Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ode mast u propast! Djapic ove zime gladuje?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2010. 9:13 
Naslov:  Ode mast u propast! Djapic ove zime gladuje?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anti Đapiću poplava u stanu zbog obilnog snijega je uništila svu hranu iz frižidera. Pokvareno meso će njegov prijatelj odnijeti svojim šarplanincima

Bivši čelnik HSP-a u četvrtak je morao prekinuti svoju dalmatinsku turneju i brzo se vratiti iz Šibenika u Osijek. Susjedi su mu javili da je njegov stan na petom katu zgrade u Ilirskoj ulici ponovo poplavio. Voda je ušla u vodove s instalacijama, izazvala “iskakanje” osigurača i nestanak struje u stanu.
- Nažalost, to nije prvi put da mi se dogodio takav problem. Gotovo svaki put kad su neke velike padaline, kao što je snijeg, poplavi nam stan - kaže Anto Đapić.
- Susjedi su mi javili da šteta nije velika, no propao je kompletan sadržaj u hladnjaku. Sve se usmrdilo i morali su baciti svo meso koje su tamo zatekli - dodaje priča Đapić.
U stanu bivšeg osječkog gradonačelnika zatekli smo njegove prijatelje na odlasku. Nosili su pet velikih vreća za smeće u kojima je bilo meso za baciti. U stvari, 50-ak kilograma propalog mesa će jedan od Đapićevih prijatelja odnijeti svojim šarplanincima... Hladnjak su temeljito očistili, ali na zidovima i plafonu vidljivi su “plikovi” od vlage koja je pristigla instalacijskim vodovima. Hladnjak se još ne može uključiti, jer svaki put “iskoči” osigurač. Đapić će uskoro morati angažirati radnike da saniraju štetu na krovu, ali i da u potpunosti prekontroliraju instalacije.
Osim Đapića koji ima problema sa stanom, ništa bolje sreće nije ni stan Branimira Glavaša, koji se nalazi u bijegu u BiH. Njemu se u Osijeku prije četiri mjeseca urušio strop od gipsanih ploča, a voda je danima curila iz radijatora i uništila parkete.






Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2010. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a di su kobasice? Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2010. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

50 kg mesa u hladnjaku?

Svaki je komentar suvišan. No evo i prigodnog filmskog isječka. Radi se također o 50, ovog puta funti, mesa. Konzumenti su prilično slični.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.02.2010. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ništa,mislim da je vrijeme da se Đapu pomogne,neka mala humanitarna akcija bi bila u redu,ajmo forumaši da vas vidim...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.02.2010. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kontam. Ako je meso pokvareno, onda nije dobro niti za psa. Za Đapića se ne bojim, kupit će se nove zalihe, ali dati pokvareno meso psima jednostavno nije OK... Smile

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2010. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jel su to one davno nestale kobase????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: