Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Raspelo pod morem

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2010. 9:38 
Naslov:  Raspelo pod morem
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja predlažem premiještanje hrvatskih otoka u oblik koji bi izgledao kao raspelo na google earth-u... Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2010. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja predlažem premiještanje hrvatskih otoka u oblik koji bi izgledao kao raspelo na google earth-u... Smile


Ne bih se cudio da neki od tih pomahnitalih wannabe proroka sutra ne ispali upravo ovakav prijedlog.

Nego, mene zanima sto ce uciniti svi oni gradjani Osijeka sto su dali da im se Sudac naslika na zid, kad Vatikan jednog dana Sudca smjesti u neki udaljeni samostan [kad vec zdravstvene institucije RH nemaju moc doprijeti u paradrzavu zvanu Crkva]?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2010. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

“Besposlen pop i račiće krsti”
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

nemoš bit tako lud, možda bi mi trebali nasred drave instalirat svijetleći križ veličine hotela osijek Very Happy da se vidi iz berlina,new yorka, apatina, seula i bekteža

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2010. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pametno utrošene pare iz dražvnog proračuna, nema šta ... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: