Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Problemi s MAXadsl-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.02.2010. 14:48 
Naslov:  Problemi s MAXadsl-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naslov sve govori...
Zadnjih tj. dana uopće ne mogu normalno surfati...uspijem se connectat, max 10 min sve ok, odjednom msn se pokušava prijaviti, stranica se ne može učitati, a konekcije ima.. slijedeće što radim je disconnect, connect, 10 min rada i ajmo iznova... i tako u nedogled... i malo me čudi vrijeme javljanja poteškoće, taman 3 dana nakon produljenja ugovora na 18 mj. ....

Zvala sam T-com SZK, kvarova navodno nema, testirat će mi liniju blablablabalba...slično mi je bilo i prije par godina kad sam tek potpisala ugovor i imala onaj besplatni flat 3 mj. ... niti jedan film nisam mogla skinuti bez 10 prekidanja (tada mi je konekcija rokala)... resetirala sam router, testirano preko 2. i opet isto...

Ima još tko njihovu divnu uslugu, istu/sličnu poteškoću !?

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.02.2010. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam na Optimi i zna se isto tako nekad dogoditi, ali mi to nikad ne traje jako dugo. Evo zadnje što je bilo je da je dva dana net bio strašno spor, ali inače ni ne zovem službu, pustim par sati i bude oke...

_________________
Smile...happy looks good on you... Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
WalterWolf
Offline
Ukupno postova: 157
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2010. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm..na postavkama konekcije (LAN) ima postavka koja automatski prekida konekciju nakon 10 minuta, mada sumnjam da je to. mozda, ako ti je wlan ukljucen, imas nekog hrabrog koji skida nesto preko rapida (pod uvjetom da imas recimo cca 2MB vezu, a on/a skida linkove od 200mb) i za to koristi program koji automatski resetira vezu nakon svakog downloada... a wild guess.. ak bi to bilo moguce, chekiraj na u routeru na listi prikopcanih ima li uljeza Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.02.2010. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa od navedenog... Smile
Nemam ideja što bi moglo još biti, osim jedne jedine za koju se iskreno nadam da nije... no, vidjet' ćemo... Smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2010. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam to imala,i zvala ih i žalila se. Na kraju su oni mene nazvali i rekli da mi je greška u routeru,morala sam ga ponovo instalirati i konfigurirati i sad čekam da mi istekne ugovor pa da odem po novi. Very Happy


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 19:14; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cobi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2010. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji ruter?
Ja imam dlinkom onaj stari,i čim ga malo opteretim veza puca,pa si moram novi nabavit jel Very Happy

_________________
...Koliko god da je vama dobro,nama je još bolje...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.03.2010. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cobi je napisao/la: ›
Koji ruter?
Ja imam dlinkom onaj stari,i čim ga malo opteretim veza puca,pa si moram novi nabavit jel Very Happy

O da,poznato mi to nešto.ja ga još uvijek imam. Very Happy
Još mi veći problem što se na net automatski spoji čim je upaljen,pa kada pukne veza,moram ga fizički iskopčati. Rolling Eyes

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 6:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chekiraj splitter; je li sigurno 'uboden' prije svih telefona i grananja?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.03.2010. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije router kad je testirano na drugom (i routeru i laptopu)...
Splitter nije pomican od kopčanja (nekoliko godina), provjerila i njega, sve ok...
Nakon postanja sam se čula s jednim poznanikom..i kod njega je prisutna ista poteškoća...kvar je prijavljen, pa bumo vid'li... samo interesantno je da od prijave kvara nemam niti jedno pucanje veze... Smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prijeđi na iskon Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.03.2010. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uglavnom bude problem o lošim instalacijama pa ti oni ručno "pojačaju" vezu do maksimuma..i onda se više ne događa pucanje.
ako se i dalje događa, od kvarova s njihove strane može bit matrica u centrali..nadaj se da nije jer bi se mogla načekat na popravak.
s tvoje strane može bit puno toga..od nekog antivirusa/firewalla do trojanca/virusa.
ako si instalirala neki čprogram neposredno prije nego ti se pucanje počelo događati, probaj ga maknuti.
eto naprimjer optima se ne voli baš s nod-om..svega ima.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cobi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2010. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heart3 je napisao/la: ›
cobi je napisao/la: ›
Koji ruter?
Ja imam dlinkom onaj stari,i čim ga malo opteretim veza puca,pa si moram novi nabavit jel Very Happy

O da,poznato mi to nešto.ja ga još uvijek imam. Very Happy
Još mi veći problem što se na net automatski spoji čim je upaljen,pa kada pukne veza,moram ga fizički iskopčati. Rolling Eyes
Kad ti veza pukne u internet explorer ili koji već browser koristiš upišeš 192.168.1.1 i onda ideš po koracima i resetiraš modem,malo složenije ali ako ti se baš ne šeta do rutera Very Happy

_________________
...Koliko god da je vama dobro,nama je još bolje...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.03.2010. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cobi je napisao/la: › Kad ti veza pukne u internet explorer ili koji već browser koristiš upišeš 192.168.1.1 i onda ideš po koracima i resetiraš modem,malo složenije ali ako ti se baš ne šeta do rutera Very Happy

Kad ti pukne veza, modem bi to sam trebao ponovo uspostavit. Ovisi, međutim, od modema do modema i razloga pucanja veze.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.03.2010. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › uglavnom bude problem o lošim instalacijama pa ti oni ručno "pojačaju" vezu do maksimuma..i onda se više ne događa pucanje.
ako se i dalje događa, od kvarova s njihove strane može bit matrica u centrali..nadaj se da nije jer bi se mogla načekat na popravak.
s tvoje strane može bit puno toga..od nekog antivirusa/firewalla do trojanca/virusa.
ako si instalirala neki čprogram neposredno prije nego ti se pucanje počelo događati, probaj ga maknuti.
eto naprimjer optima se ne voli baš s nod-om..svega ima.

Sad
nadam se da nije ovo prvo..što se ovog drugog tiče..nije, jer mjesecima ništa nisam instalirala...antivirusni mi je kao i ranije nod...skenirala sam sve..nema ništa virusa..ne znam...nadajmo se boljemu.. Smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: