Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Mirkovcima puškama idu po cesti ubijati domaće zivotinje uz dozvolu policije!?!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.03.2010. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stella1989 je napisao/la: › Pa ali ne možeš ti po glavnoj cesti voziti 20 km/h ako ima taj znak. Još pogotovo ako je brzina ograničena recimo na 80-90 km/h...hoćeš se vući kao puž? Mislim, stvarno...da ti životinja (divlja svinja, košuta...) i s 50-60 km/h izleti pred auto unakazit ćeš auto kad ju pokupiš, i još, ne daj Bože, ugroziti i živote onih koji su s tobom u automobilu...

Nećeš, nego ćeš prilagodit vožnju uvjetima na cesti kao svaki normalan vozač.


omiljena policijska floskula

ali ne slazem se ... ja cu prilagoditi voznju uvjetima na cesti i postivati ogranicenje brzine ... a lovacko drustvo ce svoje loviste ograditi tako da zastiti divljac.

u suprotnom cu naplatiti stetu putem njihovog osiguranja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Walter_B
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek, Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 0:27 
Naslov:  Re: U Mirkovcima puškama idu po cesti ubijati domaće zivotinje uz dozvolu policije!?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

M. A. Reljković je bio u pravu Very Happy Totalno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2010. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Nećeš, nego ćeš prilagodit vožnju uvjetima na cesti kao svaki normalan vozač.

Frost, sad ga i ti se*eš. Kontam da ti prvi ne bi vozio na cesti od nekog X mjesta do Y mjesta 20 km/h, ako ima znak da je tu lovište, a dopuštena brzina 80-90 km/h.

Ingo je napisao/la: › ja cu prilagoditi voznju uvjetima na cesti i postivati ogranicenje brzine ... a lovacko drustvo ce svoje loviste ograditi tako da zastiti divljac.

u suprotnom cu naplatiti stetu putem njihovog osiguranja.

Slažem se s Ingom, btw. Wink Kod nas na cesti prema Tenju malo malo neka nesreća zbog izlijetanja životinja na cestu. Lovište je NEOGRAĐENO, a odmah je pored ceste, a praktički je dozvoljeno juriti tom cestom, tako da tu nije do vozača već do onih koji nisu ogradili lovište. Te životinje jako puno puta ugrožavaju život vozača i njihovih suputnika.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.03.2010. 1:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Frost, sad ga i ti se*eš. Kontam da ti prvi ne bi vozio na cesti od nekog X mjesta do Y mjesta 20 km/h, ako ima znak da je tu lovište, a dopuštena brzina 80-90 km/h.

ja ću se ranit osijek031.com smile

ako je cesta označena prometnim znakom - molim lijepo


isto kao što nećeš voziti 90 na sat gdje je znak 40 - taj znak nije tamo bezveze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2010. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Frost...pa problem i je što ne piše da se na toj i toj cesti smije voziti samo 40 kn/h...već dosta više...a živulje iskaču k'o nespašene...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2010. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Frost, sad ga i ti se*eš.

Frost nije razumio što si htjela reći zbog ove *
tako da FROST rekla je da sereš ilitiga kakiš

btw@ što se tiče ograđivanja prometnica koliko bi to koštalo samo Lijepu Našu , možda bi mogolo nešto da se uči po tom pitatnju da nisu dali sveštenicima milijardu i 600 milijuna kunića zbog prodavanja magle

p.s.@ ajd da napišem i nešto u korist lovaca... nitko se nikad nije žalio od zelembaća kad lovci idu tamaniti bijesne lisice??!!! Shocked

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
p.s.@ ajd da napišem i nešto u korist lovaca... nitko se nikad nije žalio od zelembaća kad lovci idu tamaniti bijesne lisice??!!! Shocked

Ajde ajde neizvlači se! Jučer sam te vidio kad si ispucala tri šaržera u macu! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2010. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma daj sad nemoj pričati gluposti
samo sam pregazila jednu

Ova pucačina mi je predobra, trebali bi u Mirkovce slati na vježbanje ove trupe mirovnih snaga što Jaca pakira za Afganistan

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
@Frost...pa problem i je što ne piše da se na toj i toj cesti smije voziti samo 40 kn/h...već dosta više...a živulje iskaču k'o nespašene...

joj... idi u mirkovce u helo titi majici nek te upucaju... molim te... hvala...
ZNAK IMA ZNAČENJE KOJE NAUČIŠ KAD IDEŠ POLAGAT VOZAČI ISPIT, VEĆINA ZNAKOVA IMAJU LOGIČNO ZNAČENJE (ograničenje brzine, pješački prijelaz, zavoji, raskrižja, divljač na cesti) I SVI SE JEDNAKO TREBAJU POŠTIVAT I VOŽNJA SE PRILAGODIT UVJETIMA NA KOJE NAS UPOZORAVAJU!!! po tvojoj logici ako idemo kroz zavoj nikad ne trebamo usporavat, ili još bolje, ako je pješački na cesti to znači samo da se pripremimo da ćemo udarit nekog pješaka osijek031.com smile
@ingo, nisu životinje svoj teritorij pravile preko naših prometnica nego smo mi prometnice gradili preko njihovog teritorija jer bi istraživanje gdje je i pravljenje cesta oko tih teritorija bilo puno skuplje od same izgradnje cesta kroz, a o ograđivanju, nema smisla, životinjski teritorij nije 100 m2 a pogledaj malo kartu cesta, sve neke šumice od par km2 između njih, ne treba baš tolko uništavat prirodu, za par generacija bi se životinje razmnažale incestiozno...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.03.2010. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
@ingo, nisu životinje svoj teritorij pravile preko naših prometnica nego smo mi prometnice gradili preko njihovog teritorija jer bi istraživanje gdje je i pravljenje cesta oko tih teritorija bilo puno skuplje od same izgradnje cesta kroz, a o ograđivanju, nema smisla, životinjski teritorij nije 100 m2 a pogledaj malo kartu cesta, sve neke šumice od par km2 između njih, ne treba baš tolko uništavat prirodu, za par generacija bi se životinje razmnažale incestiozno...


gledaj ... nemojmo brkati pojmove.

zivotinje imaju svoj teritorij ... a lovista imaju svoj.

mi ovdje govorimo o lovistima o kojima se lovci brinu ... dakle, to je njihova divljac ... a ne javno dobro.

kao sto se mi moramo brinuti za svoje pse i macke, tako se i oni moraju brinuti za svoju divljac.

na koji nacin ce se oni brinuti ... nije do mene.

oni nisu duzni postavljati ogradu, ali ako loviste nije ogradjeno, a ja sam vozio dopustenom brzinom, nisam bio alkoholiziran i ako mi auto osteti divljac ... oni (njihovo osiguravajuce drustvo) su mi duzni nadoknaditi stetu.

sto se ogradjivanja tice ... odi recimo na tikves, pa ces vidjeti da je cijelo loviste ogradjeno ... imas jos jedno prema valpovu i jedno prema vukovaru takodjer ogradjeno ... upravo zbog toga sto je bilo puno steta.

samo postavljanje znaka njih ne oslobadja odgovornosti za svoju divljac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.03.2010. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znači prije tog znaka ja imam ograničenje brzine od 90 km/h....nakon stotinjak metara dolazim do znaka za divljač na cesti...koliko bih ja sad morao voziti da se može reći kako sam vožnju prilagodio uvjetima na cesti?

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › znači prije tog znaka ja imam ograničenje brzine od 90 km/h....nakon stotinjak metara dolazim do znaka za divljač na cesti...koliko bih ja sad morao voziti da se može reći kako sam vožnju prilagodio uvjetima na cesti?

Mene jebe vaša vožnja po kružnom toku, a svi od vas znaju da se nevozi vanjskom stranom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2010. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): › znači prije tog znaka ja imam ograničenje brzine od 90 km/h....nakon stotinjak metara dolazim do znaka za divljač na cesti...koliko bih ja sad morao voziti da se može reći kako sam vožnju prilagodio uvjetima na cesti?

Mene jebe vaša vožnja po kružnom toku, a svi od vas znaju da se nevozi vanjskom stranom!

Vanjska traka je rezervina za jelensku divljač ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.03.2010. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
@Frost...pa problem i je što ne piše da se na toj i toj cesti smije voziti samo 40 kn/h...već dosta više...a živulje iskaču k'o nespašene...

Da se ne ponavljam:

exHOP3on je napisao/la: ›
joj... idi u mirkovce u helo titi majici nek te upucaju... molim te... hvala...
ZNAK IMA ZNAČENJE KOJE NAUČIŠ KAD IDEŠ POLAGAT VOZAČI ISPIT, VEĆINA ZNAKOVA IMAJU LOGIČNO ZNAČENJE (ograničenje brzine, pješački prijelaz, zavoji, raskrižja, divljač na cesti) I SVI SE JEDNAKO TREBAJU POŠTIVAT I VOŽNJA SE PRILAGODIT UVJETIMA NA KOJE NAS UPOZORAVAJU!!! po tvojoj logici ako idemo kroz zavoj nikad ne trebamo usporavat, ili još bolje, ako je pješački na cesti to znači samo da se pripremimo da ćemo udarit nekog pješaka osijek031.com smile

Hvala, ex Wink pada pivo u exc-u Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2010. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
oni nisu duzni postavljati ogradu, ali ako loviste nije ogradjeno, a ja sam vozio dopustenom brzinom, nisam bio alkoholiziran i ako mi auto osteti divljac ... oni (njihovo osiguravajuce drustvo) su mi duzni nadoknaditi stetu.

sto se ogradjivanja tice ... odi recimo na tikves, pa ces vidjeti da je cijelo loviste ogradjeno ... imas jos jedno prema valpovu i jedno prema vukovaru takodjer ogradjeno ... upravo zbog toga sto je bilo puno steta.

samo postavljanje znaka njih ne oslobadja odgovornosti za svoju divljac.

Kikiriki k'o kuća! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: