Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradski radio: 300. epizoda 'Radio – Linka'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2009. 22:06 
Naslov:  Gradski radio: 300. epizoda 'Radio – Linka'
17.12.2009. 18:30
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zadovoljstvo nam je izvijestiti Vas kako će u četvrtak 17. prosinca 2009. biti emitirana 300. epizoda našeg „Radio – Linka“. Riječ je o jedinoj radijskoj emisiji o ICT-u u Slavoniji i Baranji koja se na valu Gradskog radija emitira još od ožujka 2001. godine.

Svakog četvrtka od 18 sati i 30 minuta naše vjerne slušatelje izvješćujemo što je novo na računalnom, internet i telekomunikacijskom tržištu u Hrvatskoj i svijetu. Od početka emitiranja do danas u „Radio – Linku“ smo ugostili mnoge ugledne sugovornike iz ICT svijeta.

U jubilarnoj emisiji, uz pomoć „Logitecha“, „Sony Ericssona“, „Olympusa“, „Vipneta“ i škole „Edunova“ nagradit ćemo naše vjerne slušatelje, koji će za nagradu moći konkurirati isključivo ako se jave tijekom emisije putem e-maila. Fond nagrada iznosi preko 5,000.00 kn.

Vrijeme je blagdana i darivanja, a naša će emisija nakon jubileja na kratku zimsku stanku do početka veljače, što je već uobičajena praksa.

Srdačan pozdrav iz Osijeka i sretni blagdani.

Autor i voditelj emisije
Boris Ocić

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2009. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitam Boris, još puuuuno dobrih emisija ti želim....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Čestitam Boris, još puuuuno dobrih emisija ti želim....


Hvala, hvala... Puno truda i malo nagrade...rudarski posao i borba s vjetrenjačama... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tanja grganovic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2009. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boriskeeeee Smile ma svaka tebi čast! Znam jako dobro što sve moraš izdržat i trpit! Bravoooooo!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tanja grganovic je napisao/la (Pogledaj post): › Boriskeeeee Smile ma svaka tebi čast! Znam jako dobro što sve moraš izdržat i trpit! Bravoooooo!!!!!


Znam da znaš da ja znam da ti znaš... Wink

Fala koljegice... Popoij Pivo Popoij Pivo Popoij Pivo Popoij Pivo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: