Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studentski izbori u travnju ili svibnju, Mladež HDZ-a demantira odugovlačenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
karamba
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2010. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Crobex je napisao/la: ›
Nije baš točno da su svi u trenutnom Zboru članovi HDZ-a. Osobno znam nekoliko ljudi u Zboru koji su HDSSB, SDP, HSP ili nisu ni u jednoj stranci.


Rijetki dakle nisu ni u jednoj stranci. Tko bi rekao da ima i takvih. Kako racionalno objasniti činjenicu da se neko dijete, ili adolescent, uopće učlanjuje u mladež bilo koje stranke? Osim da mu je to rekao ćaća.

Uskoro će se u stranke učlanjivati pri rođenju. Dobijete ime, krste vas u Katoličkoj crkvi, i učlane u stranku. Slika budućnosti - Otac umirovljenik, u trenerci, sina nazove svojim imenom, krsti ga uz kuma najboljeg prijatelja s belota, i učlanjuje u Hdz, da se mali ne bi slučajno kasnije oteo, kad nauči čitati i pisati (jer čim nauči čitati i pisati, postoji opasnost da shvati glupost kvazi-desničarenja).

Ili muški otac i ženski otac usvoje dijete i odluče ga krstiti. Kum je naravno bivši intimni prijatelj od muškog oca. Krsno ime je Elton, a stranka SDP. Što je sigurno, sigurno je. Bolje nego da mali sa 10 počne masturbirati na žensku golotinju, pa shvati glupost kvazi ljevičarenja. Wink


Baš tako.

No ova je varijanta samo hipotetska. Pederi, Katolička crkva, usvajanje djece i Hrvatska, to će moći zajedno možda za jedno 100 godina.


E dobro je ovo sve rečeno.
Poanta je da student treba biti malo buntovnik s strogo političkog gledišta jer samo mladi intelektualci mogu probijati zadane barijere i nisu opterećeni pritiscima koji djeluju na "starce" jel.

Pošto se naša draga politička scena polako iz totalnih krajnosti, štoviše ali samo službeno, primiče nekom centru s malo primjese lijevog ili desnog, može se reći da kod nas, ali opet samo službeno, postoje dvije vrste buntovnika i to krajnje lijevi i krajnje desni koji su opet pod kakvim-takvim utjecajem političkih stranaka zato što one samo više nemogu ići u krajnost.

E takvi buntovnici su i taj Strossmayer i sve druge udruge koje kroz "nezavisnot" pokušavaju pridobiti studente slične orijentacije koji sami se možda ne bi učlanili ni u jednu političku stranku ali kroz ovakav filter im se politika može približiti na način koji je njima samima prihvatljiv.

Tako je i sa SSU-om, i sa HAZ-om itd itd.

I naravno najiskrenija opcija buntovnika je ona koji su prošli , kroz razne načine, i jednu i drugu stranu te shvatili što je to sve zapravo pa pokušavaju nešto poduzeti nebili to promjenili no to je zaista preteško jer gurati se sa takve dvije "nezavisne" grupacije koje imaju iza sebe strasnu logistiku močnih hrvatskih političara normalnom i stvarno nezavisnom čovjeku je gotovo pa nemoguće.

I suma sumarum Smile svega je:

1. Bez veze je optuživati gore spomenute udruge da se furaju na nekakve nezavisnoti jer to dragi moj oftopik znaci da si ti vrlo vjerojatno član nekakve oporbe a jako malo vjerojatno da si onaj pravi buntovnik u punom smislu te riječi.
Po meni bi imalo vise smisla prozivati ih za nešto što su loše napravili recimo, loš kadar ljudi, njihov nemoral itd nego vikat "e oni su ipak stranacki" jel da?
Jer naime i onaj tko je stranački može biti kvalitetan čovjek a ne, kako se to prezentira, da ako je u stranci da ništa nevalja i da je peder i ubojica i sta ti ja znam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Antitijelo
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2010. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

antifriz je napisao/la: ›
karamba je napisao/la: › A najjaci su mi takvi postovi tipa "ja sam otkrio tko je zapravo ta udruga" i slicni...


Eh, kolega, meni još 'jači' oni koji su čuli negdje kako, negdje-nešto, se skuplja ekipa koja će "napraviti promjenu". Nemojte praviti nove accountove da bi nabijali rejting Strossmayeru... nema koristi od toga, samo žalosno izgleda.


Bolje i "negdje nešto ekipa koja će napraviti neku promjenu".. nego nigdje - ništa ekipa koja radi samo promjene u džepovima mladeži hdz-a

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crobex
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2010. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Antitijelo je napisao/la (Pogledaj post): ›
antifriz je napisao/la: ›
karamba je napisao/la: › A najjaci su mi takvi postovi tipa "ja sam otkrio tko je zapravo ta udruga" i slicni...


Eh, kolega, meni još 'jači' oni koji su čuli negdje kako, negdje-nešto, se skuplja ekipa koja će "napraviti promjenu". Nemojte praviti nove accountove da bi nabijali rejting Strossmayeru... nema koristi od toga, samo žalosno izgleda.


Bolje i "negdje nešto ekipa koja će napraviti neku promjenu".. nego nigdje - ništa ekipa koja radi samo promjene u džepovima mladeži hdz-a


Joj kako lijepo kada o moralu priča netko tko je u stranci kojom upravlja osuđeni ratni zločinac, koji je uz sve to još i u bijegu, ali ajde dobro, nisu ni ovi drugi baš moralni apostoli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: