Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Protokoli Sionskih Mudraca

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2010. 22:25 
Naslov:  Protokoli Sionskih Mudraca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1* KLIK

2* KLIK

3* KLIK


Tko ima vremena neka čita vrlo zanimljivo štivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2010. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 18.07.2010. 16:51; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 4:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obična prijevara, specifična za ono doba u zamahu cionizma među židovima. Ništa više...
Ipak, vidim i čujem sve više tzv. desničara kako uvjerljivo pričaju o tome. No, ti ljudi isto tako idu u crkvu i glasaju za tuđmana jr., odnosno bandića.
Kad imaš ovoliko ljudi na svijetu, negdje mora biti rezervat za idiote, a to je valjda ovdje i sada... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.01.2010. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

totalna glupost,rusko carističko njesra.sam nam još treba i ovak šta na forumu...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › No, ti ljudi isto tako idu u crkvu i glasaju za tuđmana jr.

Zašto glasaće Miroslava Tuđmana smatraš idiotima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Zašto glasaće Miroslava Tuđmana smatraš idiotima?


Zato što se frajerov politički program zasniva na nekakvoj psihozi straha; strah od komunjara, strah od cijelog svijeta koji uvijek nešto muti protiv hrvata i hrvatske, strah od udbaša, ateista, izdajnika (taj se epitet barem stotinjak puta na njegovom sajtu pridaje nekome - pogotovo lijevo orijentiranim političarima)...
Da budem iskren, ja ne znam više značenje riječi 'komunist', a kamoli udbaš, a ljude koji sa zanosom pričaju o nekakvoj uvijek aktivnoj uroti 'udbaša komunjara' spreman sam klasificirati kao kliničke slučajeve paranoidne shizofrenije; umjesto da žive sada i tu, da se brinu o stvarima koje su bitne ljudima za bolji život, sva se energija troši na uzdizanje 'hrvatstva' i pljuvanje po ljudima 'koji ne vole svoj narod' (svi ljevičari - prema Tuđmanu); sva se sila pisanih riječi troši na isticanje toga kako se 'neće dopustiti donošenje odluka važnih za RH u Bruxellesu' i takvih sranja - ali ništa se važno zapravo ne kaže.
Sve mi to sliči na best-of selekciju članaka onog gnojnog ispljuvka od tiskovine zvanog Hrvatsko Slovo. A i oni su, kako sam vidio 12. mjesecu, zdušno diljem svijeta svoju podršku davali svim tim fantastičnim izljevima nacionalne paranoje 'intelektualaca' koji podupiru M.T.-a.
Prema tome - moje je pravo reći da su ljudi koji puše takve spike idioti.

Ispričavam se svima na blagom otklonu od teme, iako je sama srž problema dosta povezana sa naslovom.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2010. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato što se frajerov politički program zasniva na nekakvoj psihozi straha; strah od komunjara, strah od cijelog svijeta koji uvijek nešto muti protiv hrvata i hrvatske, strah od udbaša, ateista, izdajnika (taj se epitet barem stotinjak puta na njegovom sajtu pridaje nekome - pogotovo lijevo orijentiranim političarima)...

To si ti tako shvatio...
No evo gledao sam ga jučer ok, i čovjek me čak i iznenadio, vidi se da nije tikvan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2010. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
To si ti tako shvatio...
No evo gledao sam ga jučer ok, i čovjek me čak i iznenadio, vidi se da nije tikvan.

Ja ne sumnjam u njegovu inteligenciju,ali u njegov etos itekako imam razloga sumnjati. Procitao sam njegov program,kao i tekstove podrske njemu od strane nekih ljudi,sto na njegovom sajtu,sto na netu,a ponesto i u Hrvatskom Slovu. Tu se radi o cistoj manipulaciji psihologijom straha.
Vidjeli smo to vise puta u 20. stoljecu kod Hitlera,Mussolinija,Hoovera,Milosevica,Tudjmana (starijeg),Busha (mladjeg)...
Ono sto me plasi u ovom trenutku jest cinjenica da su gospodarsko-politicko-moralne okolnosti u hrvatskoj upravo savrsene za uzlet snaznih nacionalistickih osjecaja (uz veliku pomoc hrvatske emigracije koja bi najradje opet vidjela poglavnika kako vice sa balkona) i fiskaciju tog osjecaja na druge skupine (ljevicari,druge nacionalnosti,homoseksualci...) kao nositelje krivnje za sve lose u drustvu. Da parafraziram Tudjmanov program - nasuprot tradicionalnim moralnim vrijednostima postavljene su neke nove: tehnologije i globalizacija najvise.
Jos uvijek se tjesim cinjenicom da je desnica u rasulu i posvadjana,nadam se da ce tako ostati barem dok nekako ne isplivamo iz kaljuze...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.01.2010. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato što se frajerov politički program zasniva na nekakvoj psihozi straha; strah od komunjara, strah od cijelog svijeta koji uvijek nešto muti protiv hrvata i hrvatske, strah od udbaša, ateista, izdajnika (taj se epitet barem stotinjak puta na njegovom sajtu pridaje nekome - pogotovo lijevo orijentiranim političarima)...

To si ti tako shvatio...
No evo gledao sam ga jučer ok, i čovjek me čak i iznenadio, vidi se da nije tikvan.



pa @ivice kak to da me ne čudi što je tebi frnja mlađi ok,he he...
ma nije on tikvan,on je fucking debil koji priča gluposti

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: