Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska bob reprezentacija - čemu to?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 12:40 
Naslov:  Hrvatska bob reprezentacija - čemu to?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je više pitanje, nego tvrdnja, iako sam mišljenja da o ovakvim stvarima treba javno progovoriti.
Povela se rasprava, o opravdanosti takvih "pionira" hrvatskog sporta. Iako možda ima nekih elemenata "za", više ih je protiv.
1. Mi nemamo bob stazu, a kako nam ide, još malo nećemo imati ni nogostupe.
2. Neki sportovi, koji također nemaju uvjete u Hrvatskoj, okupljaju mali broj entuzijasta, ali su po mom mišljenju oni konkurentniji i time isplativiji, ili se varam?
3. Zna li netko s kolikim novcima iz HOO-a pomažemo tu smijuriju od olinjalog pilota, koji privatnu dosadu maskira u nacionalni interes.
4. Nemam ništa protiv reklame za Hrvatski turizam, ali ga ovdje recimo ne vidim.
5. Ako je već sve navedeno krivo, čak ni fizičke predispozicije naših bobica nije na razini svjetskih. To su ljudine, 200 cm, 100 kg, a naši mi ne liče na to. Logika kaže da su zbog toga sporiji.
6. Moramo pametno trošiti novac za te stvari, kad nam već Vlada nema pojma što radi.
7. Izgleda da su skontali kako to i Americi šljaka. Moraš znati raditi što nitko drugi neće. Moraš imati para, i to ti je predispozicija da ih dobiješ još.
8. A najžalije mi je kad sam gledao tu vožnju, pa kad se naš pilot, umjesto da bob gura, objesi se na njega i uskoči, a da se ni zatrčao nije. Pa jel to za 50 godišnjaka?
9. Možda smo egzotična zemlja za takav sport, možda to jest nacionalni interes, ali ga ja ne vidim. Pa nismo mi Jamajka, a uskoro će i napušenost proći, kad prevlada glad.
10. Svaka čast onom tko je pročitao ovo sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
igich
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: osijek, slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chager je napisao/la: ›
3. Zna li netko s kolikim novcima iz HOO-a pomažemo tu smijuriju od olinjalog pilota, koji privatnu dosadu maskira u nacionalni interes.

od 2007. je potroseno najmanje 3 milijuna kuna.
tu informaciju sam nasao ovdje:


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e a sad ti pogledaj ovo, da nije bilo hrvatske bob reprezentacije koja ima iskustva na onakivm sjebanim stazama na njihovom mjestu bi možda bila neka neiskusnija ekipa koja bi poginula...
a sad ono bitnije, oni su se kvalificirali na olimpijske igre, to je već jednim dijelom uspjeh, ne moraju svi osvajat medalju, jedna od poanti u olimpijskim igrama je BITNO JE SUDJELOVATI...
po tom što ti kažeš nismo trebali nikog slat osim kostelića i faka...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bacanje novaca...

Ima li Madja svoju bob ekipu? Rumunjska? Grcka? Zasto nemaju?! Nije valjda da tamo nema entuzijasta koji bi bas voljeli da im netko drugi plati izradu boba, plati vjezbe i put na Olimpijske?!

Prije ce biti da smo mi jedina drzava gdje se sportski savezi razbacuju novcem, a razbacuju se jer im se trpa na kamare i jer nisu oni za njih nabijali zuljeve.

Od opskurnih seoskih klubova koje financiraju posrnula poduzeca koja jedva isplacuju place radnicima, do "nacionalnih ponosa" i "gradskih klubova koji ne smiju propasti" - sve je to razbacivanje novcem.

I sve to zato sto je jednog dana tamo neki Antun Vrdoljak, konvertitski podrepash i serijski lizac supaka, izvalio da su nasi sportasi nasi najbolji ambasadori, a bulumenta papagaja to pocela ponavljati dok ta bezvrijedna uzrecica nije postala "istina".

I tako, sad gradovi placaju nogometne skole, a manageri u tim klubovima pobiru sve pare od prodaje igraca, ne ostavljajuci ni lipe za funkcioniranje klubova i tih istih nogometnih skola. I onda takvi manageri jos dobiju epitete kao posteni i super ljudi, jer su nekom klosaru na ulici dali 50 kuna, kad bi je ovaj zicao...

Smijurija...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 18.07.2010. 16:48; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je bob ekipa u Hrvatskoj potpuna lakrdija i pljačka novca, to je jasno. No, budimo realni, i trošenje nekoliko milijuna kuna na biatlonca Jakova Faka koji je slučajno osvojio medalju u sportu kojim se u Hrvatskoj bavi 5 ljudi, sve samo da ne ode u susjednu Sloveniju, to je možda još i gora stvar - osim gluposti i lopovluka, tu su prisutni i ozbiljni kompleksi.

Sport je u Hrvatskoj pljačka. Od ostalih pljački razlikuje se samo u dobrom marketingu (u liku sportskih novinara, žderača i pijanica o javnom trošku najviše Hrt-a), te povremenom iracionalnom veselju naroda, kojemu fali drugih uobičajenih životnih radosti. Osim toga, između bob reprezentacije i primjerice direktora HAC-a, nema velike razlike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 18.07.2010. 16:48; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

igich je napisao/la (Pogledaj post): ›
od 2007. je potroseno najmanje 3 milijuna kuna.

kaze sola da im treba milijun eura za "konkurentnost s najboljima" tako da ovaj iznos i nije tako velik Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Da je bob ekipa u Hrvatskoj potpuna lakrdija i pljačka novca, to je jasno. No, budimo realni, i trošenje nekoliko milijuna kuna na biatlonca Jakova Faka koji je slučajno osvojio medalju u sportu kojim se u Hrvatskoj bavi 5 ljudi, sve samo da ne ode u susjednu Sloveniju, to je možda još i gora stvar - osim gluposti i lopovluka, tu su prisutni i ozbiljni kompleksi.

Sport je u Hrvatskoj pljačka. Od ostalih pljački razlikuje se samo u dobrom marketingu (u liku sportskih novinara, žderača i pijanica o javnom trošku najviše Hrt-a), te povremenom iracionalnom veselju naroda, kojemu fali drugih uobičajenih životnih radosti. Osim toga, između bob reprezentacije i primjerice direktora HAC-a, nema velike razlike.


isto mislim da je bob bacanje novaca,ali ovaj zadnji dio mi nikako nije jasan,pljačka?čemu tolki animozitet prema sportu,jel te ne ide na kladi Very Happy
evo ti nk varteks poropada jer je čehoku bitnije da špancirfest potroši koji milijun više,a to što 500 djece neće imat di trenirat nikog nije briga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: