Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krizma - sto odjenuti?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gin*tonic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 11:17 
Naslov:  Krizma - sto odjenuti?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možete li mi dati par prijedloga što obući na krizmu, a da priliči osobi od 14 godina???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2009. 11:40 
Naslov:  Re: Krizma - sto odjenuti?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odjeća za krizmu

* I za ovu prigodu većina djevojaka bira haljine, ali one se razlikuju od onih za maturalnu večer jer ne smiju biti izazovne i previše blještave. Da biste bile primjereno odjevene, ali i u trendu pazite na slijedeće stvari:
* Za krizmu nikako ne smijete odjenuti dekoltirana majica ili haljina, mini suknju ili traperice...
* Idealna odjeća je svakako haljina i to dužine ispod koljena u kombinaciji sa zanimljivim bolerom, sakoom ili jaknom kojom ćete prekriti ramena i dekolte. Možete nositi jednobojne komade (ljubičasta, crvena, plava) upotpunjene detaljima crne i zlatne, ili haljine s motivima (koji ne smiju biti prenapadni) koje ćete osvježiti minimalističkim detaljima. Nemojte se bojati i crne haljine, ali začinite ju remenom u svjetlijoj boji, velikom pašminom i elegantnim cipelama.
* Buce se ne trebaju žalostiti jer njihovih brojeva nema u najpopularnijim trgovinama. I za njih postoje moderni odjevni predmeti u kojima će oduševiti svoje prijatelje iz školskih klupa. Ravne tamne hlače i tunika zanimljivih (cvjetnih) uzoraka je kombinacija idealna za krizmu. A ako se odlučujete za haljinu, ona neka bude tamna (idealan izbor je crna), lepršava, prikrivenog dekoltea i dužine do ispod koljena.




Savjet više! Nosite li raspuštenu kosu, ona neka bude svježe oprana, njegovana i uredno počešljana, a ako se odlučujete za skupljenu, nosite je u urednom repu ili punđi. Ni make-up ne smije biti naglašen, pa tako na trepavice stavite malo maskare, na obraze malo rumenila, a na usnice sjajilo kako bi izgledale njegovano.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja95
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2010. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ohooj...Very Happy...mozete li i meni dat savjet jedan za krizmu...vioka sam i nisam toliko razvijena....SmileSmile...moze neki savjett..kakvu haljinu da obucem SmileSmile <<3

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2010. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imajući u vidu događanja u katoličkoj crkvi, ja bi ih malo šokirala i došla u stylingu tipa Dita von Teese, ako nisi za to onda možda nešto blaže kao npr Rujana Jeger. Uglavnom ništa nevino, jer naša je crkva to odavno prevazišla!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja95
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2010. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heheh..hvala na savjetu WinkWinkWink:...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
annaya
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2015. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Savjet više! Nosite li raspuštenu kosu, ona neka bude svježe oprana, njegovana i uredno počešljana, a ako se odlučujete za skupljenu, nosite je u urednom repu ili punđi. Ni make-up ne smije biti naglašen, pa tako na trepavice stavite malo maskare, na obraze malo rumenila, a na usnice sjajilo kako bi izgledale njegovano.

_________________
Our excellent online learn a language learn italian training programs lead you to learn a language.com success in the We also offer latest and E-spanyol with 100% success Internet polyglot
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jacika
Offline
Ukupno postova: 296
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2015. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima i opcija: biti jednaki pred Tvorcem: ogrnuti bijelim jednostavnim plaštom (kao toga!) - najljepša, najpravednija i još uvijek najjeftinija inačica, pa još time i malo pokrenuti uništenu tekstilnu industriju?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: