Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



WC-i u Intersparu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2010. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa gledaj stella, ako ti toliko smrdi tamo zašto si onda išla par puta... odeš jednom, ne valja ti, onda drugi puta ne ideš... odeš u obližnju birtiju i tamo miniraš i zabilježiš teritorij i piči dalje...

po meni najbolji WC je u old bridž pabu... jedno msam tamo bio, fino ti neka opuštajuća muzika svira, fino se opustiš, uživaš, i onda ustaneš da se obučeš i usereš se još jednom od straha kad ti samo pusti vodu... osijek031.com smile

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2010. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
woooohoooo....to sam namjerno tako malo nakitio jer sam vidio da dijeliš kikače šakom i kapom Smile

Samo daj, da se klebarim cijelu večer... osijek031.com smile

... je napisao/la: ›
pa gledaj stella, ako ti toliko smrdi tamo zašto si onda išla par puta... odeš jednom, ne valja ti, onda drugi puta ne ideš... odeš u obližnju birtiju i tamo miniraš i zabilježiš teritorij i piči dalje...

po meni najbolji WC je u old bridž pabu... jedno msam tamo bio, fino ti neka opuštajuća muzika svira, fino se opustiš, uživaš, i onda ustaneš da se obučeš i usereš se još jednom od straha kad ti samo pusti vodu... osijek031.com smile

Eh, kolega ... kad bi to bilo tako jednostavno...kao što Ace Ventura kaže...kad priroda zove... Laughing Ne mogu im se pokakiti na sred parkirališta ili u Nju Jorkeru Laughing Bila 2-3 puta u njihovom WC-u i sumnjam da ću skoro. Wink Barem ne u ženski, hehe. Laughing

Btw, meni je najbolji, uvijek fino mirisan i miran WC onaj u Esskeru...milina... Laughing Bolje je nego u Karlovom WC-u, definitivno. Wink

A ovaj ti je dobar...kikiriki... Laughing
... je napisao/la: ›
fino ti neka opuštajuća muzika svira, fino se opustiš, uživaš, i onda ustaneš da se obučeš i usereš se još jednom od straha kad ti samo pusti vodu... osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: