Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mikročipovi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.12.2009. 17:31 
Naslov:  Mikročipovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah napokon dolaze u slobodnoj prodaji (za koje vrijeme i kod nas),pa tko nebi ovak šta ugradio pod kožu?
Uz ovakvu predivnu reklamu pomišljam da ja budem prvi koji će to napraviti u Rvatskoj,možda čak i prije ministra Milinovića.
Nevjerojatno ali istinito,dok se prije par godina samo kod nekih teoretičara zavjere ovak šta spominjalo sada je to sasvim normalna stvar,fucking Amerika...
E od kada su Jones,Icke i ostatak tih teoretičara ovak šta pričali,al ne on su potpune budaletine koje pričaju gluposti,tako barem misli dio populacije na ovom forumu.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
E od kada su Jones,Icke i ostatak tih teoretičara ovak šta pričali,al ne on su potpune budaletine koje pričaju gluposti,tako barem misli dio populacije na ovom forumu.


Osjećam se prozvanim, pa ću reći ovo: Jones, Icke i slični likovi NISU budale. Budale su ljudi koji će Ickeu i njemu sličnima platiti 320 kn za predavanje (bilo ove godine u SC-u u zg-u) o, hm, tisućljetnoj uroti reptila iz niže 4. dimenzije protiv ljudskog roda.
S druge je strane Alex Jones, i ja sam zadnji očekivao da bi Icke (sa svojom spikom o ljubavi, cvijeću i toleranciji) sa ovim čovjekom bio (i dalje je), ono, lega...
Jones je, inače, lik koji ima naizgled ok spiku; ono što meni tu smrdi jest činjenica da ta spika pokušava zapravo osvojiti (i to radi uspješno) srca američkih rednecka (ili, kako bi oni to rekli - pravih amerikanaca) svojim propagiranjem prava na nošenje oružja (puluautomatsko ili automatsko, who cares?), osporavanjem prava i zakona am. federalne vlasti itd. Takve teorije zavjera u 'plahim' amerikancima bude želju za kupovinom više oružja i bolju organizaciju odreda za 'zaštitu' vlastitih sloboda (tzv. 'militia') od prijetnje koju im predstavljaju meksikanci, portorikanci, crnci, europljani, kanađani, balkanci, albanci, rusi, indijci, kinezi, vijetnamci, afganistanci, iračani... I, naravno, njihova vlastita vlada. I vi mislite da su hrvati u kurcu? Wink
No, dosta o tome, otišao sam off...
RFID chip (barem ovaj prikazan u reklami) je vrlo primitivna stvar. Velik je. Potreban je kirurški zahvat (barem u ovoj reklami) za implataciju istoga. Ljudi nisu sigurni hoće li uopće zadržati GPS standard ili će se prijeći na nešto bolje/preciznije/jeftinije.
Inače, metoda lociranja ljudi već postoji dugo i zove se GSM triangulacija; uz malu pomoć vašeg mobitela, naravno. Al' ajde vi ne nosite mobitele...
Jednoga dana kada predamo svu vlast (tj. birokraciju, pravosuđe i sl., jer je politika krajnje neučinkovita) umjetnoj inteligenciji, a ja se iskreno nadam da će to biti što prije - drage ću se volje čipirati.
Rado ću dati stroju da upravlja mojim životom, puno prije nego ljudima, to je bottomline svega.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.12.2009. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nismo li mi svi obiljezeni i praceni ?

svaki puta kad se spojim na internet, biljezi se gdje sam bio, kakve sadrzaje sam pregledavao, sto sam radio. Svaki puta kad platim nekom karticom biljezi se gdje sam, sta kupujem, zakonski sam obavezan nositi dokumente koju dokazuju moj identitet ... veliki brat vec odavno sve gleda i sve zna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2009. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tog icke sam prvi put vidio u na rubu znanosti i bio mi je super i sve je imalo smisla dok nije poceo pricat o reptilima,rupama na polovima i suncu i dinosaurima u sredistu zemlje...

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2009. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

russell je napisao/la: › tog icke sam prvi put vidio u na rubu znanosti i bio mi je super i sve je imalo smisla dok nije poceo pricat o reptilima,rupama na polovima i suncu i dinosaurima u sredistu zemlje...


Hm, reptili. Da, zvuci smijesno, no, treba znati da je Icke zbog svojih izjava prvo bio proglasen antisemitom [sto je povuklo posljedice poput zabrana ulaska u neke zemlje i sl.], a nakon toga je poceo pricati o reptilima, odnosno tvrditi da doista misli na prave reptile.

Radi li se samo o njegovom stuntu kako bi izbjegao etiketu antisemita, ili doista doista doista misli na reptile - to zna samo on.

Slazem se s bazookom oko upravljanja, ali to je vec jedna druga prica. Zapravo, vec danas imamo nesto slicno - situaciju gdje pojedini web siteovi prikupljaju i analiziraju informacije o nasem ponasanju na webu - od Googlea do Facebooka. S jedne strane ti siteovi i njihova zelja za plasiranjem sto preciznijih reklama [ili mozda jos nesto], a s druge tzv. borci za privatnost.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2009. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Radi li se samo o njegovom stuntu kako bi izbjegao etiketu antisemita, ili doista doista doista misli na reptile - to zna samo on.


Gle, pročitao sam njegov 'The Biggest Secret' još prije 4-5 godina i knjiga je o reptilima i samo reptilima... Wink
Zapravo, to ti odmah kaže u uvodu, a ostatak knjige obrazlaže svoje hipoteze.
http://www.bibliotecapleyades.net/biggestsecret/biggestsecretbook/biggestsecret.htm

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2009. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: › Gle, pročitao sam njegov 'The Biggest Secret' još prije 4-5 godina i knjiga je o reptilima i samo reptilima... Wink
Zapravo, to ti odmah kaže u uvodu, a ostatak knjige obrazlaže svoje hipoteze.
http://www.bibliotecapleyades.net/biggestsecret/biggestsecretbook/biggestsecret.htm


I za Nostradamusa kazu da je pisao u alegorijama, jer bi u suprotnom gorio. Danas nije velika razlika izmedju gorenja i imanja stigme antisemita.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2009. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
I za Nostradamusa kazu da je pisao u alegorijama, jer bi u suprotnom gorio. Danas nije velika razlika izmedju gorenja i imanja stigme antisemita.


Sumnjam da se poveznica pradavnih sumerskih anuakija i reptila iz svemira odnosi na židovski narod.
Iako bi bilo uzbudljivo da je ubacio Izaijina kola sa reptilskim astronautima koji Izaiji prenose znanja i mudrosti koje će židovski narod učiniti 'vladarima budućega svijeta', hehe... Very Happy
Pročitaj knjigu; lako je i zabavno štivo. Mene je nasmijalo do suza... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.12.2009. 19:43 
Naslov:  Re: Mikročipovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čipiranje ljubimaca godinama normalna stvar, pitanje "minuta" kad će i ljudi masovno krenuti s tim...i to mi nekako najbliže onom proročanstvu iz biblije o pečatu zvijeri,šta već.
Sebe se ne bojim, idiot nisam i to u mene neće nikad..bojim se onog što će se vjerovatno dogodit - problem koji će "natjerati" vlade da prisilno čipiraju ljude.
nešto poput patriot act-a koji je pod krinkom borbe protiv terorizma ljudima u americi uskratio osnovna ljudska prava.

Kad smo kod gps triangulacije...kupio novi mob sa svim živim čudima moderne tehnologije...upalim gps odem google maps i iz fore stisnem "find my location"..za doslovno 5 sekundi izbaci moju lokaciju ....onako točkica na mapi..točan u metar!...fakat se čovijek zamisli.
automatski mi nudi lokacije najbližih restorana/kina i što me već zanima...a taj feature je valjd dovoljan da 400 mil. amera bude sretno s GPS-om.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2009. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: › upalim gps odem google maps i iz fore stisnem "find my location"..za doslovno 5 sekundi izbaci moju lokaciju ....onako točkica na mapi..točan u metar!...fakat se čovijek zamisli.
Zbilja? Zvuci gotovo kao da je upravo to i namjena gps-a,zar ne? Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.12.2009. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
maniche je napisao/la: › upalim gps odem google maps i iz fore stisnem "find my location"..za doslovno 5 sekundi izbaci moju lokaciju ....onako točkica na mapi..točan u metar!...fakat se čovijek zamisli.
Zbilja? Zvuci gotovo kao da je upravo to i namjena gps-a,zar ne? Smile

hahahahaha osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.12.2009. 13:55 
Naslov: Oh yes ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la: › upalim gps odem google maps i iz fore stisnem "find my location"..za doslovno 5 sekundi izbaci moju lokaciju ....onako točkica na mapi..točan u metar!...fakat se čovijek zamisli.
Zbilja? Zvuci gotovo kao da je upravo to i namjena gps-a,zar ne? Smile


Napisao sam svoje dojmove kada sam prvi put koristio GPS a ne kada sam saznao čemu služi..to je valjd svima jasno...osim tebi Rolling Eyes
to ti je kao sex, dobro znaš što je to al ćeš se svejedno iznenadit kada probaš ..budeš vidio:lol:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2009. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Napisao sam svoje dojmove kada sam prvi put koristio GPS a ne kada sam saznao čemu služi..to je valjd svima jasno...osim tebi Rolling Eyes

NHF, ja samo pišem svoje dojmove o ljudima koji kupuju stvari za koje ne znaju čemu služe... Rolling Eyes

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.12.2009. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti si panglu il se praviš?
Kupio sam mobitel koji ima GPS.
Kao drugo, dobro znam šta je GPS, na koji način funkcionira..Zapravo vjeruj da o tehnologiji znam više od tebe.
Jednostavno mi je bilo spooky kad sam prvi put na ekrenu ogromnim slovima vidio ispis "Your location:grad,adresa"...kapiš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2009. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Jednostavno mi je bilo spooky kad sam prvi put na ekrenu ogromnim slovima vidio ispis "Your location:grad,adresa"...kapiš?


Ne samo da je bilo 'spooky', bio je to i više nego dovoljan povod za pisanje po forumu o tome trenutku nadahnuća. Tvome znanju o GPS-u i tehnologiji (koje je bolje od mojega) unatoč.
Jesi pričao ekipi o tome? Zvuči kao dobra priča za subotu navečer... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: