Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sirijski hrčak

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2009. 13:17 
Naslov:  Sirijski hrčak
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, problem je slijedeći, neki dan bijah u pet shopu Arka u Retfali, u namjeri da kupim sirijskog hrčka, i kaže meni prodavačica - nemamo više sirijskih, samo kineski ostali (kineski su oni što liče na miševe, samo bez repa jel Smile ).... i još doda kako oni imajuj hrčke iz vlastitog uzgoja, a s obzirom da se hrčci ne pare do proljeća, iste neću moći nabaviti do tog razdoblja... pa bih molio ukoliko netko ima informaciju gdje bi se još mogli kupiti sirijski hrčci. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.12.2009. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne pare se do proljeca?? sorry ali moji su se dok sam ih imala parili u sva godišnja doba Smile a sirijske hrčke imaš u Pet centru, ja sam imala te kineske i nisu loši, samo se razmnožavaju ko zečevi!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2009. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la (Pogledaj post): › ne pare se do proljeca?? sorry ali moji su se dok sam ih imala parili u sva godišnja doba Smile a sirijske hrčke imaš u Pet centru, ja sam imala te kineske i nisu loši, samo se razmnožavaju ko zečevi!


imao sam i ja kineskog, bio mi je prvi hrčak, pa nisam znao puno o njima... kroz ovu godinu i pol sam naučio hehe... no uglavnom, mislim da ću probati sada sa sirijskim, ako ih nađem, jedino nekako imam antipatiju prema pet centru, čist zato što mi nisu bili u stanju odrediti niti spol hrčka kada sam ga kupovao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2009. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imo i sirijskog...crko od starosti...
roborovski isto...
a kineski mi neki dan isto crko...jebiga kad imaju kratki vijek života...al uglavnom su jako zahvalne životinje i ak si se naviko na drkanje u kavezu u pol noći onda sve oke Very Happy
probaj u pet centru...dogy trade inače ima najmlađe (po mom iskustvu) hrčke tako da prvo odi tamo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2009. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): › ja imo i sirijskog...crko od starosti...
roborovski isto...
a kineski mi neki dan isto crko...jebiga kad imaju kratki vijek života...al uglavnom su jako zahvalne životinje i ak si se naviko na drkanje u kavezu u pol noći onda sve oke Very Happy
probaj u pet centru...dogy trade inače ima najmlađe (po mom iskustvu) hrčke tako da prvo odi tamo...


dabome, kavez mi bio kraj jastuka... doslovno... samo trebalo podmazat točak da ne škripi i sretan ja, sretan on... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: