pa ce i zabave bit do mile volje i kad ja to odlucim Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio, vidio papa joe...dobar frend s dečkom tamo izlazi...no, da te ja ne uvjeravam, osječka gay scena o mjestima na koja izlaze raspravlja i na gay.hr pa se uvjeri....
kako bilo da bilo, ja u ovome gradu nemam mjesto na koje bi izašao i osjećao se barem ok, onak opušteno, kao nekada...kada se na terasi, u pol ljeta, uz hladno pivo i bose noge na drugoj stolici mogao bez beda zapalit joint. baš sam neki dan s ekipom zaključio da smo se opet, kao u studentskim danima ponovo počeli skupljat po stanovima što i nije tako loše, ali jebeno dosadi, pogotovo sada kad je pun grad polugolih djevojčica....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2005. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marin je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma cijeli je grad u totalnom k***u, najbolje mjesto za izac je negdje u prirodu,il na benzinsku crpku na pivo pa kuc,onda se zna koliko je sati,ljudi su svuda u kurcu,cak je i Voodoo totalno otisao u klinac....
....al boli me i za to vise,uskoro se selim u brazil,pa ce i zabave bit do mile volje i kad ja to odlucim Very Happy


Ides u Brazil? For good? Gdje, Brazil je veeeelik?... ;-)

Obavezno se javi ovdje kad odes... hocu impresije iz prve... hmm... ruke... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2005. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gaap, ma znam za te spike o PJu, ali ono... mozda preko dana ili, mozda netko tko se konta u to... ali, vidjeh tamo poprilicno straight parova, zapravo, cak i da su svi gay, atmosfera je zakon i gay populacija se onda nedvojbeno bolje zabavlja... Smile

Hebiga, meni fali Bunker... fale mi onu tulumi u Nessiu, fali mi ruta Keste-Parkic-starWest...

Ali i danas zna biti dobro ako si sam skrojis obleku... ludjacku kosulju... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2005. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe, u pravu si....al sad si me totalno izbedirao, sjetih se sjedeljki u parkiću...marte na nogama, vino u ruci, pljuga u gubici i sve ti je ravno u pi..du materinu...sad je kao ta spika na promenadi, al nisam ja više za takve brije...izjelo me vrijeme...valjda...sad ne znam ko je bio, ali jel se neko sjeća OKS-a '93.-'94. --pivo na studentske bonove, četvrtak, petak i subota jebena svirka pa oko četiri polako pješaka kući, u to vrijeme u retfalu, a vani jebeno zima, ja jebeno pijan s feelingom da se nikada nisam tako dobro proveo, sutra ponovo, kad onoj još bolje, ja još pijaniji...a vidi šta se danas tamo događa...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2005. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
hehe, u pravu si....al sad si me totalno izbedirao, sjetih se sjedeljki u parkiću...marte na nogama, vino u ruci, pljuga u gubici i sve ti je ravno u pi..du materinu...sad je kao ta spika na promenadi, al nisam ja više za takve brije...izjelo me vrijeme...valjda...sad ne znam ko je bio, ali jel se neko sjeća OKS-a '93.-'94. --pivo na studentske bonove, četvrtak, petak i subota jebena svirka pa oko četiri polako pješaka kući, u to vrijeme u retfalu, a vani jebeno zima, ja jebeno pijan s feelingom da se nikada nisam tako dobro proveo, sutra ponovo, kad onoj još bolje, ja još pijaniji...a vidi šta se danas tamo događa...


Heh... Parkic... nista ga ne moze zamijeniti... ovo danas na promenadi je totalno drugacije... druga spika, druga mjuza, druge vrijednosti...

Oksa se sjecem iz negdje hmmm... '95 ili tako nesto, godinu dana prije nego je preuredjen u neki obicni disco... tada jos nisam imao bonove Smile ali se sjecam stakla ispod sankova, ljudi na tom staklu, sutki i mojih prvih susreta s glazbom... Smile

U kitu, mozda nije problem da danas nema nista, mozda nam je tada bilo bolje jer nam je sve bilo novo, neistrazeno, zanimljivo... danas smo olinjali macori koji frkcu na sve sto im se ponudi... izbirljivi pizdeki...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: