Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Disco u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2006. 10:55 
Naslov:  Disco u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lijep pozdrav svima

eto nako dugog vremena u Osijeku,pa mislim sutra malo izaci.
dali postoji neki klasican discac u Osijeku,ne mislim na tipa kafica gdje radi neki dj nego disco,znate onako veliko pa puno ljudi.
sljakao sam u njemackoj nekih godinu i vise dana,nije bilo tesko,dostavljao neke papire za neku komunalnu firmu,posao od 7-15 sati milina na svjezem zraku,ali krtako trajalo.
Imao sam vremena za dosta ozlaziti ,u nase hrvatske kafice,klubove a vikendom u disco clubove.
kod njih je sad dumina da vise to nije klasicni disco nego je to video disco,imaju mali milion plazmi,velike video zidove i naravno nemaju dj nego vj koji pusta spotove ali spotove u nekim verzijama koji se ne pustaju na tv postajama,mada pusta i te spotove.
Ito tamo je pravi pakao,ljudi opnasaju likove s spotova kako cagaju,vecinom su posjeceni ti neki stari partiji s mjuzom od 70-90 godina.
Svidjelo mi se i to sto neki discaci rade samo po danu,od 07-20 sati,zamislite to,atmosfera je ista jer je totalni mrak,nemas pojam koji je dio dana,i onako 3 popodne nemas sto raditi odes pa izbacis energiju,ludilo.
e sad malo dosta o zapadu i svim zapadnim stvarima ajmo malo kod nas
pa dali onda postoji koji disco u gradu na dravi,dali postoji neki video disco ili lokal gdje radi neki vj(bilo prije par godina u BIG BENU,preko vikenda neko vj je to radio,imao je rock i retro,studio 54 setove i bilo je dobro,dali to sad ima tamo)

ako nema nista od toga sto sam pitao dajte mi neki prijedlog gdje da furam a da nije techno,bonboncici,i maloljetnici,pijani maloljetnici.
eto lijep pozdrav grupi.
sutra je cetinski gledat cemo ga a gdje kasnije kad on zavrsi,na koju stranu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2006. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prošetaj po tvrđi, idi iz kafića u kafić, iz lokala u lokal i sigurna sam da ćeš već naći nešto za sebe..
što se tiče ovih spotova, tv-i su u manje više svim kafićima upaljeni, ali se gleda mtv, a ako baš želiš video zid, jedino što mi pada na pamet je DeMode (Gundulićeva) u kojem su imali video zid (ne znam imaju li ga još uvijek) i postojao je nekakav vj... nadam se da ovo odgovara na tvoje pitanje... viči ako ne Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2006. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la (Pogledaj post): › prošetaj po tvrđi, idi iz kafića u kafić, iz lokala u lokal i sigurna sam da ćeš već naći nešto za sebe..


Ako je navikao na zabavu u Nemčiji, teško da će nešto naći za sebe u žabokrečini Tvrđe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2006. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nisam mislio na kafice gdje gori tv s spotovima pa to svaki lokal ima,to ti je isto kao da kazes da u discu puste radio pa ajde sad mi cagajmo malo rocka,malo dance,malo reklame,malo filmskih reklama,malo laganice.
ma mislio sam da to netko radi da radi kako treba i bog zapovijeda.
bio sam u demode nema tamo nikakav vj,nego puste spotove i oni se vrte,znaci bez veze,bez neke teme i tome slicno i isto od zavanjaka nasih do cak i cajki,nije to to sto sam ja mislio ,ali dobro.
a kafici u tvrdji(tako je bilo barem prije godinu dana)svese svodi na isti nema nitko neki program pustaju se sve i svasta,odem u lokal i onda cujem od domacih do tranca a kad se ekipa zabije i cajke,ma zivo sranje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2006. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, vidiš to je jedan od stvari koje nedostaju u Osijeku. DISKOTHEKA. Ovo što trenutno postoji to su disco barovi,pubovi i tak birtije bolje rečeno. A sad neka discotheka koja ima u ponudi široku paletu glazbe, a to znaći na više florova.ne sorry takvo što nepostoji ovdje, za sad.

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2006. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad kužim šta tražiš. a to što tražiš u osijeku naći nećeš. osim ako ti otvoriš svoj diskač Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2006. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kuzis ti sta on trazi. On trazi posao VJ-a. Ali u pravu si da to u Osijeku nece naci. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2006. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahaaaa... promašila sam suptilnost autora Jooooj silly me...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2006. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne trazim ja posao,nego trazim tj pitam dali to negdje u osijeku ima uopce jer nisam dugo bio u osijeku a zadnji put na takvome video disco partiju sam bio kazem u BIG BENU,znaci to je bilo kod nas ali sad vise nema ili ima to ne znam, zato i pitam na forumu sto se dogadja u osijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simbaleo
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2006. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ekipa sto sve radi google trazilica,samo upisete pojam i sve ce vam biti jasno,sve se moze naci,gdje kada,tko i slicne stvari.
Usvezi ovoga sto je dofurao iz minkena,neka upise ove pojmove u trazilicu google na Hrvatskom i nace jako puno pojmova uz to sto ga zanima,a zanima ga neki video dj i disco u Osijeku,koliko sam shvatio.
Pa lemba brate mili upisi ove pojmove
Video deejay,sound disco focus,VIDEO PARTY,ITALO DISCO i naces odgovore na svoja pitanja.
jer ono sto trazis ces i naci na nekim stranicama,cak ces i naci jednoga vj(mislim da je zasad jedini u hrvatskoj,jer nisam nasao vise pojmova)koji je cak zamisli iz osijeka.
pa eto malo se potrudi

lijep pozdrav tebi i ekipi a to da mi zaostajemo za minkenom,nije bas tako imamo i mi konja za te trke koje ti zelis.
ovoga ljeta sam bio u porecu i gledao sam jedan njegov nastup i mogu ti reci da je dobro odradjen,tako da znas nije minken centar svijeta.

a da mnogo i ne trazis,mozda si malo se ulijenio evo ti adresa

http://deejayvideoclip.blog.hr/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simbaleo
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2006. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mora da se lemba uvjerio da nemaju samo svabe video deejay majstora da ih imam i mi i naravno bio je sigurno na linku i svome svabi pokazao da i mi konja za trku imamo.
vidim vise es ne javlja kako je dobro u njemi a kod nas nije,eto majstore vidis da nisi bio u pravu i da se sve ne dogadja u zagrebu ima nesto sto ima samo osijek a zagreb nema a to je taj lik video deejay
pozdravi mi minken kad budes bio tamo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crazy Man
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2006. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idu u Sound ili Oks i zabavljaj se Smile

_________________
Blogeri | Facebook HR | You Tube Muzika
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simbaleo
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2006. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

provjereno da na ta 2 mjesta nema program koji trazi lemba iako oba mjesta imaju veliku povrsinu i projektore ali nemaju vj koji bi to mogao odraditi.
ja sam bio u soundu kad je bila ta zadnja emisija disco focusa i kad je ovaj vj pusta te retro spotove od 70-2000 godine,sound je bio pun i svi su bili odusevljeni.
kontaktirao sam ovoga vj sovoga bloga,on je iz osijeka ali momentalno je vec mjesec dana na balatonu u madjarskoj radi tamo kao vj,kazao da dolazi 01.09.2006 u osijek,pa mozda onda i bude nesto ako ga netko bude angazirao.
zato lemba ne idi na ta 2 mjesta jer tamo nema nista
lijep pozdrav svima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simbaleo
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2006. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto saznao da ce u soundu da bude ovo sto se je trazilo na ovome forumu i da ce to da organizira dj kojega zovu OMKE,dali sto znate o tome dj i kakav je kao vj i dali je ovo njegova stranica jer sam mu pisao,odgovorio mi je da je u madji do 01.09,pisao mu ponovo i kaze da ostaje do 10.09 onda mora da je to taj omke s ove stranice,svaka cast ako to organizira i ako ima toliku kolekciju spotova(u sto cisto sumnjam to mora da su mp3 a nama valja da su spotovi)
eto opet ta stranica od OMKE

http://deejayvideoclip.blog.hr/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuo sam da Q trazi pravog VJ-a. Shvatili su da je glupo da se na svim plazmama vrte narodni pjevači nepovezani s onim što svira.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: