Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zamjenski mobitel

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2010. 15:14 
Naslov:  Zamjenski mobitel
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bok svima! Wink

Prije nekoliko dana odlučila sam napokon odnijeti svoj mobitel na servis. Otpočetka je imao neke probleme s gašenjem zbog memorijske kartice, a nedavno mi je kalkulator samo ispario iz mobitela i nema ga. I tako ja pronašla garanciju, došla u T-Mobile i dam svoj mobitel na servis. Kako mi je trebao zamjenski mob, jer ne mogu lutati po gradu k'o muha bez glave, da ne znam koliko je sati, da ne mogu slati/primati SMS poruke i pozive, iz 'široke' lepeze mobitela u ponudi izaberem ja Motorolu RAZR V3. Bilo je tu i nekih prastarih Nokijica koje samo što se ne raspadnu i još jedna staara Mortorola. A ova RAZR V3 predobro je izgledala (i još je pink), i noviji je mobitel od svih onih koji su bili.

I tako ja uzmem tu Motorolu RAZR V3, misleći da sam dobila dobar zamjenski mobitel, kad ono...punila ga nekoliko sati, nazvala dečka i pri prvih 10 sekundi mobitel se ugasio. I tako se nekoliko puta sam od sebe gasio i palio, i kad se NAPOKON uspio upaliti, ja vidim da je baterija PRAZNA. A punila ga 3-4 sata prije odlaska od kuće. I tako da je mobitel lijep, ali NEUPOTREBLJIV!

Pa se pitam, što da sam neki poslovnjak kojem je mobitel prepotreban, koji visi 20h na dan sa svojim partnerima na telefonu, pa da mu je mobitel rikavela i da nikako ne može stupiti u kontakt s bilo kim..? A ja inače nigdje ne idem bez moba, to mi je ono što baš moram uvijek imati kod sebe, radi sigurnosti, da me se uopće može dobiti. Tu mi je sve...bilješke, datumi, poruke, brojevi, sat...ono bez čega danas ne možemo.

Sva sreća da još uvijek imam svoj stari Sony Ericsson K700i, koji je star već 4 godine, a mobitel je naspram ovog zamjenskog kao nov. Baterija mu je ok i ne gasi se kao ono smeće!

A kad dođem u T-Mobile, sigurno ću im to reći, jer da se ne daj Bože što dogodi, ne mogu nikoga ni u pomoć pozvati jer oni nisu sposobni dati mobitel kojemu osnovne funkcije valjaju! Ne treba mi sad tu neki ajFoun, ali brate mili, kad ti ne možeš uspostavit jedan poziv, pa što će mi onda?

A ti zamjenski mobiteli prošli su kroz ruke 1000 ljudi. Tko ga je i kako punio, kako rukovao s njim..? Nije ni čudo da su takvi, ali kako to možeš dati pod zamjenski mobitel? To je za otpad, a ne mobitel koji te treba služiti sljedeća 2 tjedna dok tvoj ne stigne sa servisa...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2010. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I što sad ti ovdje u biti pokušavaš reći?

Da si poslovnjak kojem je mobitel prepotreban, sigurno ne bi odabrala V3. I T-Mobile ti sigurno ne bi dao rabljeni zamjenski mobitel, jer kao poslovnjak kojem je mobitel prepotreban i koji je na telefonu 20h na dan plaćaš dosta velike račune T-Mobileu i spadaš u POSLOVNE korisnike koji su u jednom sasvim drugom svijetu.

Da budem iskren, gotovo sam prestao čitati čim si napisala da si odluku o mobu više-manje donijela na temelju njegovog izgleda i boje.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2010. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@stella jako me zanima kako izgleda jedan tvoj esej

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.01.2010. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

la čupakabra je napisao/la: ›
@stella jako me zanima kako izgleda jedan tvoj esej

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2010. 4:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › I što sad ti ovdje u biti pokušavaš reći?

Da si poslovnjak kojem je mobitel prepotreban, sigurno ne bi odabrala V3. I T-Mobile ti sigurno ne bi dao rabljeni zamjenski mobitel, jer kao poslovnjak kojem je mobitel prepotreban i koji je na telefonu 20h na dan plaćaš dosta velike račune T-Mobileu i spadaš u POSLOVNE korisnike koji su u jednom sasvim drugom svijetu.

Da budem iskren, gotovo sam prestao čitati čim si napisala da si odluku o mobu više-manje donijela na temelju njegovog izgleda i boje.

Nije bitno jesam li poslovnjak ili Simpa korisnik. To sam navela kao primjer da mi je mobitel neophodan. A ne vidim po čemu sam ja odabrala V3 zbog toga što lijepo izgleda. Kao što sam već napisala, bile su neke prastare 2 Nokije koje su doslovno u raspadu i još jedna dosta starija Motorola. Zar sam to trebala uzeti pa da tek budem u banani? Normalno da bi svatko pametan uzeo noviji mobitel jer bi po nekoj normalnoj logici taj novi mobitel trebao bolje raditi ili bar da mu je baterija normalna da se ne gasi svakih nekoliko sekundi. Kao da bi itko uzeo mobitel za koji vidiš da samo što se ne raspadne (što znači da je tko zna što prošao, tako da ne vjerujem da bi bio imalo bolji od V3), umjsto onoga koji normalno izgleda. A to što je mobitel lijep i što je pink...nisam ga zbog toga uzela, već ako se poklopilo, što da ne? Da sam znala da će ovako biti, ne bih ni jedan uzela. Ali kažem, sva sreća da još uvijek imam svoj Sonny Ericsson, inače ne znam kako bih ova dva tjedna...mobitel star 4 godine da bolje radi nego ovo...ma sramota!

A poanta ovog mog posta je ta da bez obzira koliko kome mobitel bio potreban ili nepotreban, ako ga odneseš na servis, pa normalno da očekuješ da ćeš kao zamjenski dobiti mobitel koji (normalno) radi, a ne mobitel kojim ne možeš uspostaviti ni jedan poziv, a da se ne ugasi!

Ja godišnje najmanje 1200 kn izdvojim za T-Mobile jer već 2 godine imam Simpa Mix tako da u startu od mene dobiju 1200 kn, i još ako mi nešto osim tih 100 kn mjesečno zatreba. Malo šljake preko ljeta i eo za cijelu godinu si riješim mobitel i osiguram si 100 kn mjesečno za tih 12 mjeseci. Tako da ne koristim bonove od 25 mjesečno, već od mene dobiju dosta više, tako da bi se mogli malo potruditi oko svojih korisnika.

Ne znam koliko drugi troše, ali mislim da za moj pojam u današnje vrijeme nema baš puno ljudi koji će im sigurno plaćati 100 kn za svaki mjesec, cijelu godinu...pa onda bar očekuješ da ćeš na tih 2 tjedna dobiti ispravan mobitel, a ne neki krš...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2010. 7:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar ti nemaš kod kuće neki stari mobitel?
ajd barem ćeš ušrtedjeti na računu i sjetiti se kako je to bilo u prošlom stoljeću bez drndanja mobitela

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2010. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › zar ti nemaš kod kuće neki stari mobitel?
ajd barem ćeš ušrtedjeti na računu i sjetiti se kako je to bilo u prošlom stoljeću bez drndanja mobitela

Na svu sreću imam, Sony Ericsson K700i. Kad sam bila u T-Mobileu pitali su me dal mi treba zamjenski mobitel i rekla sam naravno da mi treba. Ne mogu lutati gradom dezorijentirano da ne mogu vidjeti ni koliko je sati, da ne mogu nikoga dobiti ni mene da se ne može dobiti. Tek sam se poslije sjetila da mogu u Sony prebacit karticu. Spasio me taj mob.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.01.2010. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Normalno da bi svatko pametan uzeo noviji mobitel jer bi po nekoj normalnoj logici taj novi mobitel trebao bolje raditi ili bar da mu je baterija normalna da se ne gasi svakih nekoliko sekundi. Kao da bi itko uzeo mobitel za koji vidiš da samo što se ne raspadne (što znači da je tko zna što prošao, tako da ne vjerujem da bi bio imalo bolji od V3), umjsto onoga koji normalno izgleda.

Misliš da bi ti se krš od mobitela uopće nudio da ne radi kako treba?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2010. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Misliš da bi ti se krš od mobitela uopće nudio da ne radi kako treba?

Jesi ti uopće pročitao što sa nsapisala? Očito ne. Da mobitel valja ne bih se uopće bunila, ali kako sam dobila KRŠ, zato sam i otvorila ovu temu.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.01.2010. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Jesi ti uopće pročitao što sa nsapisala? Očito ne. Da mobitel valja ne bih se uopće bunila, ali kako sam dobila KRŠ, zato sam i otvorila ovu temu.

Mislio sam na V3. Koji je imao te probleme koje navodiš gotovo otkad je izašao osijek031.com smile

A to što si dobila krš trebaš reći T-Mobileu, ne nama Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2010. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislio sam na V3. Koji je imao te probleme koje navodiš gotovo otkad je izašao osijek031.com smile

A to što si dobila krš trebaš reći T-Mobileu, ne nama Very Happy

Nisam pratila koji mobiteli dolaze s kakvim nedostacima/problemima...ali u svakom slučaju, nisam očekivala da ću dobiti mobitel kojega praktično ne mogu ni koristiti.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.01.2010. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Nisam pratila koji mobiteli dolaze s kakvim nedostacima/problemima...ali u svakom slučaju, nisam očekivala da ću dobiti mobitel kojega praktično ne mogu ni koristiti.

Dobrodošla u Hrvatsku/Balkan/Osijek Smile zemlju gdje novi mob dobiješ ako servis ne otkloni kvar u roku od 45 dana, a što ćeš u tih 45 dana i kako, nikog nije briga Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2010. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stella1989 je napisao/la: › Nisam pratila koji mobiteli dolaze s kakvim nedostacima/problemima...ali u svakom slučaju, nisam očekivala da ću dobiti mobitel kojega praktično ne mogu ni koristiti.

Dobrodošla u Hrvatsku/Balkan/Osijek Smile zemlju gdje novi mob dobiješ ako servis ne otkloni kvar u roku od 45 dana, a što ćeš u tih 45 dana i kako, nikog nije briga Smile

Upravo ću im to i nabiti na nos kad tamo dođem, a poslat ću i mail T-Mobileu jer ovo stvarno nije u redu od njih.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.01.2010. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, riješen problem.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: