Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oliver 'ljigavi' Dragojevic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2010. 19:16 
Naslov:  Oliver 'ljigavi' Dragojevic
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Foto: Jakov Prkić/ CROPIX

Oliver Dragojevic s Kerumom dogovorio da ce Kerum ovome platiti 350 000kn iz gradske kase, kako bi Oliver pjevao u Londonu i imao crticu u svom CV-u vise. Usput ce Kerum zasluzne podrepashe novcem poreznik obveznika poslati na vikend-izlet u London. Spoj ugodnog s korisnim.

Oliver je Hrvatsku presao vise-manje ("vise" tamo gdje se masno placalo, a "manje" u svim ostalim krajevima) cijelu i sada su ostale dvorane po gradovima i drzavama koje bi malo teze napunio, jer pjeva na jeziku kojeg (u svjetskim razmjerima) govori manje od jednog promila pucanstva. I uglavnom ih nije on pisao, ni skladao.

Eto, covjek zeli biti velik. Tko ne bi htio dati 350 000 kuna osobi koja samo za jedan koncert trazi vjerojatno 10-30K EUR-a?! Tko ne bi dao tolike novce osobi koja taj iznos zaradi za jednu novogodisnju vecer?! Tko takvoj osobi ne bi dao iznos u visini cca. 70 drzavnih prosjecnih placa, odnosno 100 prosjecnih osjeckih?!

Mnogi ljudi toliko ne zarade ni za 10 godina rada, a on u jednoj noci! I jos mu nije dosta i grebe se kod svog gradonacelnika za lebac ponad pogace. Pardon, Oliver je odbio ponudu od 50K EUR-a. Nije mu bilo dovoljno, ili...?!

Koliko je onih sto su radili u silverstarskoj noci, a izdvajaju u proracun grada Splita, uopce dobilo uredno placen nocni rad? Koliko takvih ima placu preko 5000 kuna?!

Danas se odrekao, ali iz rijeci koje je izrekao sasvim je jasno da to cini iznimno nevoljko. Ukratko, od danas se karakter Olivera Dragojevica moze zvati malim ljigavim crvom.

http://www.jutarnji.hr/oliver-dragojevic-se-odrice-350-000-kuna-koje-mu-je-nudio-zeljko-kerum/621297/
http://www.jutarnji.hr/zeljko-kerum--oliver-u-londonu-promocija-je-splita/599631/

- Događaj nije u Splitu, nego u Londonu, možda to nekome smeta, ali ja mislim da je to počast biti u takvoj dvorani. Ja sam pravi Splićanin, pa mislim da nije baš bačena lova prezentirati nešto iz Splita, ali ako toliko smeta. Situacija je malo kritična u zemlji tako da, eto, odričemo se te love, izjavio je Oliver Dragojević kojemu je veći dio troškova koncerta u Royal Albert Hallu u Londonu pokrio trgovački lanac Lidl.

"Tako da, eto...", rece on manirom vrhunskog karakternog govneta. Odrekao se zbog pritiska, boli njega kurac za situaciju. Njemu sigurno nije lose. Toliko on vjerojatno zaradi samo od kamata na stednju za 2-3 mjeseca [ako je bio pametan i stedio], a mozda i krace.

Zamisli, on je iz Splita i odmah zasluzuje da mu grad plati 350 000 kuna za njegov ceif i kurcenje... A jos je jaci argument onog redikula Keruma "Ja sam Splićanin, ne Mađar".

P.S. Ovo nije komentar na njegove izvedbe (uglavnom tudjih) djela, vec na njegovu karakternost.

Sto mislite o Oliveru Dragojevicu kao osobi, ne kao glazbeniku? ;-)


Zadnja promjena: Leteci mungos; 09.03.2010. 19:27; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2010. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da se dovoljno iskazao u vezi onog suđenja sa bivšom ljubavnicom.ne znam po čemu je stekao ovakav status primadone koji uživa al meni je to bez pokrića.za ovu priču nisam čuo al doista....idem oprat ruke...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2010. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

govno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2010. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oliver Dragojević??? Tko je to??? osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2010. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad nisam cijenio tog olivera, čovjek koji je odpijevao milijun pjesama, a ni jednu nije napisao...čak ga je b. spears nadjebala u pisanju pjesama

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2010. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 18:59; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2010. 21:56 
Naslov:  Re: Oliver 'ljigavi' Dragojevic
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš me zanima koliko bi forumaša na njegovom mjestu odbilo tu lovu, al iskreno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.03.2010. 22:07 
Naslov:  Re: Oliver 'ljigavi' Dragojevic
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa svi bi odbili..ipak smo mi svi pošteni i časni građani Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2010. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: › Baš me zanima koliko bi forumaša na njegovom mjestu odbilo tu lovu, al iskreno Very Happy


IMHO, iznimno losa usporedba.

Ako si vec htio pitati koliko bi forumasa odbilo ponudjeno, tada bi terbali izravnati iznose. Buduci da je Oliver za nastup u NG noci zaradio, ili mogao zaraditi, 60K EUR-a, pravo pitanje bi trebalo biti:

- Koliko bi forumasa bilo spremno izdvojiti 100tinjak kuna za poboljsanje svog CV-a?

A mnogi forumasi za npr. svoje skolovanje izdvajaju i 30 puta toliko. Kad se vec povlace paralele izmedju forumasa i Olivera, tada bi Olivera trebalo pitati bi li bio spreman platiti 10 000 000 kuna za taj nastup, jer i forumasi placaju po 3,4,5, 20 tisuca kuna da bi si ukrasili CV.

No, nije on ljigav samo zato sto je u toj situaciji htio izmusti jos novaca iz blagajne koju pune porezni obveznici, nego sto je nakon pritiska reagirao kako je reagirao. "Tako da, eto..."

Odurno...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2010. 21:07 
Naslov:  Re: Oliver 'ljigavi' Dragojevic
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije uopće usporedba već pitanje za "nazočne". A ti si definitivno promašio ceo fudbal sa svojom usporedom jer hebe se Oliveru za njegov CV. Njemu je do love. Zašto bi on vratio taj novac? Jel prekršio neki zakon? Kerum će tu lovu ionako spiskat, puno više od toga na vjerojatno još gluplje "projekte". Jesu li uistinu te "zvijezde" krive za basnoslovne sume koje im se izvrnu za sat-dva svirke?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@lufus, imas retoriku Keruma...

"Zasto bi on trebao vratiti taj novac?" - napisao sam zasto ga nije trebao ni traziti... kako god, nije stvar u tome da ga je onaj redikul htio nafilovati parama, vec u njegovoj reackiji "tako da, eto...".. fucking APP... da je proslo i da se nije digla graja - on bi jos imao obraza kurciti se okolo kako su mu porezni obveznici grada u kojem ljudi strajkaju gladju - platili kurcenje po Londonu... gdje mu je obraz?!

Krsenje zakona - opet jeftina retorika u stilu Kerumovog "Ja sam Splicanin, a ne Madjar, necu valjda Madjarima placati" ili Oliverovog "Ja sam Splicanin, normalno da mi Split placa, nece valjda Madjari..." Gle, i ja sam Osjecanin, pa ne ocekujem da mi se iz gradske blagajne plati npr. moje dodatno skolovanje, niti to uzimam zdravo za gotovo kao ova dva redikula...

Ovo s pravdanjem spiskanja love je takodjer jeftina demagogija. Jel' bi bio glup projekt <stavi sada neki projekt koji ukljucuje djecu, vrtice i sl.>? Jel' bolje dati za obrazovanje djece, ili za koncert jednog lika koji u banci ima preko nekoliko milijuna [EUR-a]?

Zadnje pitanje - zadnja demagoska igrarija... Nisam uopce spominjao one koji Oliveru i njemu slicnima daju takve honorare, vec Olivera, kojem ni to nije dovoljno, nego se kao zadnja ljigava pizdurina pokusava prikeljiti na proracunsku sisu... S obzirom koliko on ima, ovih 350 000 kuna je sitnica za njega, sto ga cini notornim kokosharom i ljigavom gulikozom...

Grad placa da bi netko njega slusao... To je kao da NK Osijek placa da ih ti gledas... sto bi mislio o takvom NK Osijeku?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2010. 19:30 
Naslov:  Re: Oliver 'ljigavi' Dragojevic
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kažu na RTL-u da se Oliver priprema za koncert. Jel Kerum ipak dao vulu kad se prašina slegla?
OT NK Osijek bi trebao plaćat da ih gledaju Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: