Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Mirkovcima puškama idu po cesti ubijati domaće zivotinje uz dozvolu policije!?!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.03.2010. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iako sam se oduvijek divio lovcima...kao hrabrim ljudima...koji se suočavaju s medvjedom oči u oči na 3 km...još se popne gore na čeku...i onda s tim optičkim nišanima vamo tamo ubije medvjeda...pa još 2 h ostane gore da bude siguran da je medvjed mrtav moram reć da se ovdje slažem s lovcima...i ja bi pobio svako kuče koje je lutalica...nemaš ti meni šta tražit na ulici bez vlasnika...pobio bi i sve što je otrovno...i gljive...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
znači prije tog znaka ja imam ograničenje brzine od 90 km/h....nakon stotinjak metara dolazim do znaka za divljač na cesti...koliko bih ja sad morao voziti da se može reći kako sam vožnju prilagodio uvjetima na cesti?

taj znak ti je čisto da pripaziš slijedećih 500injak metara i nabaciš pogled uuz cestu da vidiš el ima kakva divljakuša koja će se bacit pod tvoje motorno vozilo... isto ko kad vidiš zebru na cesti (ne životinju) logično je da ćeš usporit i pripazit da li ima neka luda baba koja će ti se bacit pod auto i onda te tužit da si ti kriv...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2010. 19:28 
Naslov:  Re: U Mirkovcima puškama idu po cesti ubijati domaće zivotinje uz dozvolu policije!?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, nije baš tako. ako nema znaka još ćeš možda uspjet dobit nadoknadu štete u slučaju udara u neku od životinjskih vrsta, a ako je znak postavljen: nemoguća misija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali stipa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

konačno. po zakonu i redu, zaposliti jedno 120 vonih umirovljenika, da ga čujem , tko je za a tko protibv

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali stipa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali stipa je napisao/la: ›
konačno. po zakonu i redu, zaposliti jedno 120 vonih umirovljenika, da ga čujem , tko je za a tko protibv REPLIKA..SA DOZVOLOM ZA AUTOMATSKO ORUŽJE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: