Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Umrla Iva Bagić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2010. 13:30 
Naslov:  Umrla Iva Bagić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Televizijska voditeljica i jedno od zaštitnih lica RTL Televizije Iva Bagić preminula je u noći sa srijede na četvrtak, u 25-oj godini života od posljedica tumora na mozgu. Tumor joj je dijagnosticiran u 19- oj godini života da bi nakon šest godina neumorne borbe izgubila bitku s tom zloćudnom bolesti.

Nakon duge i teške bolesti u 25. godini preminula je voditeljica RTL Televizije Iva Bagić. Iva je izgubila dugogodišnju borbu sa zloćudnom bolešću.

Unatoč borbenom duhu i velikoj želji za životom, Iva je podlegla posljedicama tumora na mozgu, s kojim se borila zadnjih šest godina.

Tumor na mozgu Ivi je dijagnosticiran u 19. godini. Nakon čak četiriju operacija na zagrebačkom KBC-u Rebro, krajem travnja prošle godine Ivu su roditelji odveli u Švicarsku na oporavak. Kako su tretmani bili jako skupi, Ivine su kolege s RTL Televizije često organizirali humanitarne akcije prikupljanja financijskih sredstava.

Nakon druge operacije morala je na kemoterapije, pa je obrijala dugu plavosmeđu kosu, koja je dotad bila njezin zaštitni znak.

'To je samo kosa. Narast će. Tata kaže da sam mu baš lijepa ovako ćelava', izjavila je svojedobno Iva, koja je perike nosila samo u televizijskim emisijama. Unatoč bolesti, Iva je i dalje marljivo učila za ispite te se veselila svojim psima Boži i Grammyju. Tijekom cijele borbe uvijek je ponavljala kako je 'život prelijep da bi ga se odrekla'.

Iva Bagić, koju su krasili epiteti spontane i vesele voditeljice, rođena je 10. listopada 1984. godine u horoskopskom znaku Vage. Studirala je na Pravnome fakultetu, a najviše je uživala u televizijskom poslu.

Uvijek je imala želju svoju kreativnost pretočiti u vlastiti talk show. Na sebi je voljela apsolutno sve, a njezin je životni moto glasio: 'Radi ono što zaista želiš, ali ne gazi druge da bi postigao svoj cilj.'

Često je u svojim intervjuima naglašavala kako nikada neće postati zvijezda jer one su, ipak, samo na nebu!

Tekst: Net.hr
___________________________________________________________________________________________________________

Prvo Ševa iz "Noćne more", pa sad ona... Sad Baš mi žao... Donedavno smo ju mogli vidjeti nasmiješenu na TV-u, a sad je zauvijek otišla... Sad

Počivala u miru... osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2010. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

=(

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2010. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je jako žalosno. Pratila sam u novinama tijekom godina njezinu borbu i uvijek je davala optimistične i pozitivne izjave te sam bila uvjerena da će se izvući.
Jako me ražalosti kad kvalitetni i dobri ljudi umiru, a oko mene ostaju sitne duše i gadovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2010. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a u krasni kurac. baš mi žao žene. nek joj je laka zemlja rip

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2010. 15:35 
Naslov:  Re: Umrla Iva Bagić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počivala u miru!

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: