Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Strah i prijezir u Gradskom vrtu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 20:18 
Naslov:  Re: Strah i prijezir u Gradskom vrtu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ozbiljni navijači?! To su valjda Todrcida ili BBB koji kopaju grobove po terenu ili upadaju na treninge ako jedne godine ne osvoje jedan od trofeja? Navijači Osijeka zadnjih deset godina gledaju klub koji se utopio u sivilo prejadnog HNL-a. Ispadalo se u Kupu od trećeligaša, igranje u Intertotu gospodi u klubu je bilo ispod časti jer "to kvari pripreme za prvenstvo", a onda u prvenstvu briljantne predstave, najbolji igrači odlaze bez kune odštete...Stvarno neozbiljno od navijača što im je pukao film.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 20:34 
Naslov:  Re: Strah i prijezir u Gradskom vrtu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne idem na stadion gledati utakmice NK Osijeka.
Ne gledaju ni oni mene dok radim.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.04.2010. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Ma možete vi govorit šta god hoćete ali nemože se tako pričat o klubu kolko god usrana situacija bila, nema ozbiljnog kluba bez ozbiljnih navijača . Semper fidelis kurca malo kako se meni čini zasad.


šta ti pričaš čovječe pa nisam ja kohortaš da ne smijem pljuvat.
a tih momaka je na tekmi bilo 200 i svaka im čast..treba imat želuca ići to gledat svaki vikend..i još putovat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da lupeta...

svake godine ista priča jesen dobra u uzletu dođe pauza a oni ko bez glave na proljeće, ko bundeve stoje na tom terenu, već ko po ustaljenom sistemu, i onda će proigrat 3 kola prije kraja lige... i sad mi pričamo o sistematskom radu i o nekom nogoometu koji bi trebao privuči i stvoriti ključnu masu navijača koji će doći i " PLATITI" ulaznicu da bi ih vidjeli

jednostavno NK Osijek je postao taoc jedne stvari koja se meni jako ne sviđa a to je nitko uza ništa ne odgovara... kad dobro odigraju onda viču to to je osječka škola nogometa, a kad izgube onda se godinama priča o nekom nesikustvu i mladosti tima" tipična kukavička alibi spika koja se plasira navijačima iz godine u godinu kako bi se prikrila istina, nesposobnost i nespremnost da se stvori klima za realnu borbu za vrh tablice... dok god je tako ovo je najbolje što NK Osijek može napraviti... nažalost to je realnost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: